Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. máj 2009

sa teším ked sa budem stretávat na wecku 😀 😉 😝

ja som na nu mala chut ..ale kde som si dala pár hryzov tak to prešlo...teraz mám zas chut na sladké...nemáš ešte s tých koláčikov..mnam by som si dala 😉

aninka29
11. máj 2009

jáááááááááj jacka nemám 😒 .............všetko sme požerkali 😉

ešte spinkáte? 🙂

bože,zajtra si už musím ísť kúpiť nejaké xxxxxxxxl trojštvrťaky nohafky na doma,lebo ma šecko tlačí na brušku 😖

tehotenské si nekúpim ani náhodou 😒 ..............nedám za tepláky vyše 1000 korun.........sa nevolám šalena 😀

jacka
11. máj 2009

mna tiež všetko tíska a zavadzia 😝 .....

ja som chcela v Madarsku kupit...ale už nebol čas....to vieš ...striga nedočkava sa nevedela dočkat...tak všetko rýchlo.... 😠 😝 ...

no tak nič...dam si aj cukrík 😝 😀 😀

jacka
11. máj 2009

Matko ešte spinká..ale už sa preberal tak som lahla k nemu a ešte zaspinka...len nech sa vybuva do ružova 😉

aninka29
11. máj 2009

no by som sa ponáhľala 😝 .............och tí chlapi cicošskí maminkatí 😠

aninka29
11. máj 2009

moja prdlinka už vstala 😉

jacka
11. máj 2009

ešte že máš dievčatká 😉

aninka29
11. máj 2009

vďaka bohu 🙂

aninka29
11. máj 2009

jacka,ale však svojích synčekov nevychováš tak, že bez teba budú stratení? 😠 a že ty vieš všetko najlepšie 😠..............lebo inak Ti moju dcéru nedám za nevestu 😀............aby trpela?........nie nie 😀

jacka
11. máj 2009

hnusoba...už je hore 😠

jacka
11. máj 2009

neboj...len aby nevestičky vedeli varit a neboli hladnučký 😀 .....čoby trepli....ani sa to nedozvieš 😝

aninka29
11. máj 2009

jacka akože sa nedozviem??????????vieš čo,mám nápad 😉 ................mladí budú bývať u nás 😀 a je to vyriešené 😉

jacka
11. máj 2009

zabudni...máte tam tolko miest aj pre nás??? 😀 😀 😀 😀 😉 😉
ty si ako daleko od rodičov že mne bereš deti na koniec republiky...ha??? 😅

aninka29
11. máj 2009

jacka ako pre nás?...........však ja Teba nechcem 😀 ..........ja len mladého berem 😀

ideme von,Simka je už pri dverách,sa normál čudujem 🙂 ...........potom prídem 🙂

jacka
11. máj 2009

tak pa...ja toho mojho nejdem dostat von..a ešte mu chcem dat najest...a šup von...či chce alebo nie.. 😝

ani a iba jedneho ..ja mám predsa dvoch 😉

jacka
11. máj 2009

idem si posadit uhorky..aby som mala čo vyžierat.... 🙂

ešte prídem 😀

utka
11. máj 2009

Ahojte!!!
jacka, my ho kúpeme skôr, ale včera sme neskoro prišli domov, tak preto šiel do vane tak neskoro...

jacka
11. máj 2009

tu som...posadené som upotena ako ... 😖

utka ved ja nič...len keby sme prišli od strigy mrchy takto neskoro,tak muž spáva v druhej izbe 😝 a bolo by dlho ticho... 😝

aninka29
11. máj 2009

hojky..........aj ja som tu 🙂 .........som vyplievala záhradku kvetinkovú s mojou pomocníčkou asistentkou Simonkou 😵
náš tatík si vyvrtol členok ☹ ...........šikovníček 😠

idem ešte na chvilu von,ale ja sa vrátim 😉

jacka
11. máj 2009

my sme už po večery 🙂 ..ešte spravím koktail...a veget...pokial sa nepojdeme kupat... 😉

a čo robil šikovniček??? 😕 ..boli ste aj u dr.??? 😕

aninka29
11. máj 2009

halooooooooooooooooooo,tu sme 🙂
halooooooooooooooooooo,kde ste? 😕

idem šupnúť princeznú do vane

aninka29
11. máj 2009

joj tatinko prišiel domkov........naradostený šiel za nami von a šmykol sa na schodoch ☹ .............tak si ho mojkám teraz 😉

jacka
11. máj 2009

len si ho pomojkaj.... 🙂

my pojdem neskor do vane.... 🙂 ...len som zvedava kedy zaspí...ked tak dlho spal..... 😝

aninka29
11. máj 2009

už sme okupkané 😉
moja je už unavená,babulka pilne pracovala 😵 ...........už večeria 🙂 🙂

utka Ty kde si??????presne takto to začína ☹ ...napíše sa jeden príspevok denne,a potom dovidenia ☹

jacka
11. máj 2009

to nie len utka...to je aj bubba...mirrinka..leva...macu chápeme...leninka len v pracovnej dobe 😀 ..vynechala som niekoho?? 😅 😕

idem aj ja urobit očistu a potom aj MAtka..dufam že nám dovtedy pride aj ocinko 😖

aninka29
11. máj 2009

no ☹ ................si na nás nevedia nájsť ani sekundu času 😝 ................však nevadí 😠

aninka29
11. máj 2009

a siwi ešte určite upratuje 😉 ..............ale ona príde 😉

jacka
11. máj 2009

ozaj..siwi...tá asi perie...prepač že som na teba zabudla 🙂

aninka29
11. máj 2009

jacka čo zajtra varíš? mňa už ide poraziť z toho, furt niečo vymýšlať 😝
ja by som najradšej nevarila nič 😝 .............ale musím,z lásky sa nenajeme 😀

jacka
11. máj 2009

kašlu na nás julovky...bodaj by sa im cele dni čkalo..... 😀 😀 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre