Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
2. nov 2009

jacka,ja si to tiež myslím...ale nejde mi to do hlavy...lebo neverím, že by sa matka nechala hrať trojročné dieťa s nejakou slučkou....odbehla by si na wecko a dieťa sa jej za ten čas obesí ☹ ☹ ☹ ....takže podľa mňa to nebude ono 😒

jacka
2. nov 2009

a to ty čo kukáš? 😕 .............ani na wecko nemusí odbehnuť ☹ ☹ a neštastie je tu hned,že ☹

aninka29
2. nov 2009

ale vieš...tá mamička písala, že by ju nikdy nenapadlo, že sa malý "oběsí na smyčce"....keď sa pekne hral.....tak nechápem...že by ho nechala hrať sa s nejakou šnúrou,alebo ja neviem čím...podľa mňa to bude niečo iné 😖

aninka29
2. nov 2009

musím ísť mamušky...Sabinka sa zobudila....ideme papať....kuknem ešte 😉

utka
2. nov 2009

Smyčka?Nie je to uzol???

jacka
2. nov 2009

ja som spravila Petkovi vzdušný kupel....tak čušká...... 😵 😵 sa mu to velmi páči

tak som tu asi ostala sama 😉

utka
2. nov 2009

aninka, je to uzol,slučka...tak to sedí...

jacka
2. nov 2009

aha utka je tu..

čo som dnes slepá či čo... 😠

utka
2. nov 2009

jacka, veď ja som tuuuuu...od obeda...
Aký je to vzdušný kúpeľ?

aninka29
2. nov 2009

tak potom nechápem mamky 😕 ....nechali by ste svoje deti hrať sa so slučkou????.....alebo so šnúrou,alebo s hocičím takým....a odbehli by ste si????.....ja nerozumiem....toto je asi nad moje zmýšľanie,alebo ja neviem ☹

jacka
2. nov 2009

utka...vetráme ritku..teda vetrali sme...už je tu plač...tak mi je na rukách..zachvilu budem ako opica 😝

nie...nenechala by som.......možno to má aj iny význam...čo ja viem 😅

utka
2. nov 2009

aninka, tak to si píš,že by som ho nenechala s tým hrať...ani keby som pri ňom bola!!!

siwike25
autor
2. nov 2009

awojky cicušky,som už doma tak som vas došla kuknut🙂 😉

jacka
2. nov 2009

tak ja som už skončila...večer kuk..ak sa bude dať

utka
2. nov 2009

jacka,tak papa.
siwi,vitaj!
Ja musím ísť zajtra k lekárke na hematológiu.Mám zlý pocit,že sa mi to zhoršilo ☹.

siwike25
autor
2. nov 2009

Utka neboj budem na teba silno mysliet 😵 😵

utka
2. nov 2009

siwi, dík, si zlatá...

aninka29
2. nov 2009

ahoj siwi 🙂 ....pekné od teba, že si na nás kuk 😉

utka,ani ja by som sa nenechala malú hrať so šnúrkami.....ani keby som bola pri nej 😒

ja idem zajtra konečne na kontrolu po šestonedelí 😝 ....no čo...nebol čas 😀 ...a poviem vám pravdu...ani sa mi tam nechce ísť....ale musím 😝

sa teším na to,ako sa tam dotrepem s dvomi deťmi 😀 😀 😀

aninka29
2. nov 2009

prečo si to mysliš utka? 😒 máš nejaké ťažkosti,alebo príznaky? ☹

siwike25
autor
2. nov 2009

Utka neboj zajtra sa ti až štikutat bude 😀 😀
Aninka že 😀 😀 a mam čas????????????????????????????????? 😀 😀 😀 😀 idem hodit par fotiek

aninka29
2. nov 2009

jooooooooooj siwi,veď ja viem,že nemáš čas 😉 ...len pracuj,pracuj 🙂 ....a na bábu kedy začnete pracovať? 😉

krásne fotočky 🙂 .....Simonko je zlatunký ....a tie jeho kresby fakt nemajú chybu 😵 😵 😵

siwike25
autor
2. nov 2009

Aninka ked bude mat 5r tak začneme pracovat 😉 😉 😉 neboj
A dakujeme,dufam že mu aj zostanu tie kresby že ho to bude bavit aj dalej 😉 😉 😉

utka
2. nov 2009

No mám pár modrín, som nejaká unavená či čo a o mrche akú mám silnú(dnes už 6.deň a dovi-dopo) ani nehovorím

aninka29
2. nov 2009

joj utka ☹ ....zajtra ti držím prsty...nech to dobre dopadne 😵

no dobre siwi...tak to máš ešte čas 🙂 .....zo Simonka určite niečo bude,uvidíš...lebo fakt krásne kreslí na svoj vek 🙂 🙂 🙂 .....len nech ho to baví aj naďalej 🙂

utka
2. nov 2009

ani, dík 😉.
siwi, naozaj pekne kreslí.Viki nevie nič nakresliť ☹.

siwike25
autor
2. nov 2009

Aninka diky 😀 😀 😀 nech ho to aspon bavi 😵
Utka neboj keždy je v niečom iny,napr. Viktorko vie rozpravat pekne a Simonko nie 😒 😉
Musim sa vam pochvalit,objednala som Simonkovy adidas supravu 😀 😀 😀

utka
2. nov 2009

siwi a kde?Akú???

aninka29
2. nov 2009

utka ty si si asi vzala na svoje plecia choroby aj za nás ☹ .....moja zlatunká ☹ ....nech ťa už konečne vyliečia ☹

Simonka sa snaží nakresliť auto 🙂 ....pomaličky jej to ide 😵 ...začínali sme čiarami hákami bákami 😀 ...potom prišli kruhy....a teraz sa jej darí nakresliť také oválne autíčko s kolieskami 😵 😵 😵 .....moc sa to na auto nepodobá 😀 ,ale ak prižmúrim obe oči,tak to niečo spoločné s autom má 😀 ...ale len tak okrajovo 😀 .....no ale snaží sa 😵 😵 😵

aninka29
2. nov 2009

aj ja chcem vedieť 🙂
mne má dôjsť pre Sabinku súprava nike 🙂 ....Simuške som nedávno objednala mikinu nike...a už ju máme doma 🙂

siwike25
autor
2. nov 2009

Utka z mimibazaru ale novu 😵 😵
Aninka kuk album už je tam 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre