Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. feb 2010

dobru nocku.....pa zajtra 😔 😔 😔

aninka29
1. feb 2010

dobrúúú 🙂

padám aj ja

denisenko
1. feb 2010

dobrú noc.... 😉

jacka
2. feb 2010

dobréééééé ránko.......... 🙂

leninka75
2. feb 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ............tu sa vo veľkom korčuľuje!!!!..............ja mám korčule už 3 roky,ale ako sme ich priniesli z obchodu,tak sú stále 😎 ......nejako nemám odvahu sa na ne postaviť.............doteraz neviem prečo som si to dala od muža nanútiť 😒 ..............ale z môjho decka som bola v šoku.............ona dostala korčule v lete na narodky,vtedy ich veľmi nechcela ani skúšať a prevčerom ich vytiahla zo skrine.......jeden deň som ju ťahala a tlačila a druhý deň už na nich sama stála aj sa pomaličky posúva dopredu 😵 ............tak som si povedala, že teda aj ja by som to mala skúsiť 😵 ....................

aninka29
2. feb 2010

dobré ránko 🙂

leni moja...Lilka má inline,že?? 🙂 ..šikulka malá...aj ja chcem Simuške kúpiť tie normál korčule 😉 🙂 .mala by to zvládnuť aj ona už..dúfam 🙂

ideme sa naraňajkovať a padám na poštu...došli nám s kmotruškou balíky 😵 😵 😵

jacka
2. feb 2010

dobre..tak ja si idem tiež kupiť..... 😉

aninka29
2. feb 2010

výborne jacka 🙂 kúp si 🙂 ...a dáme korčuliarské stretko 😀 😀 🙂 😉

leninka75
2. feb 2010

to budeme taká rýchla rota 😀 😀 😀 .............a čo lyžovanie???...........neučili ste ešte deťúrence???...........my premýšľame na ďalšie vianoce kúpiť Lilke lyže a skúsiť to s ňou............teda bude musieť tatino lebo ja neviem.............len trošku bežky 😎

leninka75
2. feb 2010

čo máš aninka na pošte???.........oblečko pre princezné?? 😉

aninka29
2. feb 2010

pre seba leni 🙂 😉

aj ja uvažujem budúci rok lyže....ale to budem musieť učiť Simonku ja...pretože tato nevie...len u nás je to blbé...že je manža furt preč....a čo si ja počnem sama s dvomi deťmi...Sabinka už bude chodiť..jáj to bude....takže u nás sa tomu budeme venovať,tak raz za dva týždne 😉 🙂 ...aj to je niečo,že? 🙂

leninka75
2. feb 2010

tak pre seba 😵 😵 😵 😵 ...................sabinku dáš aninka mužovi na sánky a so simkou budeš lyžovať 😉 ............ja sa na dnes babuľky lúčim, nejaká som zakapatá idem k dr...............strašne ma bolí hrdlo, hlava a chrbát......dúfam, že nanakazím muža a liku ☹ ☹ ☹ ☹ ....................majte sa krásne, pa, pa 🙂

jacka
2. feb 2010

pa leninka....držkaj sa..... 🙂 ......nejak daj vedieť čo u dr. 😉

aninka29
2. feb 2010

leni pa....a chytro sa nám vylieč 🙂 ............no veď vravím,keď bude muž doma,tak jedine tak

čo varíte mamky????.......ja robím nakoniec tekvicový prívarok

jacka
2. feb 2010

ani.....moja fantázia nemá hraníc...som robila grandír.... 😝 ....Peťko mi nechcel spať...tak niečo rýchle ..no a čo 😝

s kade si mala tekvicu?.......a Sabínke si čo varila...tiež tekvičku?

jacka
2. feb 2010

teda...vonku je riadna zima.....ja bez rukavic som myslela že mi ruky odapadnú 😠

aninka29
2. feb 2010

jacka mala som zásoby v mrazničke 😉 ...pekne nastúhanú 🙂

Sabuške som tiež urobila trošku tekvice....dala som jej tam zemiačik aj mrkvičku 🙂

aninka29
2. feb 2010

nám svieti slniečko 😎 ...ale ráno ked sme šli vonku,tak ešte riadne mrzlo..brrrr

jacka
2. feb 2010

tak fanjotku máte........a Sabínke to mixuješ..či cez sitko....

aj tu akurát vyliezlo...ale už nejdem von......na dnes stačilo.....Maťko zas videl vlčiaka...tak sa bál chudatko že som ho musela vziať na ruky..... 😝 😅

denisenko
2. feb 2010

ahojte športovkyne...... 😉
tak mi ostaneme asi len pri bicykli, čo už.... 😒
ani, taký tekvicový prívarok.....jooooj, to ľubime 😵
ja som len uvarila špagety a kúpila už hotovú bolonskú omáčku, sa my to neoplatí robiť 😀
denisko má zajtra v školke šminkový den, som zvedavá ako ho zmaľujú 😀

denisenko
2. feb 2010

jacka, vy ste ešte neboli s Matkom u zubára? 😔
a nás Deniskova zubára dodeptáva, ked sa mi nepodarí prísť presne o pol roka 😀 ale je strašne zlatá, denisko tam chodí veľmi rád 😉 on si strašne potrpí na zubky....a ešte je maniak na vreckovky 😀 😀
baby, asi je to úchylka, má ich v posteli vyše dvadsať......a stále mááááálo 😠

jacka
2. feb 2010

deni...neboli.....nechcel ani pusu otvoriť a boli sme tak 2x.....musím nájsť ineho dr.

tak ho potom odfoť....... 😵

aninka29
2. feb 2010

juuuuj ....ale vonku už riadne prituhuje........boli sme sa sánkovať na takom malom kopečku......jáj,spúšťala som sa aj ja....kým som síce moje šunky natlačila na sane 😀 😀 😀 .....

aninka29
2. feb 2010

jacka zatiaľ malej mixujem...ale niekedy mi tam ostane niečo nerozmixované...ale nevadí nám to..Sabuška prežúva ako veľká žena 😀 ...a tie zvuky ktoré vydáva. 😀 😀 😀
ale až bude mať šesť mesiačikov...tak jej papanicu iba rozpučím a nechám väčšie kúsky 🙂

jacka
2. feb 2010

ty si sa sánkovala? 😀 😀 😀 .....super...... 😉 😉

jacka
2. feb 2010

zatial spapušká všetko čo jej dáš?

aninka29
2. feb 2010

joj veru sánkovala..jak malé decko 😀 😀 😀 ..

zatiaľ Sabuška spapká všetko čo jej dám...nijaké protesty 🙂 ...a som veľmi rada,že jej chutí 🙂 ...ale ani so Simonkou som nemala s papaním žiadny problém 😵

aninka29
2. feb 2010

Sabuška ešte spinká v kočíku...ale už som ju dala dovnútra...lebo kosa riadna

idem jej rýchlo pripraviť olovrant a idem kukať na mojho fešáka 😉 😀 ..ale stavím sa,že sa sabuška o chvílku zobudí,tak som dopozerala 😝 😀

denisenko
2. feb 2010

jacka, čo mám odfotiť? 😨
aninka, ja mixujem niektoré polievky dodnes..... 😝 keby videl zeleninu, tak ho nedostanem ani k stolu 😝
tak sa aspon naje, aj ked ...........mal by používať svoje zuby, však?nielen na chrúmanie cukríkov...... 😝
joj, ideme večer kupiť ten kostým, dúfam že niečo vyberieme.....ale konečne vypadnem medzi ľudí
😀
čo je s utkou? ☹

jacka
2. feb 2010

deni....no ako ho našminkujú....... 😉

už som aj ja utku zhánala

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre