Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
5. nov 2009

aspon vám je veselo 😉
no dúfam že utka nspadla z koníka na minimálne mesiac ako my...... ☹ človeku to chýba 😉

jacka
5. nov 2009

chceš tej energie mám na rozdávanie....a dávam zadara 😉

som spravila večeru a vôbec som nie hladná 😝

ani 😠

denisenko
5. nov 2009

ani...ja to volám tlamička bezzubá...tie su najkrajšie 🙂
ale už by bolo aj tak dosť nesdkoro postarať sa až teraz o súrodenca, myslím že Denisko bude dosť starý 😀
ale aspon sa poteším fotkami vašich babatiek, sú sladkééééé 😉

aninka29
5. nov 2009

jacka zlú energiu si nechaj...tej som mala minule dosť 😝

joj veru deni...tie tlamičky sú najkrajšie 😵 😵 😵 ...ja to volám hollywodský úsmev 🙂

deni nerozumiem....ty už nechceš druhé bábo?....alebo prečo je neskoro?...nikdy nie je neskoro 🙂

utka
5. nov 2009

Dobrý večer.
Tak nebodaj som vám chýbala?
Včera som bola neschopná písať. Ukrutne ma bolela hlava ako ešte nikdy a nič mi nezaberalo. Tak sme pekne krásne išli o pol desiatej večer na pohotovosť. Samozrejme Viki s nami, však kde by sme ho odložili. Domov sme prišli o druhej. Chú´datko moje malé ☹. No ja som zase ráno vstávala o šiestej na infúzku, tak som spala 3,5 hodky. Už nech je večer a spíme 😔 .
Na pohotovosti mi vzali krv, vyšetrila ma neurologička, poslala ma pre istotu na CT, či náhodou nemám nejaké krvácanie do mozgu kôli tým mojím doštičkám. Nešťastie to bolo OK. Potom som dostala infúzku od bolesti, ale ani tá bohvie ako nezabrala. Tak musím ísť na neurológiu, lebo asi to bude migréna ☹. No nemám dosť chorôb. ešte aj migréna? Trafí ma. Viki chúďa tiež málo spinkal, lebo sme boli potom na krčnom na tie stery a zistili, že má veľkú nosnú mandľu. O pol roka kontrola a potom pôjde asi von. Samozrejme aby to nestačilo, do rána mu zase opuchlo ľavé očko, tak nás dr.poslala na očné,kde sme vyfasovali zase kvapky. O týždeň kontrola a ak to nezaberie, tak stery z očka ☹. No proste nám ide...
O dvanástej som bola v práci zaniesť všetky možné doklady, v stredu si idem po pracovnú zmluvu a odhlásiť sa z úradu práce.
Toť vsio. Idem si vás teraz prečítať...

aninka29
5. nov 2009

utka ahoj 🙂 ...jasné, že si nám chýbala 😵 ...báli sme sa o teba ☹

ja nemám slov ☹ ☹ ☹ ....to čo je? čo vás niekto preklial,alebo čo to je????...sa na vás sype jedna choroba za druhou ☹
a môj krásnučky Vikinko 😢 ....bože už nech sa to u vás skončí, a nech je všetko v poriadku 😖

siwike25
autor
5. nov 2009

awojky kočky
aninka ajojky
Utka tak to ste maly pekny večer,chuda moje ☹ ☹ ☹
jacka ako??vidim že maš zly den,jaja jaj 😉 😉

jacka
5. nov 2009

utka..chvalobohu,že si sa ozvala......sme sa báli čo sa deje.......................juj no nezávidím vám to....čo ste nejako zakliaty či čo.......pfuj pfuj...nech od vás idu rýchlo preč.....

no ste si užili......a chudatenko Viki..ten musí byť vyčerpaný ☹ 😢 .......tak chytro do hajan aby ste boli aspon vyspinkaný

jacka
5. nov 2009

ahojky siwi......no mám...a ešte nie a nie sa skončiť...ale ešte MAtko do postele a mám klud...a potom ja ...a "super " den za nami....a rýchlo do nočnej 😝

aninka29
5. nov 2009

ahoj siwi 🙂 🙂 🙂 ...zase si tu len na skok? 😉 ..no čo už s tebou 🙂 ...hlavne, že sa ozveš 😵

aninka29
5. nov 2009

jacka no snáď zajtra budeš mať lepší deň 😉

jacka
5. nov 2009

už som myslela že sa nič nestane 😝

Idem si s matkom umyť zubky a..Petulo chudatenko vyrevaný.........Matko vypol vysielačku 😒

aninka29
5. nov 2009

Maťko je teda číslo 😉 ...a čo povedal,prečo ju vypol?

jacka
5. nov 2009

nič nepovedal...nestihol...hned som ho šla utišiť

jacka
5. nov 2009

ja dnes na takéto veci nemám nervy.....dufam že je už koniec... 😝

jacka
5. nov 2009

chuda utka...nejak sa to na nich sype...normálne ma vystrašila ked sa neozývala ☹

aninka29
5. nov 2009

jacka tak šup do pyžama a spať 🙂 aby ťa už nikto nenaserkal 🙂

aj ja už idem off...dnes s manžom neskypujem,pokazil sa mu pc 😝 ...a chcem konečne popozerať od začiatku ordináciu 😉

dobrú nocku mamky 😔 🙂

zajtra sa "vidíme" 😉

aninka29
5. nov 2009

aj mňa jacka ☹

aninka29
5. nov 2009

už idem ....pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa 🙂

jacka
5. nov 2009

v pyžame som....zuby čisté....tak padám...aby ma ešte muž nevytočil 😝

dobru noc..... 😔

siwike25
autor
5. nov 2009

Helou vi ste tuuuuuuuuuuuuu????????????
Mi tu s maminou obdivujeme simonkove portrety čo nekreslil,to vam musim zajtra ukazat aky je šikula 😉 😉

utka
5. nov 2009

Tak dobrú noc mamky. Dúfam, že aj my čoskoro zaľahneme...

leninka75
6. nov 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............teda utka mojko, smutné čo sa s vami deje!!!! ☹ ☹ ☹ .............posielam veeeeeeeeeeeeeľa pozitívnej energie, aby všetko zlé rýchlo išlo dokelu!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........jacka, dúfam , že dne sbude lepšie!!! 😉 😉 ................aninka, ako sa ti včera ordinovalo???..........ja som zasa zaspala 😔 😔 ...oplatí sa mi to kuknúť???

jacka
6. nov 2009

dobré ránko... 😉

tak predsa som sa stihla pohádať aj z mužom.....no musela som dakde pustiť ventil..tak na nom 😀 😀 😀

leni ahoj....čo ty spachtoška 😔

leninka75
6. nov 2009

tak si to včera aj zaklincovala jacka, ..........keď už tak už!!!! 😀 😀 😀 😀 ..................no asi sa mením na medveďa!!!........blíži sa zima, tak sa ukladám...............tukové zásoby by boli........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀..............moje decko včera samo navrhlo, že ešte sa trochu pohráme na obchod a potom sama povie, že sa ide do sprchy a spať!!! ............ešteže som sedela na zemi!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...........a fakt to tak aj bolo...........prečo tie deti nemôžu byť stále také!!!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
6. nov 2009

akú si mala noc jacka???............veľa si vstávala??? ☹ ☹ ☹

aninka29
6. nov 2009

dobré ránko mamky 🙂

leni aj ja som zaspala 😝 😀 ...ako vždy 😀

jacka,že sa ti uľavilo,keď si na muža všetko za celý deň nazbierané hodila? 😀 😀 😀

aninka29
6. nov 2009

aké máte počko?....u nás je škaredo zamračené....dážď je na rozpadnutie...no dúfam, že ešte nezačne pršať....potrebujem ísť do obchodu,a nechce sa mi trepať po daždi 😝

jacka
6. nov 2009

leni asi len 4x......podarené náš dieťa... 😵 😵 zlatá je...ja Matka veru tiež nemusím rpehovárať do postele....však ho Petulo v noci budí..tak má čo dohánať 😒

ahoj ani..... 🙂 ....si piš ...aj sa mi lepšie spalo....len on nechápal 😀 😀 😀 🙂 😉
počasko.....dufam že pršať nebude 😝 .................ale kosa dobrá 😠

leninka75
6. nov 2009

ahoj ani 🙂 🙂 🙂 ............u nás je zatiaľ celkom OK, ale čosi určite príde!!! 😠 😠 😠 ...........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre