Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
26. okt 2009

zajtra 😉

idem...večer prídem....pa pa 🙂

leninka75
26. okt 2009

veru jacka, to bolo na nervy!!!..........do lilkiných 10 mesiacov som denno denne 2x denne 3-4 hodiny behala po dedine s kočárom len aby mi decko spalo............a potom ten zvyšok doma len hučala!!!!............preto sa bojím toho druhého, že ak to má byť zasa tak, tak dovi dopo!!! .............
aninka, bude veľká oslava???

jacka
26. okt 2009

leni..tak ja mám detto z oboma.....dnes mi spal 3hodiny...a pochybujem že do kupania pojde ešte spať ☹ ............a vraj druhe dieťa je ine ako prvé 😝 😝 😝

aninka a na aku osalvu ideš

leninka75
26. okt 2009

jacka, no uvidíme, čo vyrobíme, či zasa diablika, či anjelika!! 😀 😀 😀 ........a aninkina sabka má zajtra meniny a simi v piatok!!!!...........preto sa pýtam, či bude veľká oslava!!! 😉
ja pôjdem k tomu môjmu čertovi............bože čo zasa vymyslí??!! .............pa, jacka 🙂

jacka
26. okt 2009

leni....však mi stačilo kuk do kalendára....som to ja ale... 😠

hlavne už niečo vyrobte....aby sme si mohli písať...čo sem to zase porodili 😀 😀

čo vymyslel??? 🙂
pa leninka..zajtra

utka
26. okt 2009

Bleeee, ja som dnes ako vygrcaný rezanec. Tak ma bolí hlava...auuuuu 😢 ...

aninka29
26. okt 2009

leni nerobíme žiadnu oslavu 🙂 ......my nejak moc meninky neoslavujeme......dáme si darčeky,vypusinkujeme sa a to je všetko 😉 ......vy mamky robíte oslavu na meninky???

jacka v piatok by sme mali ísť na 50tku kmotruškinho otca 🙂

Sabinka už spinká,pokladík môj 😵 .....Simonka pije mliečko a tiež o chvíľlu pôjde 😵

jacka
26. okt 2009

aninka ty si sa nepomýlial..čo tu tak večer robkáš?? 😉

aninka29
26. okt 2009

platila som účty a skypujem s mužom 🙂

jacka
26. okt 2009

mne už oba pokladíky buvinkaju....Petko mi za celý den spal až 3 hodky...od tretej bol hore tak o pol 7 už spinká ......a o 7h sa pýtal matko spať 😕 ....tak už aj ten...mám tu pokoj ....ešte ani muž doma nie je 😝

nie ..meniny ee....asi tak ako vy.......len na prve meniny sme mu robili krstiny .....a od vtedy len cmuk....čokoládka alebo mini hračka....a to vsio

božinku ja som dnes nervná...neviem či s toho že Petko nič nespí....alebo počasie na ho...o...celý den mrholí..... 😠 ešteže je koniec dna 😝

jacka
26. okt 2009

jáj..tak len skypuj 😵 ......nech sa vám ponáhla domkov... 😉 ....aby vám nebolo smutno 😉

aninka29
26. okt 2009

juuuuuuuuuj,jacka....verím ti, že si nervná ☹ ...aj ja by som určite bola,keby Sabi tak málinko spinkala 😖

u nás bolo síce pod mrakom,ale celkom príjemne bolo vonku 🙂 ....sem tam na nás vykuklo zubaté slniečko 😎

aninka29
26. okt 2009

a pomáhajú Peťkovi tie kvapky???

jacka
26. okt 2009

uff..aninka...možno zaberaju.....a bruško ani tak nebolí..ako je nrvný zo mna a Matka..keby si len vedla čo ten svtára...až mi je s toho do 😢

aninka29
26. okt 2009

čo také jacka? 😒 ...Maťko robí prieky?

jacka
26. okt 2009

keby len...nemožem ist ani na wecko...len čo zmiznem už ho drží na rukách..a hlavička len tak padá......o stikaní ani nvarím...mám pocit že ho pripučí.....a ked ho pusinku tak nie raz ale 100x.......ja som taká zufala....z neho.....nepomáha ani po dobrom.....potom narobím krik..zas mi je to luto....biť ho nechcem......takže sa mám fakt skvelo

aninka29
26. okt 2009

fuuuuha jacka 😕 ....tak to sa musíš mať na pozore.............a nepomôže ani rázne vysvetlenie, že Peťka brať na ruky nesmie??????????

aninka29
26. okt 2009

Simi to ešte nikdy neurobila...........ona malú len pohladí po nožičke,po ručičke....pusinku dá maximálne len na čelo aj to len takú vzdušnú 😉 ........takže ja kľudne môžem odísť z miestnosti....v kľude si možem variť....viem, že jej neurobí nič....jedným očkom stále sledujem 😉 .............Simonka furt dojde za mnou do kuchyne, a furt povie že jej malá bambuľka plačká...nech jej už dám mliečko...........furt ju pohojdá,keď malá zamrnčí

vieš....Maťko asi nevie, že mu tým môže ublížiť

aninka29
26. okt 2009

chjoj jacka...neviem ako by som ti poradila ☹ ....určite si vyskúšala všetko,aby to Maťuldo nerobil 😒 ......skús mu to ešte nejak vysvetliť....ja neviem.....ja som napríklad Simke hovorila,keď malú hladkala po hlavičke,že musí len jemne,lebo Sabku by to veľmi bolelo....a odvtedy ju po hlavičke nehladká....len po nožičke a rúčke.

ale tak zase chlapci sú iní ako dievčatá.....tie si dajú skôr povedať....asi 😖

možno si Maťuldo myslí, že keďže je jeho starší brat....tak sa vie o neho postarať sám

aj manža mu už dohováral?

jacka
26. okt 2009

juj aninka......milion krát..nesmieš.....akonáhle zmiznem už je pri nom...radšej ho zabalím do perinky...aby mu tak neublížil keby dačo..........to aj za mnou príde.......že Petko plače....aby som za ním šla....ale inak ...horor

jacka
26. okt 2009

dohovára...obaja spievame tu istu pesničku....nechytaj ho za hlávku...ma ju mäkkučku....stačí jedna pusinka.....nie sto.......neber ho na ruky.....padne mu hlávka......ked leží v klude.....nechod k nemu..a.....ako náhle sa k nemu priblíž tak Petko spustí obrovský plač......potom začnem ja kričať..a dookola stále to iste....už mi s toho hrabe

aninka29
26. okt 2009

no máš to pestré,poviem ti 😖

jacka
26. okt 2009

mám..idem ja hádam do postele...aby som bola v klude aspon cez noc

dufam že to nebude dlho trvať..a Matko bude lepší 😅

aninka29
26. okt 2009

treba na neho ísť nejak inak...........ale neviem ako 😖 ......no fakt ti nezávidim jacka ☹

jacka
26. okt 2009

to keby som vedela ako.....

aninka29
26. okt 2009

idem aj ja...pozriem trochu superstar....včera som vobec nepozerala...tak aspoň dnes pozriem kto vypadne 🙂

dobrú nocku 🙂

jacka
26. okt 2009

dobru..... 😔

leninka75
27. okt 2009

ránečko!!! 🙂 ............juuj jacka veselé doma!!! ☹ ☹ ☹ ............a keby si dávala peťka do postieľky a vytiahla bočnicu, tak by sa snáď ku nemu maťko nedostal??!! ...............
hej my oslavujeme aj meniny, ...................ja to mám strašne rada, keď je lilka pyšná ako jej všetci blahoželajú a tá radosť pri otváraní darčekov!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
lilka bola včera celkom OK až na záver večera, eď ručala, že ona nechce ísť ešte spať............. 😠 😠 😠
utka, ako sa má viki ešte teplotuje???..............a ty, hlava už nebolí???..........

leninka75
27. okt 2009

aninka, sabinke prajem hlavne zdravíčko, potom šťastie a radosť zo života!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
27. okt 2009

dobré ránko 🙂

leni ďaaaaaaaaaaaaaaaaakujeme 😵 😵 😵 😵 😵

veď aj my blahoželáme 🙂 a dávame darčeky 🙂 ....akurát nechystám žiadne pohostenie,ani nič také.....kto príde,príde...na meninky nikoho nevolám 🙂 .......Simke stačí,keď dojdu s darčekmi krstní rodičia 🙂 ...vlastne pri nich má Simka sviatok skoro každý deň 😵 😵 ......no a potom sme tu my a dedkovci.....a to bohate stačí 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre