Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
7. dec 2009

jacka peknééé?....potom nezabudni hodiť fotečku 😉

ja som akurát bola pozrieť v schránke....a došlo mi už to lehátko pre krstniatko 😵

jacka
7. dec 2009

som to musela schovať...aby to Matko nevidel...ale potajme som sa zatvorila.....tak som to omrkla.....či náhodou to nie je ničo iné...aby som sa hned nas.....la

aninka29
7. dec 2009

jacka dúfam, že je to to...čo si si objednala 🙂 😉

jacka
7. dec 2009

no nedá sa mi to skopírovať...ale z mimibazáru.....

je to to čo som chcela.....ešte to operiem....a Petko to dostane pod stromček

jacka
7. dec 2009

som sa zabudal pochváliť....Matko objavil darčeky....čo muž kupil.....takú kovovu stavebnicu 😝 😝 😝 ..takže to nemože dostať....kedže má pamät ako ... 😠

jacka
7. dec 2009

super...už vrieska .....nespal ani hodinu 😠 😠

idem ...

aninka29
7. dec 2009

jacka no super....tak tú stavebnicu Maťkovi môžte dať už teraz 🙂 ...deti sa nezdajú...ale majú pamäť 😵

jacka
7. dec 2009

skor ma švihlo...ale videl len bok z krabice.....juj..... 😠 ....však práve...maju vybornu pamäť...... 😝

aninka29
7. dec 2009

hurááááááááááááááá...ide nám telka 🙂 ...digiťáci boli..vymenili neviem čo na parabole...a ide to....a nič som neplatila 😉 .....dobré pre mňa aj pre nich....lebo keby skúsili pýtať nejaké prachy...tak len vtedy by som spustila 😀

jacka
7. dec 2009

blahoželám aninka.....možete závilsáčiť....... 😉

som volala mužovi že čo našiel....tak sem sa dohodli že to dostane na meniny alebo narodky....proste na vianoce to už dostať nemože ani za 5 rokov......

jacka
7. dec 2009

no idem sa hrať s autíčkami.... 😉 😀 😀 😀

aninka29
7. dec 2009

dobre ste to vymysleli jacka 🙂 ...veru na Vianoce nie...lebo hneď bude vedieť, že darčeky nenosí Ježisko

aninka29
7. dec 2009

jacka len sa pohraj 🙂 ....aj ja by som sa rada zahrala s autičkami..vrrrrrrrrrr tutút 😀

jacka
7. dec 2009

ech..už je po....vraj neviem ani garáž postaviť 😠 .....počká si na oca 😠 😠 ..však nech čaká 😝

aninka29
7. dec 2009

jacka...čo by od teba Maťuldo chcel....veď my ženy nevieme postaviť garáž 😀 😀 😀

jacka
7. dec 2009

však ma urazil...takú peknu garáž som spravila a on ju zbural..... 😠 😠 ......škoda že nemáme bábiky....tak by som sa vyhrala s nimi 😀 😀 😀 😀

aninka29
7. dec 2009

jacka....tak o taký roček začnite pracovať na dievčatku....a budú aj bábiky 😉 🙂

jacka
7. dec 2009

ha ha ha...až ked vy budete čakať chlapčeak..aby si mohla stavať garáže 😉

aninka29
7. dec 2009

ja už nieeeeeeeee 😉 ....žiadny chlapček

jacka
7. dec 2009

no vidíš..ja som tiež už skončila.......idem sa tešiť na vnučatká 😀 😀

aninka29
7. dec 2009

jacka síce ešte máme čas 😉 😵 ...ale tak teším sa aj ja 🙂

idem okúpať Sabušku 😵 .....Simušku som len sprchla...nemá čas na kúpanie,lebo idú jej obľúbené rozprávky 🙂

aninka29
7. dec 2009

a napíš čo budeš zajtra variť,alebo čo máš navarené...lebo ja už ani nehovorím čo ma ide z toho varenia 😝 😝 😝

jacka
7. dec 2009

aninka....ešte je tu zo zabíjačky..asi budem s toho 😝 😝 😝

a zajtra idem k zubárovi...mám pocit že ma bolia všetky zuby 😝 ....a na gyndu.....chce spraviť sono....a vytery 😕

a petko sa teraz zobudil...som jeden nerv 😠

aninka29
7. dec 2009

jacka prečo sono?

mňa zuby už nebolia...som si vytrpela s nimi cez tehu.....ale stavím sa, že začnú bolieť cez sviatky 😝

jacka
7. dec 2009

ja neviem......ked som bola na kontrole tak vravel...že mi spraví aj sono.....tak dufam že je všetko tak ako má byť

mne asi zuby nestihne dať dokopy do sviatkov....

čo ideš variť 😉

aninka29
7. dec 2009

asi sa chce doki uistiť,či je všetko ok...dúfam, že bude 🙂

jacka veď ja neviem čo mám variť...som chorá z toho vymýšľania 😝

aninka29
7. dec 2009

asi urobím tie francúzaky...budem to mať aj na stredu...a vo štvrtok urobím asi aj ja zabíjačkovú pochúťku 🙂

aninka29
7. dec 2009

kde si?..huhuhuhu 🙂

aninka29
7. dec 2009

čo som tu zostala sama??????????? 😢

aninka29
7. dec 2009

no dobre....tak idem aj ja pa

dobrúúúúúúúúúúúú

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre