Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. nov 2009

my sme akurát doriadili.........robil si Matko bunker ...tak tu bol bordel ako v tanku

a strčila som pizzi do rúry tak sa teším ako ju jesť nebudem 😝

denisenko
27. nov 2009

aninka, dobrúúú chuť 😉
my sme s deniskom dopiekli koláčiky, no dobrý kuchár z neho bude... 😀
ale buchtičky sa nadmieru vydarili, asi boli pečené z lásky... 😀 😀 😀
jacka, aj ty šmíruješ albumy? 😀 ozaj, siw ak sa už nevydala, tak sa bude....písala to, len neviem kedy 😔
no čo ja budem posledná 😉 ale aj bez toho papiera nás všetci berú ako manželov, aj frfleme, aj tepláky nosíme...už len ten papier 😀 😀

jacka
27. nov 2009

deni tak ty si lepšia šmírka.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. nov 2009

jacka.... 😉

jacka
27. nov 2009

veru také koloáčiky z lásky musia byť vyborné 😉 😵

len nám daj aj vedieť...nieže ta niektorá vymšmíruje a mi budeme posledné 😉 ............a priezvisko si dala po kom?....že som takáááá zveadáááá 😲 😉

jacka
27. nov 2009

deni..... 😉

jacka
27. nov 2009

no ja by som sa šla tiež vydávať...ale nemožem 😀 😀 😀 ....tak sa nažerkať...to popuku 😀 😀

aninka29
27. nov 2009

mamky ešte furt tu manža nie je 😠 ...ma trafí z neho...nechá svoju ženušku umrieť hladom 😝

denisenko
27. nov 2009

jacka, bigamistka? 😀
ti jeden chlap nestačí? a ešte dvaja menší....no ja by som mala dosť..... 😀
Denisko ma meno po tatinkovi, tak sem tam ma oslovia aj tak, reagujem na obidve priezviska, čo budem komu vysvetlovat 😀

aninka29
27. nov 2009

idem off...večer kuknem 🙂

deni,ak by som ťa náhodou nestihla..tak vám prajem ešte raz šťastnú cestu 😵 😵 😵 a ozvi sa moja...budeme na teba myslieť 😵 😵 😵

denisenko
27. nov 2009

diky, ani... 😉

denisenko
27. nov 2009

fuuuha, akú temu som zbadala, vraj august 2010-to som ani nevedela o takom čase že som v tom 😀

jacka
27. nov 2009

deni....bohate stačí...až až.....až 😝 😀 😀 😀

však ja juž mám teraz dosť 😀 😀 😀

denisenko
27. nov 2009

no ked ti jeden nestačil...... 😀
idem, ja som ešte ani nezačala baliť.......ktovie kde je kufor? ☹ 😀 😀 😀

jacka
27. nov 2009

deni...tak pa 🙂

ak by sme večera alebo zajtra spolu neboli...tak vám prajem štastnu cestu ...a dakedy sa ozvi.... 😵 😵 ...hlavne sa ozvi..ked sa bude dať...pa 🙂

aninka29
27. nov 2009

mamušky...Sabinka už spinká...som ju okupkala skôr,lebo bola mrzútko už.....napapala sa a hneď zaspinkala 😵 ...dnes toho málinko pospala.....tri hodky za celý deň....ale čo by som ja od nej chcela,keď noc prespinká celú 😵 😵 😵

deni,našla si už ten kufor? 😀

jacka
27. nov 2009

deni len si rob srandu s kufrom...ako ja vlani ked sme mali isť na dovolenku.....som si urobila večer pred odchodom srandu že muž nemá platný pas.....aj tak bolo

no my ešte nespíme.....akurát počujem ako vrieska..... 😒

aninka29
27. nov 2009

jacka ja si na to pamätám 😀 ...si o tom písala 😀 ...to bola iná sranda 😀

ja som práve objednala pod stomček pre krstniatko lehátko 🙂 ...no dúfam, že do vianoc dorazí 🙂
🙂

aninka29
27. nov 2009

zajtra pôjdeme pokúpiť veci deťom na mikuláša.....potrebujem urobiť 4 balíčky sladkosti...a pre Sabušku a Ninušku nejakú hračku kúpim 🙂
a tatko tento rok mikuláš nebude,lebo nebude doma ☹ ...takže sa budem musieť dohodnúť s bratrancom,aby sa obliekol a došiel k nám 🙂 😉

aninka29
27. nov 2009

a ďalší víkend po mikulášovi máme krstinky....s kmotrou riešime, že čo na seba 😝 ...........a ja musím objednať tortičku....nakúpiť darčeky atď 🙂 ....no a potom sú už Vianoce 🙂 .......a potom si už môžem hodiť mašľu,vyšťavená a bez peňazí 😀 😀 😀

aninka29
27. nov 2009

halooooooooooooooo

dnešný večer som tu sama??????? 😝 😉

aninka29
27. nov 2009

idem šmírovať po nejak torte na krstinky 🙂

aninka29
27. nov 2009

našla som 🙂 🙂 🙂

aninka29
27. nov 2009

mamky idem ja off

dobrúúúúúúúúúúú nocku 😔 🙂

deni maj sa krásne a nezabudni na nás 😵

denisenko
27. nov 2009

halooooo,ešte tam je niekto? kufor zbalený, denis v posteli, sestrine deti si čosi kreslia s babkou, tam mám chvílku čas, kým neodpadnem do postele...... 😉
u nás bol veselý večer, denisko skoro skončil v pivnici, asi bol divý rajčinový pretlak do polievky... 😀
aninka, po vianocach si dáme tu mašlu asi všetci.............ak ich prežijeme 😀
jacka, už spíííš?

jacka
27. nov 2009

ee

denisenko
27. nov 2009

detičky ešte buntošia?

jacka
27. nov 2009

no aninka si piš že vtedy nám nebolo do smiechu....ale teraz už je to iné 😀 😀

jacka
27. nov 2009

kdeže....už su v ríše snov....a vy?

jacka
27. nov 2009

aha..už viem....už leží v posteli 😠 ..akoby som ani nič nepísala 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre