Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
16. okt 2009

Koláčik je mňam-mňam. Už sú aj fotky na FB 😉

leninka75
16. okt 2009

na dnes mám odrobené 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .................ešte skoknem do mesta na nákup a môžeme frčať domov....................
tak rozmýšľam jacka, že aký máš systém pri odchode z domu???...........teda myslím obliekanie detí, že v akom poradí???................
aninka už je nakúpené??? 😉 ............povedz čo???............
utka, už degustuješ????.............hoď kúsok................

jacka
16. okt 2009

leni........zmätok......a to je ešte pekne slov 😒 ...najprv som skušala prveho Matka,potom Petka a seba.....len pokial som obliekla Petka tak Matko šup dnu a povyzliekala sa......tak naopak....len zase Petko vrieska v kočíku pokial sa vychystal Matko......tak sa zapotím pokial vypadneme 😝 ....však si raz nájdem systém 😉 😀

utka idem kuk......normálne si mi narobila chute...škoda že nepečiem...ale koniec roka sa blíži 😉

aninka no ako????

leni krásny víkendík 😵

leninka75
16. okt 2009

fuha jacka, tak to si riadne spotená keď sa s nimi dostaneš von!!!! 😝 😝 😝 😝 ......................mala si peťka zaplánovať na leto a bolo by to bez problémov!!! 😉 😉 😉 😉 ................
utka, čo nehádzeš????!!!!..................... už ma sánka bolí čo tak ústa otváram!!!!! 😀 😀 😀 😀
dík aj vám pekný víkend 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............ale ešte som tu tak cca 30 min. .................

utka
16. okt 2009

leni, ako to, že nič... však som hodila...Tak to musela nejaká straka-zlodejka chytiť, Keď to letelo 😀 .
Tak pekný víkendík...To tu bude zase nuda, čoooo??? 😒

jacka
16. okt 2009

kuk...... 😉

jacka
16. okt 2009

utka koláč vyzerá bombovo.....škoda že si tak daleko 😵

leni...však keby sme plánovali tak určite rodím v apríli alebo v máji 😠

jacka
16. okt 2009

nikto????? tak padám aj ja 😉

utka
16. okt 2009

jacka, to ty si tak ďaleko...vyzerá bombovo a aj chutí bombovo 😝 ...

utka
16. okt 2009

Viki už dnes vraj necikal často...ale zato soplí statočne ☹

utka
16. okt 2009

jaj bože...to je nudaaaa ☹

jacka
16. okt 2009

utka ja som tu.....s vrieskajucim Petkom na rukách a s nrevamo v pr.....y 😠

utka
16. okt 2009

jacka, nezávidím...a prečo plačká chobáčik malý???

jacka
16. okt 2009

bud som ja niečo zjedla alebo koliky ☹ 😢

jacka
16. okt 2009

teda píšem ako hoten tot 😠 ...malo byt s nervami s pr.....y 😠

Tak detičky su v ríši snov.....ja mám trochu kludu..ale pojdem aj ja

dobru noc.....pa zajtra....hm vlastne víkend.... 😝

dobru 😔

utka
16. okt 2009

jacka, dobrú...ja zajtra určite nakuknem!!!

mirrinka
16. okt 2009

dobrú,babenky 😉 😉 😉

denisenko
16. okt 2009

😝 ahojte, babenky, konečne sme sa dostali k modemu, aj ked len požičanému 😖 ten náš je na reklamácii a verte alebo nie, dva týždne v taliansku už trvajú mesiac! na porazenie 😝
tak ešte zajtra si vás prečítam, ale ako som stihla zaregistrovať Jacka nemá Danielka, fuuuuu aké prekvapko 😅
baby, 1. novembra ideme domov, ja sa tak tešíííííííííííííííím 😅

jacka
17. okt 2009

dobré ránko... 😉

denisenko...som myslela že si na nás hodila bobek 😅 ...som rada že si späť 😵 😵 ...........tak idete domov....super správa 🙂.....dufam že ostanete do vianoc..aspon 🙂

myslíš že len v taliansku??? 😠

veru nemám Danielka....a ked ti mám pravdu povedať tak neviem ako som sa dopracovala k menu Petko 😉

utka
17. okt 2009

Ahojte!
Tak sme nakúpili, pomíňali peniažky a sme spokojní 😀 . Ale nedostala som pre Vikiho zimné topánky ☹.
deni, vitaj!!!

utka
17. okt 2009

No moje dieťa akurát zaspalo...nevadí, nechám ho aspoň chvíľu.

denisenko
17. okt 2009

halooooo 😉
jacka, ešte dnes sa možem vyžiť na nete ale kedže zamestnaná osoba nemám vela času, tak len chvílku 😔
ale musím povedať, že ste mi chýbali a strááááášne 🙂
jacka aj náš tatinko je Petko 😀 neradila si sa s ním?
utka, ja som nakúpila deniskovi zimné veci tu v itálii sú sice o dosť drahšie ale u nás také asi nezoženiem, ako napr. zimnú bundu extra hrubú a dlhú až pod kolená a topánočky, spodok hrubá guma, vrch koža, nepremokavé do mrazu ´mínus 4o.........ale tie ceny stoja za to, nech tringelty bolí super, možem si dovoliť, no nie? 😀 😀 😀 😀
ináč soplíme sa, už tretí týžden a kašle z toho až sa dusí, ale teplota žiadna, tak ja neviem, musia ísť asi nosne mandle von 😖

utka
17. okt 2009

deni, tak hovoríš,že si pracháčka 😉...
No tie mandle ma mrzia,chúďatko malé ☹...
Aj náš tatinko je Peťko 🙂.

denisenko
17. okt 2009

jej, utka, to je náhoda 😀
pracháčka? to určite, tolko prachu za celý den poutieram, že si možem hovoriť aj pracháčka 😀
ale v lete to šlo, za mesiac aj 25O E pomimo, ale teraz už sú lakomí.........ale furt je tu plno, len sa narobím 😝
už len dva týždne a padááááááááám, a asi až do vianoc, nech sim oddýchneme

utka
17. okt 2009

deni, tak potom to sa dalo...no niektorí sú riadni lakomci...viem to keď som robila masérku a mali sme plno nemcov...

denisenko
17. okt 2009

utka a ako viki? ešte som nečítaa, varím a c&hystám na zajtra za chvílu zas na večernú.....
už je v školke dobre? denisko super, rapoce nemecké básničky, len nikto nevie ako to má byť správne... 😀
ale rozumie všetko a už aj sám niečo rozpráva, čistý nemčúr zachvílu z neho, vraj je šikovný

denisenko
17. okt 2009

😀 no, tak ja už zachvílu musím, neviem či ešte večer prídem a potom.... až ked sa niekomu uráči poslať mi nový modem 😖 som už z toh 😖 naozaj zúúúúúúfaláááááá
babiky držte sa, ak by som sa tak skoro neozvala, na sk mám normálne káblové pripojenie, tak si konečne všetko prečítam 😀

utka
17. okt 2009

deni, Viki v škôlke dobre...Len má zase soplíky, ale už si zvykol.

jacka
17. okt 2009

deni tak zas niekedy pokeciame 😀 😀 😀

my sme tu mali kopec návštev..Petko bol s toho uplne k.o......ja tiež..niežeby to prišlo postupnie....ale načooooo 😠 😠 😠

utka a rodinke ako chutil koláčik??? 😵

jacka
17. okt 2009

idem ja do hajan....

dobru noc 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre