Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. dec 2009

no ja nosím......no a čo.....ale aspon mi je teplo 😉

mne sa tááák nechce to tej kosy 😝 ......brrr....ale aspon na hodku nech Maťulo vymrzne....lenže asi až okolo obeda.....možno bude viac chuti 😀 😀

leninka75
21. dec 2009

bože jacka, že hodinu!!!...........my sme včera vydržali asi 20 min!! .............taká bola kosa!!! 😖 😖 😖 ............ja keby som mohla nosím na chcrbe radiátor 😀 😀 😀 .................

jacka
21. dec 2009

ja som tých mojich vydurila včera von .....a si predstav že tam boli dve hodky...ja pol...ale stačilo 😝

však by si chodila ako striga v mráziku 😀 😀

ja som si domka tááák zakurila ......že sa mi neche von ani nos vystrčiť 😲

leninka75
21. dec 2009

žeby som bola až taká kočica??!! :- 😀 😀 😀 😀 ....................ozaj a ako bude u vás s krstom jacka??

jacka
21. dec 2009

leni ..........priam missska 😀 😀 😀 😀 ........alôe som myslela ten hrb akože radiátor..aby si sa nenahnevkala 😀 😀

s krstom?......no na jar......ak sa zadarí.....Maťka sme krstili na jeho meniny tak ak budem pokaračovať v tradícii..tak to bude v lete na Peťka 😉 ................ale chcela by som skor 😉

leninka75
21. dec 2009

ja som pochopila jacka 🙂 🙂 🙂 🙂 .....................a máte tam u vás kostol, či sa treba presúvať??

jacka
21. dec 2009

možno kalotícky.....ale ja by som sa presunula...mám jedneho farára známeho....tak ten nám ho hádam pokrstí 😉

😵...si chapavá 😵

juj detičyk su von...ja som prišla pozatvárať okná.....som prudko vetrala...tak mažem von je mi tu teplo 😀 😀 😀

jacka
21. dec 2009

ale ja prídem... 🙂

aninka29
21. dec 2009

mamky my sme tak vymrzli, že až 😝 ...Simuška mi už plakala, že zamrzne ☹....ale fakt sme boli dlho.....bola som na pošte..a potom som ešte musela ísť do bankomatu,ktorý je na druhom konci sveta 😠 😝....sme sa fajne našľapali.....teda ja 😠...svalovicu takú mám na rukách...aj kočík aj sane

leni nosím čapicu...len akurát vtedy som nemala 😉

aninka29
21. dec 2009

jáj a dnes príde domov manža....seklo ho v krížoch...starca

utka
21. dec 2009

No ja som dnes nechcela nič robiť a už som aj navarila...obed na zajtra,aby si mohol zobrať aj manžel so švagrom.
Suseda mi dala divinu,tak som urobila na smotane. Pôjdem do obchodu a ak nebudú mať knedľu,tak urobím halušky.
aninka, starec? Môj manžel je potom asi tiež, lebo jeho zvykne dosť často sekať do krížov 😝 .
My pôjdeme poobede k lekárke,ale autom.Juuuj, tá zima...brrr...

aninka29
21. dec 2009

utka,tak potom máme obe starcov 😀 ....aaaaaaaaale srandujem 😉 ....len si dávajte pozor na ceste.....neskutočné niečo koľko bláznov je na ceste 😠 ......debilní vidia, že sa šmýka....oni ešte naschvál budú túrovať to auto a potom sa šmýkajú po ceste 😠 ....keby tak išiel človek okolo 😕 😠

aninka29
21. dec 2009

mňam divina...my budeme robiť medzi sviatkami s brusnicami 🙂

jacka
21. dec 2009

kuk.....ja som tu tiež ako cencul...nohy si necitm

deti ešte vonku...Matkovi vraj nie je zima....lrbo rozbija lad kladivom...ak má o zábavku postarane 😅

mojho neseká...on sám si prizná že je starý 😀 😀 😀 ...ja tiež srandujem 😀 😀 😉

jacka
21. dec 2009

suseda mi vravela že tu bolo -23 super......

musím ist po neho...vonku je kosa..nech sa pozohrieva.... 🙂

jacka
21. dec 2009

halo.......nikto zase?....

ja by som spala že až...Peťulko mi spinušká....tak by som sa šupla k nemu 😔 😔

aninka29
21. dec 2009

jáj ty brďo jacka...riadna kosa 😝 .....minulý rok tak kosno nebolo,či hej?....nepamätám sa

ja pôjdem zajtra kúpiť pre Sabušku baby vak...keďže pôjdeme do hôr,tak kočík mi je zbytočne brať...lebo sa neprebrodím ani keby čo bolo 😝 ...tak si ju budem pekne krásne nosiť ako princeznú 😵

aninka29
21. dec 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuuuu som 🙂

jacka veď sa vyvaľ na gauč a porelaxuj

aninka29
21. dec 2009

idem si zaliať kávu,lebo zaspím aj ja 😀

aninka29
21. dec 2009

haloooooooooooooooo

jacka kde si zmizla???????

aninka29
21. dec 2009

žeby spať????????......neveríííííííííííííííííím 🙂

jacka
21. dec 2009

tuuuuuuuu som zmizla...... 😉

jacka
21. dec 2009

no tak hodiť leháro gaučing....to len večer....ked budu deturence spať

jacka
21. dec 2009

určite nebola takáto kosa..........ale zas sa velmi neteším tomu že teraz budeme mať vodu v čižmách 😠 ...takéto extremy nemusím 😉 😖

aninka29
21. dec 2009

veď aj ja sa nato teším 🙂 🙂 🙂 ..........teda,keď ma nebude otravovať muž 😀

jacka
21. dec 2009

no kde si?....ja prídem ty zmizneš?

aninka29
21. dec 2009

aj ja sa nesmierne teším na tu džabanku 😝 😠

aninka29
21. dec 2009

tu som...nevidíš ma??????? 😀
pomaly mi ťahá koňoš 😠

jacka
21. dec 2009

vidím...nepočujem 😀 😀

aninka29
21. dec 2009

veď to 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre