Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. máj 2009

on má.... 😉

aj mna chce poslat k dr....vraj na prednu horu 😠 😀

ja už som čistučká teraz idem toho mojho pokladíka ...a šup do hajan....

aninka29
8. máj 2009

tak nech trucuje 😝 ......však on príde jacka 😀

jacka
8. máj 2009

ani...sa nedožijem skor porodím 😝 😀

idem ho hodit do vane...aspon sa budu spolu člupkat 🙂

aninka29
8. máj 2009

už sme 😉 ..............čistučké, napapané 🙂 ............už len liečiky a dobrúúúúúúúúúúúúúúúúú 🙂

aninka29
8. máj 2009

dnes si kuknem nejaký film,ani neviem čo ide..............nejak nie som unavená 🙂

aninka29
8. máj 2009

jacka som kukala, že dnes sme tu len my dve 🙂 ........nikto ani nekuky kuk ☹

jacka
8. máj 2009

aninka to je nič nove 😉 ...

mna začala boliet hlava...aj som si ju natrela...akosi nezaberá...asi bude najlepší spánok 😔

dobru noc...a dobre sa vyspinkjate 😉 😔

aninka29
8. máj 2009

dobrú noc jacka,aj Vy sa dobre vyspinkajte 😉

aninka29
8. máj 2009

predpokladám, že som poslednááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 🙂 🙂 🙂

hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 🙂 😝 😝 😝

bubba
8. máj 2009

no len som sem nakukla 😀 😀 😀 a co to nevidim??pre dnes je tu zatvorene? 😝 😝

jacka
9. máj 2009

dobre ránko.... 🙂 🙂

teda bubba sem nakukne len raz do mesiaca a pokazí aninke cleý den 😝 😀

aninka29
9. máj 2009

Dobré ránko 🙂

Bubbka Ty provokatér,si mi to pokazila 😠 ............ale som rada, že si sa ukázala 😵 nedalo by sa častejšie? 😉

my sme si dnes privstali 😠Simka je už po raňajkách a ja už do seba lejem kávičku 🙂

a neviem čo mám variť 😒

aninka29
9. máj 2009

fakt???????? 😝 😝 😝

navarené mám 😉 .............sadila som si kvetinky 🙂..........mama mi kúpila tie komárové,ale zabudla sa spýtať ako sa volajú 😒

idem si dať leháro na hojdačku 😎 .........Simka sa bicykluje s tatíkom 🙂

jacka
9. máj 2009

aninka pomoc.........
šli sme na nákupy do Madarska a skončili sme pri strige mrche 😠 😠 😖 😅 ...ale naštastie ideme večer domkov....teba dobre si to premyslel 😠

celá som vytrasena..ani neviem či tam malý drobček v buršku je ☹ ...zato na wecko musel stát každu pol hodku

no padám...lebo som tu inkognito...večer kuknem 🙂

siwike25
autor
9. máj 2009

Awojte,už mame vymalovanu izbičku,je kraaaasna.Ale dnes zas malujeme mamininu izbu a aj parketujeme.Zajtra sa ozvem paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
9. máj 2009

už sme doma 😀 😀 ...len mi je 😝 😝 ..idem ešte povybalovat a šup do vani...

ani čo ste dnes robili?? 🙂

bubba
9. máj 2009

no tu sa vsade pracuje.my sme od rana makali u babky v zahrade,dievcinka moja mala sadila fazulku a ja som asistovala 😀 😀 😀 a zatial nas ocino konecne na 80 percent dokoncil satnik...to bohovsky vyzeraaaaaaaa 😵 😵 😵 ja som z neho taka natesena..clovek si daco vymysli,nakresli a on z toho spravi 300x lepsiu vec 😵

bubba
9. máj 2009

siwi aku farbu ste davali?som zvedva lebo tento rok najneskor do septembra chcem mat pre malu hotovu detsku izbu.mala som v plane vseliake farby ale asi dame taku lilavu fialkovu a kombinacii s bielou.obklad okolo postele bude mat dreveny a to by som chcela aspon 3 farebne namalovat zelena tam bude urcite,ostatne este neviem.no a chcem jej vymenit aj koberec ale muz frfle ze nie ze nemame peniaze.... 😝 tak uvidim ci ho prekvapim a kupim ho nakoniec sama 😀 😀

aninka29
9. máj 2009

ahojky 🙂
jacka, som si myslela, že ste niekam vyrazili 😉 .............ale že skončíš u svokruši,tak na to som nepomyslela 😉
my sme teraz prišli do vnutra,sme grilovali 🙂 .......................fuj,som sa prežrala 😝
nejak mi je divne,bruško mám také napäté celý deň ☹ a sem tam madosť silno pichne v brušku ☹ som z toho nervozna dosť ☹ babulka našťastie kopká 🙂

jacka a Ty ako?babuliatko sa ozýva? 😒

Siwi, teším na fotočku izbičky 😵

idem okupkať Simku

bubba
9. máj 2009

aninka t aj mna zvyklo pichavat v bruchu hlavne pocas grilovaciek 😝 😝 😝 my sme grilovali vcera teda zvycajne robim nadstendarde dobry pac ale vcera bol tak vynimocne dobry ze sme 4 osoby zozrali kilo krkovicky 😀 😀 😀 fuj 😀

aninka29
9. máj 2009

bubba kilo krkovičky????? 😕 wauuuuuuuuuuu 🙂

tak to až budeme mať nejaké stretko na nejakej chalupe,tak budeš hlavný kuchár 😀

ale mňa bruško teraz nepichá od grilovačky 😉 lebo to už trvá od rána ☹

si si sama navrhla šatník? 😕 dobrááááááááááááááááááá 😉

jacka
9. máj 2009

ani zatial sa neozýva ☹ ☹ ..idem sa osprchovat....tak ho trošku pošteklím....... 😉

juj tak by som sa aj ja chcela obžrat...ja som chcela zajtra ...ale nemám nič pochystane...mäsko je ešte zamrznute..uvidim ráno...ako sa mi bude chciet 😝

a čo tvoja Sabinka...čo sa jej nepáči..ale kopká tak je dobre 😉 ...neboj to nič..to sa stále roztahuje maternica a je jej tam tesno... 🙂

ja mám bruška tiež take ...ale to z tej cesty tak sa teším ked pojdem uspat Matka aspon si povegetím.. 😔

utka
9. máj 2009

Ahojte.
Prečítam si vás neskôr. Teraz som tu len na chvíľu, len aby ste ma neohovárali, že ne vás kašlem...
Môj drahý zabudol doma kartu na net, tak mám požičanú od švagra...
Tak zatiaľ papa.

aninka29
9. máj 2009

už sme okupkané 🙂 som hotová.........už sa teším ako Simku uložím a rozvalím sa na gauči 🙂
jacka,asi je babuliatko otrasený z cesty a z babky 😉 ...............ale behom dňa sa ozval,však? 😕

som dosť nervná z toho, ešte som také stavy nemala ☹ .................mám normálne pocit, že sa mi roztrhne pupok ☹

jacka a čo ste nakupovali v Maďarsku? 😉

aninka29
9. máj 2009

ahoj Utka 🙂 ............pekné, že si sa ozvala 😉
zajtra to ešte nejak vydržíme,ale v pondelok si to odpracuješ 😉 😀

utka
9. máj 2009

No už som vás dočítala...
Jasné, že si to odpracujem aninka 😉

utka
9. máj 2009

Dnes sme boli v cirkuseeee!!!Bolo supeeeer!!!

jacka
9. máj 2009

ahojte....

no pekne že ste sa ozvali.... 🙂
ni je mi dobre idem spat...už ma aj hlava bolí 😖

ani no dufam že ta to prejde do rána....držkajte sa... 😉

dobru noc 😔

aninka29
9. máj 2009

utka určite to Vikiho bavilo 🙂 ................my by sme tiež chceli ísť so Simi,ale nemáme kam 😀

jacka,len choď spinkať,lebo je možné, že Tvoj druhorodený bude ťahať nočnú,keďže sa dnes nemal veľmi k činu 😉

ja trošku pokukám dobu ladovú a idem tiež 🙂

tak dobrú nocku mamičky a detičky 😵

aninka29
9. máj 2009

tak skúsim ešte raz 😀
poslednááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre