Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
12. mar 2010

aninka a to ste kúpili niečo nové pre slečinku????? 🙂

juj utka, tí naši krpci sú už riadne prešpekulovaní!!!!!.............a vedia, že nezostanú na prázdno 😀 😀 😀

utka
12. mar 2010

Ja mám niekedy dosť z tých ich rečí...normálni dospeláci pomaly...
Dnes som vysávala, tak mi prišiel zavrieť dvere, že vraj či má z toho vysávača ohluchnúť 😀 .

jacka
12. mar 2010

utka 😀 😀 ...beťár poriadny 😀 😀 škoda že si tieto hlášky všetky nezapamätáme 😉

leninka75
12. mar 2010

ja mám na to špéci zošit a zapisujem 😀 😀 😀 😀

jacka
12. mar 2010

to vážne?......tak sem s tým 😉

jacka
12. mar 2010

leni ako Lilka v školke?....či bola doma

leninka75
12. mar 2010

😀 no veru všeličo som pozapisovala, ale takto z hlavy si nespomeniem.............dnes si potvora malá hododla s babkou, že bude doma 🙂 ........ale svokra ma naštvala lebo vcera mi povedala, ze ci teda by sme lilku nepotrestali tak, ze aj dnes pojde do skolky aj napriek tomu , ze jej babka slubila byt doma!!!!...........tak ja malu ucim, ze sluby sa musia dodrzat a svokra takto!!!!..........sak tym by jej skolku este viac znechutila!!!.............a moja snaha by bola cela v prdeli........a chcela ju potrestat za to, ze aj slubi, ze nebud erano plakat a aj tak place.....

jacka
12. mar 2010

no vieš čo... 😠 😠 😠 ....to čo je za výchovu.......aj si svokre niečo pekné povedala?......................normálne som sa nas....a........to ako može takto 😠

denisenko
12. mar 2010

ahojte,maminy 😉
podráždim vás trochu? 😀 😀 ráno o pol osmej sme mali plus 1 ale už vychádzalo krááááse slniečko a teraz ked som bola pre Niska v školke o pol tretej takmer 14 stupnov.......až také leto 😵 sneh nemáme od troch králov, tak už hádam povyberám jarné bundy 😵 😵
jacka.....to čo sa ti stalo, som sa obávala aj ja.....stále som ho kontrolovala či dýcha, my sme nemali tie vysielačky 😔
utka, aj ja som ešte včera večer robila francúzaky na dnes 😀 a hráškovú polievočku 😀
ešte zajtra do práce a v nedelu vraj volno, idem zhánať tetu pre Niska 😀

utka
12. mar 2010

No my sme boli konečne vonku. Dobre,že sme šli, lebo sa teraz nejako zaťahuje...žeby zase sneh? 😠

utka
12. mar 2010

deni, nepodráždila sa ma tým počasím u vás, len trošku ticho závidím 😉.

aninka29
12. mar 2010

kuk....sme doma 🙂 ....aj nám na chvílku vyšlo slniečko,keď sme boli vonku...aj vietor ustal 🙂

jacka
12. mar 2010

kuk........

ja sa dnes tak teším ked tie moje deti zaspia....ako malé dieťa na vianoce 😝

jacka
12. mar 2010

aby som nezabudla........Peťkovi ide zúbok?...možno preto je mrnčadlo z neho 😕 😅

aninka29
12. mar 2010

jéj jacka vážne 🙂 ....super.... 🙂

jacka
12. mar 2010

vážne..som s neho na nervy.......to Maťko takýto nebol....to som ani netušila že mu idu zuby

utka
12. mar 2010

jacka, prvý zúbok? Super!!!
aninka, Sabinka už má zúbok?

jacka
12. mar 2010

prvý.....utka.....alew by som ho požičala na dva dni niektorej....tečú mi nervy 😝

utka
12. mar 2010

No škoda, že nejdeme na víkend do Zv, by som si ho prišla požičať...ale budúci ideme...stavím sa poňho? 😀

jacka
12. mar 2010

stavte..utka....a zabalím ti aj druheho ak budeš chcieť 😉

jacka
12. mar 2010

aninka ako chutil jogurtík 🙂 .......dala si bieli

aninka29
12. mar 2010

kuk kuk..som kukala servítku 🙂

utka,Sabuška ešte zúbok nemá...a zatiaľ ani náznak 🙂

aninka29
12. mar 2010

jáj..a jogurt som zase nedala 😝 ...som zabudla,že som chcela...tak nič...zajtra 🙂

aninka29
12. mar 2010

no kde ste herečky???

jacka
12. mar 2010

túúúúúúúúúúúúúú......................

jacka
12. mar 2010

s tou sklerozou sme na tom asi rovnako 😀 😀

aninka29
12. mar 2010

no vážne......ja v poslednom čase..veeeeľmi zabúdam 😀

jacka
12. mar 2010

my budeme zajtra samy ☹ ...................muž ide na zabíjačku 😔

jacka
12. mar 2010

mna zachránie proti skleroze už len tbl 😀 😀

jacka
12. mar 2010

píšem ako debo.....asi to dnes zapichnem 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre