Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
4. jan 2010

jacka, v stredu sa vrátia.
Ja budem mať zajtra v robote morčacie soté v zemiakovej placke. A v stredu urobím ryžový nákyp.
Tak dobrú nôcku. Zajtra idem na masáž 😉 .

leninka75
4. jan 2010

no my sme mali celkom fajný deň..................s cicušou sme sa posánkovali, robili sme anjelov v snehu a potom sme sa tak guľovali, že mi praskli gate 😀 😀 😀 ................teraz s tatinom zaspávajú ....................
veru jacka, aj macocha som bola aj dora aj vincko a dokonca aj rozárka 😀 😀 ................
utka, a tak som dúfala, že to zasa bude lepšie!!! ☹ ................
aninka, a ako je s quelle?..........raz som počula v správach, že končia na slovensku.............žeby to išlo byť tak, že budú posielať z nemecka???............dúfam, že ešte budú fungovať, lebo mám u nich objednané rifle pre muža................
letty, kedy babuľka večer zaspala, keď tak dlho spinkala poobede???
dobrú nôcku!! 😔

aninka29
5. jan 2010

dobré ránko 🙂
jacka nooooooooo...len aby sme sa nešúľali obe 😀 ty zo mňa a ja z teba 😀 😀 😀 ...len aby sme tu o taký rok dva netehuľkovali znovu 😕 😀 ...nie nie, radšej nie......aj keď môj muž začal niečo o tom trepať 😠 ...som mu povedala, že jedine tak s nejakou inou 😝 😀

leni,ja som vôbec nič nepočula o tom quelle 😕 .......no ale tak dúfam, že nekončia 😅
leni vám je ako dobre..sneh máte......a my nič 😝 akurát zima ako v Rusku

aninka29
5. jan 2010

idem ja hodiť do práčky a potom skočíme na prechádzku,na kávičku a odnesieme aj vecičky po malej 🙂

jacka
5. jan 2010

dobré ránko.... 🙂

ani..no to by bolo.....zase tehu......naštastie moj muž už ee...... 😝 .......a ja som zmierená s tým že su v prevahe 😅 😉 ........................však pošli muža 😀 😀 😀

jacka
5. jan 2010

my tu sneh by sme museli hladať pod lupou 😠 ...ale zima je aj tu 😝

hádam aj my niekam skočíme...žeby len na prechádzku? 😀 😀

jacka
5. jan 2010

hotovo..navarené....Peťulo prvý spánok za sebou...... 😉 ........idem ..prídem 😵

leninka75
5. jan 2010

ahojte!!!...............vy odchádzate ja prichádzam!! 😀 😀 😀 ............baby nehovorte, lebo sa to fakt na vás nalepí!!!!.............. 😉 😉 .............my sme len nedávno vstali a von sa dostaneme asi zasa až pobede..........

letty86
5. jan 2010

ahojte, aj ja som len nedavno vstala 😀 , takze prechadzka az poobede, ale na sanokovacku to nie je, skoda, Vikuska by chcela ist
leni, s Vikuskou sme si isli lahnut pred deviatou,takze celom fajn 🙂 ked nespi cez den, uz je o osmej v posteli
leni, ty si akcna maminka, ako sa patri, gate zasijes 😀
aninka, ani sa necudujem manzelovi, ze chce dalsie, ked ma doma takych anjelikov....ja na tvojom mieste rodim kazdy druhy rok 😉
jacka...dievcatko by mozno bolo kludnucke 😉

leninka75
5. jan 2010

juuuuuj letty, šak chlapi by nedbali aj 10 detí 😀 😀 😀 ............veď mamina vynosí, porodí a vychová 😀 😀 😀

jacka
5. jan 2010

kuk kuk......

už sme domka...vymrznutá na kosť 😝 ...........aj Petulo má vyštipane líčka 😉 ....ale už ma nikto nedostane von 😠

jacka
5. jan 2010

haloooooo...........

kde ste......nebodaj vonku

aninka29
5. jan 2010

kuk kuk 🙂
ja som dnes nejaká nijaká 😝...najradšej by som spala....sa mi motá hlava....neprebrala ma ani dnes už štvrtá káva 😝...už nech je osem

jacka
5. jan 2010

aninka.....teho príznaky 😀 😀 😀

aninka29
5. jan 2010

jacka nesranduj 😠 😀 ...to bude asi blížiaca sa mrcha...alebo bude zajtra snežiť 😉 😝

jacka
5. jan 2010

vraj snežiť 😀 😀 😀 😀 .........teda aninka.....a čo ked to nie je ani blížiacia mrcha? 😀 😀 😀


ale ja som dnes detto...len spať a spať.,.....a bodaj by bolo už 20.00..... 😒

aninka29
5. jan 2010

jacka no vidíš.....tak potom si aj ty tehu 😀 ...a inak....čo si písala vyššie...požičam ti môjho muža...zaručene budeš mať kočku...ale ty mne požičiaš svojho ok? 😉 😀

jacka
5. jan 2010

no jasan...požičiam......však vidíš čo robíííí 😀 😀 😀

len ja to tehu tak skoro nezistím....ešte mi mrcha hnusna neprišla 😉

aninka29
5. jan 2010

jacka ty ešte stále kojíš....tak mrcha tak skoro prísť nemusí 😉

aninka29
5. jan 2010

bože mamky...u nás sa samé deti rodia.....nejaký vírus je tu u nás či čo 😀 😀 😀

jacka
5. jan 2010

no nemusí..ale pri Maťkovi som dostala dva týžden po šestonedelí...tak zatial nič...teda vlasten minulý mes. som mala také špinenie....ale odvtedy ......len nech nechodíííí..... 😝 😀

letty86
5. jan 2010

takze vymeny manzelov, mamky, hm 😀 som zvedava, kedy sa nam zadari....ja sa aj toho bojim, ako to budem zvladat, lebo pri mojej uplakanej a vecne nespokojnej a bolavej Vikuske som bola jeden velky depresivny nerv ☹

jacka
5. jan 2010

neboj letty..ked to ja ako tak preživam......ako tak.....všetko zlé raz prejde 😀

aninka29
5. jan 2010

mamky s...e sa mi pc 😠 ....idem preč lebo ma trafi 😠

jacka
5. jan 2010

ja odpadnem...Matko sa pýtal spinkať...a už hajušká.... 😔 😵

jacka
5. jan 2010

tak pa aninka....dufam že zajtra bude všetko o.k 😉

jacka
5. jan 2010

nikto......však mne sa už blíži moja hodinka......pojdem hajuškať aj ja 😉

dobru noc 😔

letty86
5. jan 2010

jooj, kon blbne 😠
dobru nocku...zajtra mamky 😉

utka
5. jan 2010

Ahojte.Kým sa ja sme dostanem, vy už spinkáte.
Dnes som šla hneď z práce na masáž a odtiaľ na nákup do Tesca.
Zajtra je sviatok, tak spíííím...hurááá.

jacka
6. jan 2010

dobréééé ránko...... 🙂

teda.....ako velmi snežííí........super.............o chvilu pojdeme von..... 😵

neviem čo je s tým konom poslednej dobe 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre