Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
28. okt 2009

Ďakujeme za podporu, posnažíme sa čo najskôr vyliečiť. Už to teraz snáď pôjde rýchlo s ATB...
aninka, ty si šikovná...Ja som umývala okná nedávno a už zase vyzerajú hrozne ☹. Tak zase ani Simi nie je až taký anjelik. Len ty to asi berieš ináč ako my 😉.

leninka75
28. okt 2009

pozerám, že čo sa tu sťažujeme!!!!!...........šak s našimi krpcami je ohromná prča!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

aninka29
28. okt 2009

utka,rátam, že večer sa spustí dážď....takže moje okná budú opäť vyzerať super 😠 .....ja som ich tiež umývala v lete,ale vyzerali,ako keby neboli umývané rok 😝 😀

ja som už asi imúnna alebo čo 😀 😀 😀 ...............inak ja som riadný nervák 😀

aninka29
28. okt 2009

keď vás to poteší,tak teraz pri obede mi povedala, že "ja papať nebudem,lebo to páchne" 😀 😀 😀 .....no čo sa budem rozčuľovať.....bude hladná,bude 😝 ....veď ona pribehne 🙂

aninka29
28. okt 2009

a zje to čo jej páchne 😀 😀 😀

leninka75
28. okt 2009

simi pokladík, že ani!! 😀

aninka29
28. okt 2009

veru pokladík 😵 😵 😵 😀

utka
28. okt 2009

Ja som Vikimu pred obedom šla umyť ruky a on nechcel, tak som mu ich umyla nasilu. Tak mi tu 15 minút plakal, že on si ich umyť nechcel. Ani papať nechcel. Tak ja som sa najedla, on pri mne sedel a vrieskal. Potom sa zrazu rozhodol, že aj on chce papať, ale len druhé. A keď dopapal druhé, tak si vypýtal aj polievočku. Potom sme si ľahli, že si oddýchneme a po 5 minútach už bol oddýchnutý. tak som si ja ľahla, on si ľahol predo mňa k Tv a o 5 minút už spal. prečo sú tie deti také TVRDOHLAVÉ??? 😠

aninka29
28. okt 2009

no to neviem 🙂

jacka
28. okt 2009

konečne..Petko po 3h zaspal..pokial som ho uspávala tak Matko zaspinkal na gauči....bodaj by už tri dni vstáva o 5h....tak nech si oddýchne...len aby zas nebol do polnoci hore 😝

utka....ja mám presne to isté......to maju asi také blbé obdobie.......juj....ale je dobré vedieť že nie sme v tom samy..dik utka 😉 ....som myslela že chyba je niekde aj vo mne

utka
28. okt 2009

jacka, aj ja som si už myslela, že ja niekde robím chybu... 😒

aninka29
28. okt 2009

brrrrr..........zima je vonku 😝 .....boli sme na prechádzke ani nie hodku a už je tma 😝 ....nechám ešte chvilinku Sabi v kočíku na vzduchu a potom hajde do tepla 🙂

aninka29
28. okt 2009

mamky čo zajtra varíte???...dajte tipa 🙂

jacka
28. okt 2009

utka....fakt som rada že to nie je naša chyba....už som z neho zufala

aninka....nič.....ostali tie cestoviny...lebo manžel eee 😝 tak nech je hladný....ale ak to dnes zje..tak to čo utka varila....tie zemiaky s klobáskou...len to musím ist pohladt...recept 😅

som musela Matka budiť..chudatenko ☹

utka
28. okt 2009

Ja tiež nič, ešte máme tie zemiaky a aj polievku...Ale zajta budem musieť niečo vymyslieť predsa, čo bude na piatok, prípadne aj na sobotu...ale čo??? ☹

aninka29
28. okt 2009

ja na to kašlem....upečiem stehná,dáme si k tomu ryžu a dobrú chuť 🙂

a v piatok urobím nejaké iné mäsoro,lebo manža stehná neľúbi 😝

jacka a nebude teraz Maťuldo mrzútko?

jacka
28. okt 2009

aninka vy ste taký mäskový???....aj moji...len ja velmi nemusím

to vieš že je mrzutý upištaný......ale čo som mala robiť 😅 😅

jacka
28. okt 2009

ja na sobotu budem variť v piatok...nemám chuť stát pri sporáku každy den....a ak dnes bude mliečko tak zajtra musím tie palacinky..ak mi to zas Petko dovolí.....lebo to za 5min nespravím 😝

utka
28. okt 2009

jacka, dobrý nápad...ja asi v piatok urobím palacinky...a v sobotu by sme si mohli objednať pizzu,alebo sa ísť najesť do IKEA

jacka
28. okt 2009

mnam pizza 😵

aninka29
28. okt 2009

no manža ľúbi mäsko 🙂 ...aj Simonka...ale ona zje v podstate všetko 😵 .....ja tiež nemusím mať stále mäsko....preto keď manža nie je doma,tak využívam 🙂
ja tiež v piatok uvarím tak,aby bolo aj na sobotu...............ja neznášam varenie 😝

aninka29
28. okt 2009

jacka štuple do uší a všetko bude ok 😉 🙂

aninka29
28. okt 2009

ja by som si dala čínu...mňam....neviem sa dožrať.....žeby som tatka pozvala do reštiky? 🙂 samoška, že platiť bude on 😀 😀 😀

utka
28. okt 2009

Baby, ideme si pre výhru 😉. Ešte vás nechám na chvíľu v napätí 😀 . Keď sa vrátime, ozvem sa...hihihihi

aninka29
28. okt 2009

utka akú výhru...čo za výhru????????? 🙂

tyyyyyyyyyy jedna 😠 🙂 .................no rýchlo sa vráť a referuj....lebo idem puknúť od zvedavosti 🙂

aninka29
28. okt 2009

takže pc nechávam zapnutý až kým utka nenapíše 🙂 ....utka dúfam, že sa vrátiš skoro

jacka
28. okt 2009

utka...ty opica jedna 😠 😠 😠 😠 ...toto nám ako možeš robiť,ha 😠 😠 ........... 😉 🙂

utka
28. okt 2009

hahaha...napínavé ako guma na trenkách,čooo??? 😀
No o pol šiestej tam máme byť,tak snáď do siedmej budeme doma. Ešteže tu máme švagra a postráži nám krpca 😉

aninka29
28. okt 2009

sa stavím že to bude niečo veľké 🙂
utka žeby auto???alebo plazma????..alebo čoooooooooooooo?

jacka
28. okt 2009

aninka...to by mi srdienko nedalo.....ked on vrieska až do borodvej farby...to by som si musela dat aj šatku cez oči

no ja som s činou a kadejakými takými jedlami končila...pokial kojím...nemožem takéto veci....lken z dialky sa kukať....aj to by možno Petka bolelo bruško

ja odpadnem....Petko spinká už 1a pol hodku 😕 😕 čo to???,žeby dnes by sme boli bez vreskotu 😅 neverím 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre