Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. nov 2009

leni...ešte sa mi aj cestoviny vyliali na zem....som handrou zachytila o šporák...a pekne to letelo......ešte že ma to neobarilo 😠

čo máš na obed?

utka ☹ ..ozvi sa

leninka75
5. nov 2009

no paráda, keď sa darí, tak sa darí!!! 😝 😝 😝 ...........varila si nové???.............ja idem mať šalát, ..................a už by som mala naň ísť som nejaká hladná................lilke som už v perinke sľúbila, že ju budem budiť, hlavne keď príde z diskotéky alebo cez víkend, že jej to trošku vrátim!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
5. nov 2009

jacka no dnes sa ti darí 😖

my sme už po obede mamušky 🙂

aninka29
5. nov 2009

dobrú chuť leni 🙂

aninka29
5. nov 2009

aký šalát?zemiakový s rezňom??? 😀 .....asi nie.....sa stavím, že nejaký burinový 😀 😀 😀 ...v preklade zeleninový 😀 😀 😀

jacka
5. nov 2009

no darí sa...a ešte nie je koniec dna 😝 ...........................jasne že uvarila 😠

leni pochvál aky fajný šalátik 😉

aj my sme pooobede....ale zo zeme sme nejedli 😉 ....to som varila na zajtra 😒

aninka29
5. nov 2009

a čo si varila jacka....cestovinky s niečim....alebo čo? 🙂

ja neviem čo mám variť zajtra 😝 ....mäso určite nieeeeeee 😝

aninka29
5. nov 2009

utka ozvi sa moja...nech vieme čo je s tebou ☹

jacka
5. nov 2009

svokra dsala tvaroh...tak dufam že sa neotrávime.....a so slaninkou

aninka29
5. nov 2009

jacka určite sa neotrávite 😉 🙂

ja neviem čo uvarím.....však do rána času dosť...snáď ma niečo napadne 🙂

jacka
5. nov 2009

ja som varila celu noc 😝

no len aby ....ked sa neozvem tak.... 😝

leninka zdrhla...asi maká 😀 😀

leninka75
5. nov 2009

ale čoby, bola som tlačiť ten šalát 😉 ..........bol dobrý, buronový s tofu syrom 😉 .............len mi to už lezie aj ušami 😝 😝 .............žrádlo jak pre kozu 😀 😀 😀 ............a keby som aspoň na sebe videla výsledok........ale ništ!!!! 😠 😠 😠 😠 .............furt rovnaký michelin!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ............be, sa mi už nechce a to ma čaká ešte jedno cviko o 14:00 😝 😝 😝 😝 ............potom triskom domov!!! 🙂 🙂 🙂 .........ja rozmýšľam nad víkendovým varením..........na nedeľu na napadli plnené rezne - rozklepem masisko, natriem horčicou, švihnem naň plátok slaniny a syra, preložím, obalím ako rezeň a vypražím..........alebo fašírky 😨 😨 😨.............no uvidím ............

leninka75
5. nov 2009

oprava burinový nie buronový ............... 😔

jacka
5. nov 2009

leni ja som robila čosi podobne...v nedelu....ešte som tam dala vajíčko.....a dala do rury zapiecť

už som rozmýšlala čo je buronový 😀 😀 😀 😉

aninka29
5. nov 2009

ja som hneď vedela, že je to preklep 😀

dala som Sabinku vonku pospinkať 😵 ....zaliala som si kávičku....ešte by to chcelo nejakú mňamku 🙂

aninka29
5. nov 2009

a mám dobrú náladu 🙂 🙂 🙂 😵

aninka29
5. nov 2009

a až podám tiket...tak tam určite bude päťka....pretože mám furt päťkové príspevky 😵 😵 😵 ....to je znamenie 😀 😀 😀

aninka29
5. nov 2009

Simuška dnes ráno vstala s tým že "maaaaaaami,ty si mi nedala v noci papať,a mňa telaz kope v blušku" 😀 😀 😀 😵

jacka
5. nov 2009

jééj no podarená je.... 😵 😵

len pekne podaj....a zajtra sa nám ozvi......čoby ved je dnes štvrtok 😝

jacka
5. nov 2009

som písala utka a ešte sa neozvala...dufam že je všetko o.k ☹

aninka29
5. nov 2009

no dúfam aj ja ☹

jacka podám budúci týždeň 😉

aninka29
5. nov 2009

jacka Peťulko spinká? 🙂 ....a Maťko čo robká? 🙂

jacka
5. nov 2009

aninak...no čo myslíš... 😠

aninka29
5. nov 2009

no žeby Peťulko kuvikoval a Maťuldo zlostil??? 🙂

jacka
5. nov 2009

no už aj tebe komolím meno 😝 😝

Matko?.....akurát si pozbieral vlhčené obrusky asi 20ks čo povyťahoval.....a utieral hádam všetko ...lebo ked som prišla bola vlhká podlaha 😝

jacka
5. nov 2009

a vy ...predpokladám že spinkáte a je ti dobre

jacka
5. nov 2009

že kuviká....ja by som to inak nazvala 😝

aninka29
5. nov 2009

no Sabi spinká 🙂 ....a Simi už hodinu vešia prádlo na sušák 🙂 ....moc ju to baví 😀

aninka29
5. nov 2009

inak Simi tiež kradne vlhčáky a utiera nimi zrkadlá,telku,stôl a všetko čo je príde pod ruku a potom to vyzerá 😠 😠 😠 ....a ja len chodím za ňou a pretieram všetko po nej 😀

jacka
5. nov 2009

mne dnes Matko pomáhal vešať...štipcoval 🙂

a celkom by ma zaujmalo prečo je Petulo od horalky 😕 😅 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre