Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2010

aj tu je kopec snehu.......ešte že je doma muž.......ten odpratáva ako o život.....ale naštastie už prestáva snežiť.....tolko snehu...že ani nepamätám 😉

aninka29
30. jan 2010

Simuška ešte nespí.......sedí tu pri mne a hráme domino 🙂 ...ale za chvílu ide šup do vane 🙂

chjáj letty.....tak Viki mala dnes deň blbec ☹ ...aj nám sa to stáva

aninka29
30. jan 2010

chjáj...u nás ešte vytrvalo sneží 😝 ....aj ja odpratávam ako o život 😀 ..dovnútra prídem spotená ako 😀 😀 😀

letty86
30. jan 2010

nooo, aj mne sa darilo 😠 utierala som prach, rozbila som anjelika a hned nato som sa udrela do poličky 😠 som ani škaredé slovo nepovedala, aby som ešte dačo nevyparatila 😝 😅 keď sa darí, tak sa darí ☹

aninka29
30. jan 2010

letty...zajtra už bude dobre 😉 🙂 ....ani ja neznášam také blbé dni...ale vlastne kto ich znáša dobre???

jacka
30. jan 2010

nuž letty....den blbce.....máte obe.......neboj hlavne že je už koniec....tak chytro spinakť 😉

jacka
30. jan 2010

juj ...rozbiť anjelika...by ma to velmi mrzelo ☹

jacka
30. jan 2010

no idem ja mamičky......Peťulo nejak zle spinká....a čo ideme robiť s Maťkom to ani srnky netušia 😲

jacka
30. jan 2010

dobru nocku........pa zajtra 😉 😔

denisenko
30. jan 2010

dobrú, jacka 😉

aninka29
30. jan 2010

dobrú nocku jacka 🙂

letty86
30. jan 2010

dobru, jacka
no veru, sú aj také dni...ten anjelik ma mrzí ☹ čo už
neskutočné, celý deň sneží

denisenko
30. jan 2010

baby ja si to naozaj neviem ani predstaviť, tie kooooooopy snehu ☹

aninka29
30. jan 2010

mamušky idem aj ja...ešte šup Simonku do vane..nejak sme sa zdržali 🙂

dobrúúúú nocku 🙂

letty86
30. jan 2010

dobrúúúú, idem aj ja 😔

aninka29
31. jan 2010

dobré ránko 🙂

nevládzem 😝 😝 😝 ...hodinu som odhrabovala sneh...neskutočne koľko tu toho je....ja ho mám po kolená...a záveje....tie sú väčšie než ja 😀 😝 ..a už som to vzdala...necítim si celé telo 😝

aninka29
31. jan 2010

a fúka hnusný vietor

jacka
31. jan 2010

dobré ránko...... 🙂
aninka svalovka istá...... ☹ ........moj muž odhrabával ešte večer............. 😝 ...že sa mu to chcelo 😀 😀

však vravím tolko snehu padlo že si to ani nepamätám.......a bude sranda ked sa začne topiť....fuj 😝

jacka
31. jan 2010

nám tu naštastie nefuka.......len včera ráno len.....a už bolo klud

ešte u vás sneží?

jacka
31. jan 2010

aninka......vy už spinkáte celé noci?

aninka29
31. jan 2010

ahoj jacka 🙂 ..sneží ešte áno..včera večer okolo tej jedenástej som ešte vonku zametala a už nesnežilo....ale ráno...tak ako u vás...som nemohla ani okno otvoriť...na oknách kopa snehu...keby som otvorila..všetko pojde dnu 😝

noo..ten vietor dorazil k nám ☹

aninka29
31. jan 2010

jacka nerozumiem tej otázke...či spinkáme celé noci....spinkáme 🙂

jacka
31. jan 2010

že či prespíte....v kuse....už sa obec nebudí....čo ..som to napísala ako..debo? 😀 😀 😉

jacka
31. jan 2010

poslala som vetrík..aby si si aj okna pozametala 😀 😀 😉

aninka29
31. jan 2010

len som nevedela,či myslíš mňa 😀 ,Simonku alebo Sabinku 😀

Sabinka prespí celú noc v kuse...ani raz sa nezamrví 😵 😵 😵 ..Simonka tiež..tá chrápe 😵 ..a ja sa budím ako hodinky každé dve hodky,aby som ich skontrolovala 😉

aninka29
31. jan 2010

jacka..no ďakujem pekne za taký vetrík 😝 😀

aninka29
31. jan 2010

čo varíš??..čo si fajne vymyslela 🙂

aninka29
31. jan 2010

idem zametať.. 😝

jacka
31. jan 2010

ešte neviem čo spravím....bud rizoto..alebo len tak na smotane....s kolienkami....... 😅

nemáš zač...hocikedy 😉

božinku ty máš zlaté detičky ked takto spinkaju......a Simonka spí s vami ked je tato v robote?

aninka29
31. jan 2010

veru mám 😵 😵 😵 ..moje lásky 😵 😵 😵

Simonka spinká s nami každý druhý deň...keď nie je tato doma 🙂 ..jednu noc spinká vo svojej izbičke,druhú noc s nami 🙂 🙂

my dnes von asi ee...keby ten vietor ustal 😝 ....možno so Simuškou skočím poobede do záhrady na pár minút,kým bude Sabinka odfukovať

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre