Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
6. nov 2009

jacka, nečítak radšej také veci...mne je na grc z toho...
aninka, mužíček príde na víkend domov?

aninka29
6. nov 2009

som ju asi moc unavila....cvičila som s ňou trošku na fit lopte 😒 ...kvôli tomu, že otáča tú hlávku viac doprava ☹ ....ale mám pocit, že sa to zlepšuje...akurát keď spinká,tak ju má furt vpravo ..... a keď je na rukách 😖 ....vždy jej musím trošku pomôcť,aby ju otočila do druhej strany 😒
už sa zmierujem s tým, že nás pošle dokina na cvičenie ☹ ...ale radšej nech nás pošle,ako by potom mohlo byť neskoro 😖

aninka29
6. nov 2009

utka no mal by prísť zajtra večer,ale v nedeľu zase pôjde čauky preč ☹

aninka29
6. nov 2009

bože...moja prvorodená si zapla mikrofón a vybľakuje doňho, že ma až uši bolia 😝 😀 😀 ....keby aspoň ten mikrofón tak neprskal,či ako to mám povedať 😀

aninka29
6. nov 2009

idem ju asi šupnúť do vane nech je kľud 😀 😀 😀

utka
6. nov 2009

Viki zase každý večer robí Minitalent šou, zapne si sinťáky a spieva...Pesničky: "Svätý na svete".A "Na červenú sa musí stáť, na zelenú sa môže ísť". jeho vlastná tvorba!!!

siwike25
autor
6. nov 2009

kuki kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk čajočky 😵 😵

denisenko
6. nov 2009

ahojte, mamule 😉
tuším máme všetci pestrý týžden za sebou 😝 my sme u babky, ale každý den po doktoroch, už mám nervy......
a ked som už všetko vybavila, deniskovi zas začalo tiecť z nosa potokom....a ten kašel.....šak mi ho v utorok nezoberú do nemocky.... 😖 na infarkt 😠
utka, som rada že si sa ozvala,aj ked to máte asi veselé ☹
a čo sa spevania týka.....naša ratolesť si spievana záchode a v posteli...ale len po nemecky, tak nikto nevie čo 😀

aninka29
6. nov 2009

čau siwi 🙂 😵

čau deni 🙂 😵 .....Deniskovi asi ten náš vzduch neprospieva ☹ ....nezávidím to chodenie do nemocky 😝 .....deni a dlho budete v tej nemocke?

utka 🙂 ...by som chcela počuť Vikiho vlastnú tvorbu 🙂 🙂 🙂 ...musíte mať doma veselo 😀 😀 😀 .....ale počuj....však majú tie jeho vlastné piesne furt iné slová,alebo aspoň v inom poradí? 😉 🙂

denisenko
6. nov 2009

ani, len dva dni, som rada 😉
neprospieva, my sme si zvykli na čistejšííííí 😀 😀 😀

aninka29
6. nov 2009

deni aj to je dosť..ležať v nemocke dva dni 😝 ....budeš tam s ním aj ty, že? 😉

no verím,verím, že ste si zvykli na čistejší vzduch 🙂 .....všetci si zvykneme na to lepšejšie 😀 😀 😀

denisenko
6. nov 2009

tak,tak svatá pravda.....ha ha ha 😀

denisenko
6. nov 2009

tak asi pekný víkend, nejako sa to začalo riediť 😀 myslím príspevky 😀
idem radsej aj ja do postele k deniskovi, ako sliepočka s kuriatkom 😉

aninka29
6. nov 2009

a kde je naša jacuška???? 🙂 dnes mala celý deň dobrú náladu,tak má asi romantikuš večer s manžom 😵

aninka29
6. nov 2009

aj ja pôjdem za chvíločku 🙂 ...teda ešte nie spať,ale uložiť Simku a ja potom rozvalím šunky na gauč 😀

tak dobrú nocku deni 🙂

jacka
6. nov 2009

túúúúúúúúúúúúúú

aninka29
6. nov 2009

jacka som mohla spomenúť milión eur 😀 😀 😀

jacka
6. nov 2009

jej tak tu sa už spinká....akotože deni ma predbehla 😠 😉

jacka
6. nov 2009

😀 😀 😀 aninka

romatikuš...ee 🙂

jacka
6. nov 2009

a Sabínka...čo...nebodaj zase spinká....alebo ešte?

aninka29
6. nov 2009

jacka, už spinká 😉 ...zobudila sa o šiestej 🙂

jacka
6. nov 2009

aninka.....nevieš kedy nám vyrástli tie naše najstrašie detičky?.......mám pocit že matko narástol pokial som bola v nemocke

jacka
6. nov 2009

no ja odpadnem....to nemyslíš vážne.....

aninka29
6. nov 2009

joj jacka neviem 🙂 ...aj mne prišla Simuška veliká,keď som došla z nemocky 😵 .....ale mono sa nám to zdá kvôli tomu, že máme doma krpčekov 🙂 🙂 🙂
ale aj tak by som chcela,aby bola Simuška malinká 🙂 ...ja by som chcela vrátiť ten čas,keď mala rok a začínala chodiť 😵 😵 😵

jacka
6. nov 2009

teda sa mi zdá že su tu samé choroby....tak vám všetkým chorým prajem rýchle uzdravenie

teda my sme ešte v nemocke neboli......ani nejak vážnejšie chorý...ani atb...ale kvapky do nosa a na kašel.....klop klop klop..........nech ani neprídu ku nám

aninka29
6. nov 2009

jacka myslím to vážne 🙂 🙂 🙂 fakt už sladko odfukuje v postieľke 😵 😵 😵 ....zlatíčko moje malé milované dobručké 😵 😵 😵

aninka29
6. nov 2009

veru aj od nás nech sa držia choroby čo najďalej

idem uložiť Simušku 🙂

jacka
6. nov 2009

teda to bolo super obdobie ...ja by som to tiež brala......ale čo už..vyrástli....a tešme sa s toho ako nám odvrávaju 🤐 😉 ..................ved nás to ešte raz čaká......

určite je to tým že máme doma maličkých.......len doteraz som si myslela že je stále maličký a aha.... ☹

jacka
6. nov 2009

bežkaj.... 😔 😉

a čo mužíček...už je domka...či ani nepríde ☹

aninka29
6. nov 2009

veru jacka, tešme sa z nich 🙂 ....hlavne nech sú naše detičky zdravučké 😵 😵 😵

no mužíček mi práve volal, že asi zajtra domov nedojde ☹ ...no čo už ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre