Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. nov 2009

no už asi nie.......... 🙂 🙂 🙂 ..........

jacka
3. nov 2009

dobré ránko... 🙂

leni...však to rozryla jak divá svina..tak to možeš príst napraviť 😀 😀

jacka
3. nov 2009

pojdeme sa pooobliekat a šup von...fuj..neznášam toto obliekanie

nám sa slniečko niekde schovalo..... ☹

leninka75
3. nov 2009

tak nabudúce jacka 😉 😉 😉 .............babule ja odpadnem,moje decko išlo dnes bez protestov do škôlky!!!! 😨 😨 😨 😨 ............ešte aj babke utiekla zo šatne ku deťom do triedy!!!!..........babka ju tam zvyčajne musí doviesť!!!! 🙂 🙂 🙂

aninka29
3. nov 2009

no vidíš leni 🙂 ....svitá vám na lepšie časy 😵 😵 😵 ....nech je to tak stále, že? 😵

aninka29
3. nov 2009

jacka ani ja neznášam to obliekanie 😝 .....kým deti poobliekam a vytrepeme sa z domu,tak som spotená ako prasa 😀 😀 😀

leninka75
3. nov 2009

to dúfam aninka!!!!! 🙂 🙂 🙂 ............ale mám obavy, že si s mojím deckom ešte užijem!!!. 😝 .......aninka a ty si si dala prihlášku pre simku na budúci rok do škôlky???...........či ešte sa to nedáva??? 😨............ozaj, dali ste sa niektorá očkovať proti chrípke???............stále teraz v rádiu rozprávajú o tej prasacej, ako sa to šíri, koľkí už zomreli a tak dookola.............začím mať z toho nepríjemný pocit........... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹..........normálne sa máte dobre, že ste doma, tak ste menej vystavené riziku..........ale tu stále niekto chrchle, kašle.........a to isté v MHD............ 😠 😠 😠 😠

leninka75
3. nov 2009

kde ste???? 😕 😕 😕 😕 ................fuj, taká som najedená 😝 😝 😝 ..............bola fajnučká pizza... 🙂 ............ale teraz by to chcelo postaľ a dajte mi všetci na hoď ku pokoj!!! 😀 😀 😀 😀

utka
3. nov 2009

Ahojte!
Tak to dopadlo podľa mojich predpokladov. Do rána ma začalo bolieť medzi nosom a hrdlom ☹. A výsledky krvi mám zlé ☹.
Dostala som hneď infúzku-rovno 3 fľaštičky. Zajtra zase a aj vo štvrtok a v piatok. V piatok bude asi zase odber,či sa to lepší. A doktorka mi napísala žiadanku do zdravotnej poisťovne na ten nový liek Nplate...Acj jáj, ja nešťastný zemepán 😢 .

leninka75
3. nov 2009

ahoj utka!!!................moja zlatá, to mi je ľúto!!!! 😢 ..................takže tá alternatívna liečba nezaberá???..........a kedy by si mala ten nový liek???.........aké sú s ním výsledky????...........

aninka29
3. nov 2009

utka ☹ ☹ ☹

leni,ja už prihlášku pre Simi v škôlke mám od minulého roku....povedali, že už podávať ďalšiu nemusím,lebo budúci rok ju určite vezmú....ale ja ju podám aj tak 😝 .....chystám sa budúci týždeň tam skočiť

my sa proti chrípke očkovať nedávame

aninka29
3. nov 2009

no kde ste mamuľky?

dnes je tu nejak ticho moc ☹

jacka
3. nov 2009

utka ☹ 😢 ....je mi to luto.........takže pojdeš aj na operáciu 😕

my sa tiež nedávame očkovať proti chripe... 😝

jacka
3. nov 2009

som si rýchlo navarila na zajtra...aby som nemala nerva ..že rýchlo variť...a ešte rýchlejšie strčiť Petka do kočíka a hojdať..aby spal 😝

no som rada že sa nepotím sama 😀 😀 😀 ...aninka 😀 😀

aj by som tak 😔 😔 .... to som ešte chcela prikuriť sa mi zda že je Petkovi zima..........a už mi to dva krát zdochlo 😝 😝

ešte tu niekto je... 😅

aninka29
3. nov 2009

ja som tuuuuuuuu 🙂

jacka čo fajné si varila? 🙂

jacka
3. nov 2009

francuzke zemiaky......už budu........fajne to tu vonia......polievka je ešte jedne porcia z nedele....Matko odmieta jesť polievky.... 😝 ..a vlastne ...v poslednej dobe zje ako vrabec 😠 ....ale cukríky sa zmestia...tak už aj tie má zatrhnuté

aninka29
3. nov 2009

vieš čo...aj ja asi urobím zajtra francúzaky 🙂
Simuška papá dobre....ale tak isto aj sladkosti 😠 ...závisláči na karamelových lízatkách......pojedla by ich na tony

aninka29
3. nov 2009

Peťulko spinká? 🙂

Sabinka spinkala vonku...ale už som ju stiahla dnu....sa prebrala kým som ju vyzliekala,ale keď som ju položila do postieľky,tak zase zaspinkala 😵 😵 😵

jacka
3. nov 2009

ech..susedka mi doniesla veci na oblečenie.....vraj pre mna....a ona má 75r.....tak si viete predstaviť asi aké 😀 😀 😀 ..nechcete....ako po babičke..vraj zachovalé 😀 😀 😀 ..inak skončia v kuke 😉

tak moj Matko štrajkuje s jedením.......ide na švihnuť......sa tu snažím..potím sa .....a on takto.... 😠

my sme závisláci na čokoláde.....ale aspon sa Matko pekne vykaká

leninka75
3. nov 2009

kuuuuuk.............

utka
3. nov 2009

No ten liek neviem kedy dostanem...a na operáciu zatiaľ nepôjdem...dúfam, že vôbec nepôjdem...
A mám aj jednu dobrú správu 😉. Od pondelka nastupujem do práce...huraaaaa...
Budem robiť pomocnú pracovníčku v laboratóriu, kde sa robí cytológia a biopsia+nejaká administratíva k tomu(evidemcia pacientov a laboratórnych sklíčok). Takže včerajší pohovor dopadol supeeeer!!!

jacka
3. nov 2009

akurát som sa chcela spýtať to isté 😠

spinká od 13h.....ale v kočiku si pospal až celu hodinu a pol....tak sa sám pýtal spať....som zvedavá dokedy potiahne..ak sa teraz zobudí tak hádžem mašlu..lebo do kupania nevydrží..tak len trpnem a čakám ked to budem počuť

jacka
3. nov 2009

utka.....supeeeer teším sa s tebou 😵 😵 😵 ..tak teraz nás tu budeš aj ty zanedbávať ☹
a s tou chorobou to ako idu riešiť....idu čakať na liek či zaberie..či čo 😅 či ako?..čo povedal dr. 😕

jacka
3. nov 2009

leni..kuuuuuk..............

aninka29
3. nov 2009

utka super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no vidíš 🙂 ...ja som to vedela 😵 😵 😵 ...nech sa ti darí pfuj pfuj pfuj 😵 😵 😵

jacka...snáď Peťulko potiahne čo najdlhšie,lebo do kúpkania je ešte ďaleko 🙂

aninka29
3. nov 2009

kuk kuk leni 🙂

aninka29
3. nov 2009

jacka nakoniec na koňovi zhnijeme len my dve 😀 😀 😀

mamky....už zostaňte niektorá tehuľka....nenechávajte nás v štichu 😉

aninka29
3. nov 2009

utka a akú budeš mať pracovnú dobu?....budeš to vedieť skĺbiť s Viktorkom? 🙂

jacka
3. nov 2009

veru aninka....už sem pomaličky nikto nepáchne.......ale leninka sa chystá na bábo..,však leni 🙂

jacka
3. nov 2009

pomoc už sa budííííí...dufam že ešte zaspinká ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre