Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
19. nov 2009

dame si to urobiť, máme stolárov, však ako čítam ani to samostatne nepredajú http://www.intena.sk/detsky-nabytek/detske-komo...

aninka29
19. nov 2009

deni krásne to je 😵 😵 😵

my budeme Simi sťahovať do väčšej izby o dva roky 😉 ...tak potom sa riadne vyšantím....lebo teraz má mini pici izbičku...moc sa jej tam toho nezmestí 🙂

idem mamuľky...Sabinka už vstala....večer kuknem 🙂

denisenko
19. nov 2009

aj my ideme, musím isť hrať domino....... 🙂

aninka29
19. nov 2009

halo halo....ančuliatko sa ukázalo 😀 😀 😀

Sabinka už spinká 😵 bambuľka moja malá krásna 😵

a ešte mi niekto povedzte kde je naša utka 😕

utkáááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😉

aninka29
19. nov 2009

jáj a som sa vám zabudla pochváliť 😵 😵

jacka ty nečítaj 😀 😉

Sabinka mi prespala komplet celúúúúúúúúúú noc....zobudila sa až o štvrť na osem ráno od siedmej večera 😵 😵 😵 ....super, že 🙂 🙂 🙂 ....som zvedavá či aj túto noc prespinká celú.....ale však nevadí,keď vstane o piatej ...potom viem, že si ešte pochrapká do tej pol deviatej 😵 ....ja som taká rada, že mám doma spachtoškov 🙂

aninka29
19. nov 2009

no kde ste mamule??????????...čo už spíte? 😝

jacka
19. nov 2009

túúúúúúúúúú.... 😉

jacka
19. nov 2009

aninka..... 😠 😠 😠

jacka
19. nov 2009

to ja vstávam každe dve hodky presne.....ako hodinky......a ešte teraz som ho bola kuk.....a cucal palček...a to je od 16h hore.........................ja sa nehrááááááááááááááááám 😖

aninka29
19. nov 2009

jacka, veď som písala, že ty nemáš čítať 😀 😉

jacka
19. nov 2009

však ja som to nečitala.... 😀 😀 😀

aninka29
19. nov 2009

jacka hraaaaaaaaaaaaaaaaaj sa 🙂 ....inak Sabinka si už necmúľa palček...ona si dá do pusinky celú pästičku...a tie zvuky 🙂 🙂 🙂

jacka
19. nov 2009

jáj tie zvuky....nemaju chybu 😵 😉

jacka
19. nov 2009

tak dobre...ale až zajtra sa budem hrať....... 😉 😀 😀

aninka29
19. nov 2009

no dobre jacka 🙂
chjáj Simi ešte do seba tlačí jogurt....naschvál pomaličky,aby nemusela ísť do postele 😝 🙂 ...ale však raz ho doje 🙂

jacka
19. nov 2009

no čo mysliš kam sa bude ponáhlať 😀 😀 😉

aninka29
19. nov 2009

už dojedla 🙂 ...idem ju uložiť do hajan a zároveň sa lúčim aj s vami mauľky 🙂

dobrú nocku a zajtra sa hráme jacka 😉 🙂

jacka
19. nov 2009

idem ja do hajan....totižto ja mám ešte.....namiesto niekoho 🙄 😠 😉 ..nočné 😝

veru utka sa neozvala...... 😉

jacka
19. nov 2009

ma aninka predbehla....... 😝
zajtra sa hráme 😉

dobru noc.....mamičky...... 🙂 😔

utka
19. nov 2009

Ahojte: Nestíham nejako ☹.
Dnes sme boli na lampiónovom sprievode 😉. Viki sa najprv bál, ale potom sa mu to páčilo. V škôlke je OK a aj mne v práci...
Zajtra je piatok. Ideme k našim. To bude katastrófa na cestách. Z práce do Petržky po Vikiho a nazad pre manžela...
Tak peký víkend. Papa

jacka
20. nov 2009

dobré ránko.............. 😉

prvááááááááááááá 😀 😀

utka tak prijemnu cestu a aj tebe krásny víkendík 😵 😎

siwike25
autor
20. nov 2009

Ajojky ,čooooooooooooooooooo???????????nikto??????????????? 😀 😀 😀

aninka29
20. nov 2009

ahojte mamky

no viete čo...nervy v prdeli mám 😠 😠 😠 😠 😝 ...celý boží deň sme nemali elektrinu 😠 ,zapli ju až teraz sviňuchy jedne...........ani voda,ani svetlo,ani teplo...zimu mám jak v ľadovni do riti 😠 ..............keby som aspoň vedela dopredu,tak si nachystám vodu do zásoby 😝 .....a vraj v pondelok budeme zase odstavení 😠 ....tak to ráno balím deti a ideme neviem kam 😝

a vy akože ste kde???????tiež ste nemali elektrinu? 😀

denisenko
20. nov 2009

halooo....my elektrinu máme, ale máme aj dieťa na PC 😀
ja som bola dneska pre výsledky a.....ešte nie sú...no paráda....tretí den nie sú schopní zistiž či nemá nejakého infekčného bacila...tak sme boli vonku, ja ich s...m 😝 možu ma mať radi 😝

denisenko
20. nov 2009

inak, to ti aninka nezávidím,vtedy je fakt najlepšie kamsi zduchnuť do civilizácie 😉

denisenko
20. nov 2009

jacka, vytiahlo ta slniečko von na celý den?

aninka29
20. nov 2009

joj na nervy deni,ti poviem 😠 ...ešte šťastie, že som mala navarené,lebo by sme hladovali asi 😀 ....a našťastie bolo vonku pekne,tak sme celé poobedie strávili von 😎 ....ale keď sa začalo stmievať tak sme sa stiahli dnu.....a furt dookola vysvetľovať Simke, že nejde ani telka ani pc,ani nič.....normálne hotová som bola 😝 ...sme sa hrali v izbičke,tak som nám svietila mobilom 😀 ,aby sme na seba aspoň trošku videli 😀 ....ako naschvál mám všetky baterky vybité 😝 a samoška nabíjajú sa elektrinou 😝 😝 😝

jacka a ty kde si moja?....si si nemala s kým písať,že?...ani leninka,ani utka 😕

čo to čo to

aninka29
20. nov 2009

a idem sa pochváliť....noc sme mali nikým a ničím nerušenú 🙂 Sabinka prespala kompletku celú noc...zobudila sa ráno o pol osmej....no proste pokladík 😵 😵 😵

aninka29
20. nov 2009

a mám tu správu o kámoške čo jej zomrelo bábatko ☹ 😢 ...naozaj sa malinká zadusila obtočenou šnúrou 😢 bola zdravučká 😢 😢 😢 a kámoška je na tom psychicky veeeeeeeeeľmi zle 😢 ....a tiež musela malinkú porodiť normálne............vraj kvôli tomu,aby ešte mohla ostať neskôr tehu....strašnééééééé 😢

aninka29
20. nov 2009

deni a vy kedy odchádzate?...tento víkend, či sa mýlim?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre