Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
7. nov 2009

ešteže manža tak rýchlo zohnal to sklo....keďže to auto nevyhnutne potrebujete 😒

leninka75
7. nov 2009

už má aj lepšiu náladu, chlap jeden 🙂 🙂 🙂 ...............no na dnes končím, pa, pa.......
🙂 🙂 🙂

jacka
7. nov 2009

ahojte....konečne nešiel nám net 😠 😠 😠 😠 ....skor ma švihlo

no leni...to je desne čo sa stalo.....plne chápem tvojho muža...moj by vyvádzal tiež 😠 😝 ....no a o tej dedzine mi hovor...tu nám vidia až do tanierov 😠

aninka29
7. nov 2009

jacka no dnes máš veľké ÁAAAAAAAAčko 😀 😀 😀

pa pa leni 🙂

aninka29
7. nov 2009

dnes ma neskutočne bolí chrbát 😝 ...to bude asi tým, že sa furt hrbím 😝 😠

ja ešte furt neviem čo budem zajtra variť 😝 ....dúfam, že do rána ma osvieti 😀

jacka
7. nov 2009

ani...však ja za to nem možem...ešte sa aj muž smial že mám absták................a ty mi napíšeš vraj velké AAAAa 😠 ............... 🙂 😉

aninka29
7. nov 2009

jacka 😀 manža mal z teba srandu,hej 😀 😀 😀 😀

no doooooobre...máš odpustené 🙂 ...ale nabudúce nech sa to neopakuje 😀 😀 😀

jacka
7. nov 2009

slubujem že nebude....... 😉 😀 😀

no to mal....len chodil sa smial či ma dá liečiť........... 😠 ......že mi chýba denná dávka 😝

aninka29
7. nov 2009

no proste závisláčka 😀 😀 😀

aj ja som....ja sa normálne ráno zobudím a hneď zapínam pc 😀 😀 😀

aninka29
7. nov 2009

idem Simuške umyť zúbky a uložiť ju do hajan 🙂

ale ešte nakuknem....chcem si objednať nejaké oblečeníčko pre seba...tak pôjdem šmírovať 🙂

jacka
7. nov 2009

že....ešte v pyžamku...a hned kuk.....ej bisťu.....škoda že o tebe nevie aj moj muž...nerobil by si srandu len zo mna 😀 😀 😀

aninka29
7. nov 2009

veru veru....v pyžamku 😀 😀 😀 ...jacka,ale myslím si,že nie sme jediné 😀 😀 😀

jacka
7. nov 2009

tak tak....ale ked sa kuk na naše príspevky......tak neviem neviem 😀 😀 😀 .....či sme jedine 😀 😀 😀

jacka
7. nov 2009

a čo deturence už buvinkaju 😔 😔

jacka
7. nov 2009

a čože si ideš objednať..... 😉

jacka
7. nov 2009

tka ja idem pomaličky do ríše snov.....vraj snov 😀 😀 😀 😠 .......do nočnej...dufam že bude dobrá....tebe dobru nočnu aninka 😉

dobru noc.... 😔

aninka29
7. nov 2009

ešte neviem čo si objednám....páči sa mi viac kúskov....ale určite nejaké pulovriky,svetriky 🙂

Sabi už spinká dávno 🙂 ....prišla som na to, že mám doma anjelika 😵 😵 😵
a Simonka je už tiež v posteli láska moja 😵 😵 😵

tvoje detičky už asi tiež spinkajú 😵 😵 😵

aninka29
7. nov 2009

dobrú nocku jacka 🙂

a zajtra mi napíš, koľko krát musíš v noci vstávať ku Peťuľkovi 😉

pa pa 😵

utka
7. nov 2009

leni, ja stále rovnako...aj teraz som si musela dať Algifen, čo ma tak zase bolí...alebo ešte stále ☹. Viki už s očkom celkom dobre...kvapkáme kvapky.
ani, tak si len nakúp, však manžel zarobí, tak zaplatí 😀 .
A dobrú noc a teda aj dobrú nočnú...

aninka29
8. nov 2009

dobré ránko mamky 🙂 ......mne sa dnes táááááák nechcelo vstávať 😝 ...ale musela som,lebo Simuška kuvikuje už od pol siedmej 😠

jacka
8. nov 2009

dobréééé....

ako to že si ma prdbehla 😠

aninka29
8. nov 2009

asi som skôr zapla pc 😀 😀 😀

jacka
8. nov 2009

som musela dať Petulovi hami.....a zatial ...som druhááá 😒

noc ...od polnoci do druhej hore....o pol tretej ho vystriedal Matko...ten bol hore hodku...a ked konečne zaspal tak zas Petko......ju ....deficit spánku dneska 😝

vy ste mali akú noc

jacka
8. nov 2009

tu svieti slniečko... 😎 😎 😎 ...ako je u vás

jacka
8. nov 2009

no nezapla len som nestihla prispieť 😉

aninka29
8. nov 2009

my máme zamračené 😝 ...ale snáď slnko vykukne aj na nás 🙂

fúúúúúúúú...no to si mala rušnú noc....Peťulko keď sa v noci zobudí,tak je tak dlho hore?plačká,alebo sa mu len nechce hajkať?.....a Maťuldo, čože buntošil v noci? 🙂 aj on bol hladný? 😉 ....ale už sa ti Maťko v noci nezvykne budiť,či áno?

my sme mali super noc 🙂 ....Sabi šla spinkať večer o štvrť na osem....zobudila sa o pol tretej ráno,napapala sa a spinká doteraz 🙂 ...ale rátam, že už každú chvílu vstane 😉 ...............a v noci keď sa zobudí,tak je hore maximálne pol hodku.....včetne jedenia,grgania a kecania potme v postieľke 😀

jacka
8. nov 2009

aj noc pred tým bola taká...len bez Matka.........Petulo si v noci vykeciava.....oblizuje pršteky...a mne sa spať nedá....tuto noc Matko plakal......neviem čo mu bolo...potom nemohol zaspať.........ale inak zvyken pospať celu noc....len sem tam že napiť,vycikať...a tak

by som vymenina nočné za teba...nechceš 😀 😀

čo fajne varíš?

aninka29
8. nov 2009

jacka ani náhodou 😀 😀 😀

aj moja si strašne cmúľa pršteky....hlavne veľký palec....mľaská pri tom, že až 🙂 🙂 🙂 ....na noc jej šupnem rukavičky na ruky,aby si ho nevycmúľala 😀 😀 😀 .....a predstav si,moje dieťa chce dudlík,len keď sme vonku a spinká v kočári 🙂 .....domka nechce....ani na noc 🙂 🙂 🙂 ....tak som rada 😵 ...nejak ju to prešlo....lebo zo začiatku ho chcela furt

varím znojemské mäsko a ryžu 🙂 ....a ty,čo fajné varíš?

a zaujímalo by ma ktorá dobrá duša nám tu poslala dážď 😠 😠 😠 ...jacka nemáš v tom náhodou prsty? 😝 😀 😀 😀

jacka
8. nov 2009

škoda..už som sa tešila že budem vstávať len jeden krát 😒 😉

som nechela napísať že mľaská...ale aj ten moj to robí....taký je pritom podarený..... 😵 😵 ......len v noci mi to vadí ☹

ja som nasilu tlačila dudku do pusiny....ale ani bohovi.......tak zas ušetríme 😉

fajtnotku varíš......my budeme jesť zajka na smotane......som ich poslala kupiť do obchodu tak som veeeelemi zbedava kedy prídu 😠

jááááááááá....no čosi 😀 😀 😀 😀 ....................len mám pocit že nám niekto ukradol slniečko 😠 ...........asi niekto závidel 🙄 😀 😀

jacka
8. nov 2009

kupila si si včera niečo peknučké na seba....?....hod foto 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre