Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
20. dec 2009

letty no vianoce asi budú na blate...všade to hlásia iľkovia 😝

škoda no....to potom nie je ono sviatky bez snehu 😝 ...ale ak pôjdeme do Tatier,tak si snehu užijeme až až 🙂

letty86
20. dec 2009

noooo, to nie je ono, aj ja si myslim ☹
takze vy budete v Tatrach, super, aninka, si to potom isto vychutnate 🙂
uz si odhrnula sniezik?....ze sa pytam....ved ty si taka sikulienka 😀

aninka29
20. dec 2009

odhrnula 🙂
nejak nám tu začalo svietiť slniečko 😝 ...sa ani moc neteším...lebo sa začne topiť sneh 😝

ja už mám navarené....polievočka zjedená 🙂 ...vám všetkým prajeme dobrú chuť 🙂

poobede vypadneme na čerstvý vzduch 🙂

denisenko
20. dec 2009

ahojte, aj nám výnimočne u babky nasnežilo...a fuuuuj tá zima.....boli sme na nákupy, ale to tak na odmrznutie nosa a tolko ludí, že blázninec..... 😝
kocúr dostal zápal ladvín a kopa piesku v močovom mechúri, vraj doživotne ladvinová dietá....verili by ste? 😲
tak každé ráno na antibiotikovú injekciu k veterinárke, do vianoc....chlapov som odprevadila k starkej, budú prvý krát sami dvaja tri dni....tak som stráááááášne zvedavá či budem drobcovi chýbať.... 😠

aninka29
20. dec 2009

ahoj deni 🙂 ...takže ste doma 🙂
no toto???????.........chudák kocúrik ☹

deni a ty čo si nešla s nimi? 😉 ...určite mu budeš chýbať 😵

jacka kde si moja? 😅

aninka29
20. dec 2009

poobede sme boli na dlhej prechádzke...Simuška na saniach,Sabuška v kočíku...len ja som musela šľapať po vlastných 😝 😀

aninka29
20. dec 2009

mamuľky netentujte sa...kde ste???????????

aninka29
20. dec 2009

haloooooooooooooooooooooo 😝 😝 😝

jacka
20. dec 2009

túúúúúúúú 🙂

jacka
20. dec 2009

ja nič nestíham.....darčeky ešte v obechode....tak mám s toho nervy.......muža by som 😠 😠 .....keby som mohla.....ten má tiež na všetko veeela času...vraj stačí aj 24 😠 😠 ...no spolahni sa na chlapa 😝 ..už nikdy viac..nenechám vianoce na neho.....tak a je to zo mna vonku ...lepšie mi je 😀 😀 😉

kde všetky zmizli...zasypal ich sneh.... 😉

jacka
20. dec 2009

deni......to vieš že budeš chybať.........čo si ich nechala samých.....ja som bola hotová ked som šla rodiť že čo a ako to zvládnu.........a prežili to bezomna ☹ 😉 ............ 🙂

aninka29
20. dec 2009

jacka....a štedrú večeru vám nachystajú škriatkovia..keď ty máš ísť nakupovať darčeky????????...tvoj manža je vtipálek.....ale veď aj ja by som podobne dopadla,keby som počúvala muža....on má furt čas 😝 😠

aninka29
20. dec 2009

noooooo....mňa by šľahlo jacka....nemáš moc času......mohol by prísť manža jeden deň skôr domov z práce...aby ste všetko postíhali...............tvoj robí aj 23?

jacka
20. dec 2009

však bude vidieť tu večeru....... 😠 ....kurnik šopa......dostane obezrance s makom.....a potom sa bude čudovať,že prečo?? 😝

jeho tie vtipy prejdu kde stále do neho hustím ......aký je ..... 😠 😠 😠

jacka
20. dec 2009

jasne že robí.....vraj až do večera....a obchody su vraj dllllhoooo otvorené.......ja yb som ho nakopala...také nervy mám na neho.......

aninka29
20. dec 2009

nooo jacka neviem ako u vás....ale u nás sú na štedrý deň obchody otvorené do druhej............no tak ja neviem......ale normálne chytám nerv za teba 😠

jacka
20. dec 2009

aj tu tak......však keby niečo tak ho pošlem do BB.......ale toto všetko enchať na poslednu chvilu......to je výchova......zvyknuty z domu......však aj zajtra je den 😠 😠 😠 .....hodí flagma usmev....a mna ide rozdrapiť 😠 😠

aninka29
20. dec 2009

joooooooj tí chlapi...najmúdrejší na svete 😝 😝 😝

aninka29
20. dec 2009

idem off

dobrú nocku...zajtra si píšeme 😉 🙂 😵

jacka
20. dec 2009

dobru....idem aj aj..... 😔 😔 😔

utka
20. dec 2009

Ahojte. My sme mali zlý víkend. V piatok sme šli k našim,ale už poobede mal Viki teplotku. A mal ju celú noc. V noci sa aj povracal od sirupu-panadolu. Aj celú sobotu mal stále okolo 38,8. Večer sme išli do LV na pohotovosť. dali mu antibiotiká. Má takú veľkú ľavú krčnú mandľu,že až ☹.
Večer mal ešte 38 teplotu a od vtedy chvalabohu nemá. Ani v noci,ani dnes...ťuk-ťuk...

leninka75
21. dec 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ...............fuj to je stále kosa............idem si vás prečítať..........

leninka75
21. dec 2009

už...............ahoj deni 🙂 , sa máš!!!!!, že doma kľud..........aj ja chcééééééééém!!! 😉 ..............letty, do akej farby máš stromček???................aninka, fakt sa chystáte do tatier???...............jacka, a ako to ideš urobiť s tými darčekmi??? ☹ ...................utka, tie choroby hnusné!!! ☹ ☹ ...........ale fan, že už je lepšie.........na koho som zabudla?? 😕

jacka
21. dec 2009

dobré ránko..... 😉

kosa riadna......škoda že sa ide otepliť 😀 😀 😀 😀 😉 .......

leni ahoj............no to netušia ani srnky 😠

utka moja ☹ ☹ ☹ ......... 😒 do je na zlosť 😖

jacka
21. dec 2009

som zabudla...................nám tu zase snežíííííí 🙂 😉 .................toto ked sa roztopí....tak nás zatopí 😉 😉

utka
21. dec 2009

Ahojte!
No je to zlé,ale čo už?
Viki ešte spinká a ja mám trošku veget 😉. Navarené máme, tak dnes iba vysávam 🙂.

aninka29
21. dec 2009

dobré ránko mamky 🙂
utka ☹

aninka29
21. dec 2009

u nás nesneží...ale mrzne fest....musím ísť na poštu....mamky ja som ešte stále nepoposielala vianočné pohľadnice 😝 ...myslíte, že ak pošlem dnes tak do 24ho dorazí do Čiech?....asi nie čo? 😝 ...však nevadí 😀

letty86
21. dec 2009

ahojte 😀
aninka, aj ja dnes posielam pohladnice a aj do Ciech a snad dojdu 😉
utka, tak nech sa Viktorkovi raz dva polepsi, ja som dnes planovala Vikinku dat do skolky, ale somsi to rozmyslela, uz je zdravucka, tak nech nechyti nejakeho bacila, lebo niekedy su tam riadne ukaslane deticky...
leni, stromcek mam cerveny, klasika 😅
jacka, moj muz je v tomto asi vynimka,ten neznasa veci na poslednu chvilu, ale ma zas ine chybicky
😀
my ideme dnes na potravinovy nakup, snad nic nezabudnem, sa tesiiim na tych ludi, idme aj s Vikuskou, tak snad ju to bude bavit

leninka75
21. dec 2009

hlava deravá............som zabudla pozrieť to foto ani 😉 ...........náhodou si tam kočka 🙂 🙂 ...........nenosievaš čiapku???...........v takej kose, brrrrrr.............a kočík po snehu v pohode????.............a čo keby si poslala pohľadnicu mailom??? 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre