Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
24. mar 2010

kukuk, sj my sme si urobili prechádzku a cicuška ma taaaak vytočila, stretli sme kamošky s deťmi a vymýšľala, zlostila sa, nechcela ísť rovnakým smerom, normálne som sa za ňu hanbila 😠 tak má zákaz pozerať rozprávky, sa chodí líškať, že je už dobrá, ale nepovolím 😝
leni, pamäť máš výbornú 😵
u svokry budeme do nedele, malá sa už taaak teší, aj ja celkom, aspoň trochu zmeny 😉
Vikinka si želá bračeka, tak uvidíme, už mu aj meno vymyslela, Filipko, muž len krúti očami, som vám asi písala, že u nich na dedine sa tak každý druhý pes tak volá 😀
raz do mesiaca budem chodiť do poradne
ja už dávam botasky, ak je zrána fajne a kedy prestanete dávať pančušky, s tým mám vždy problém, kedy je ten správny čas 😕
jacka, poplačete si obaja 😒
ani, tak si zas užiješ stretko, supeeer 😵

jacka
24. mar 2010

no my máme také prechodne botky.....čižmičky su vyumývane ..vyleštené......vypchaté.........počkaju si do dalšej zimy 😉

a dnes poobede som mu pančušky nedala.......bolo sice 19st.......ale mal hrube tepláčiky 😉

jacka
24. mar 2010

letty a ty si čo želáš.......juj teším sa s tebou......kedy pojdeš na sono?......................mi ani nevrav o tom plakaní 😒

jacka
24. mar 2010

aninak tak sa ideš opiť.....alebo krajšie povedané.......vypiť 🙂 .....daj si aj za mna 🙂

jacka
24. mar 2010

tak som si pokecala možem ísť spať 😀 😀

jacka
24. mar 2010

to fakticku tu nikto nie je?

kde je deni..........

jacka
24. mar 2010

dobru nocku..... 😔 😔

denisenko
24. mar 2010

jacka...ešte nechoood.... ☹

jacka
24. mar 2010

nejdem 🙂

denisenko
24. mar 2010

halooooo......

jacka
24. mar 2010

tu si?

jacka
24. mar 2010

aha tu je......

denisenko
24. mar 2010

už sim sa lakla, že som to nestihla...... 😉 ale nestihla som prečítať, tak o čo som prišla????? 😀

jacka
24. mar 2010

ako sa máš.......... 😉

letty86
24. mar 2010

ja si želám, nech je bábo zdravučké a spokojnučké 🙂
na sono idem 7.4. a budú mi brať aj krvičku, zas bude big poblem mi nájsť žilu 😒
dobrú nôcku 😉

jacka
24. mar 2010

o nič...... 😀 😀

denisenko
24. mar 2010

kam sa išla aninka opiť???? 😠

jacka
24. mar 2010

letty tak to je jasné....... 😵 😵 ....aby si to šťastlivo dotiahla do finále 😵

dobru letty 🙂

jacka
24. mar 2010

ešte len pojde......ide mať stretko zo školy......zas príde pod obraz božíííí 🙂 😀 😀 😀 😀

jacka
24. mar 2010

idem uložiť Maťka .....ešte prídem ak tu budeš

ak mi muž nečmajzne pc

denisenko
24. mar 2010

😀 jej, my sme mali dnes vyše dvadsať..... 😀 a denisko pančuchy a tepláky, taká paráda....ale chodí len v teniskách, už dlho, ibaže ked stále leží na zemi sa mi zdá, že tie pančušky ešte znesie....... 😀
ale možno má na to on iný názor.... 😀
letty, ja sa v poslednej dobe za toho mojho musím hanbiť stále.... 😝

denisenko
24. mar 2010

jacka, nedaj.... 😎
aninka, len si nezvykni...... 😀 😀 😀 😀

andreasiskova3
24. mar 2010

hele, ségra
🙂 Davidko sa už bicykluje bez koliesok

andreasiskova3
24. mar 2010

vyznelo to blbo, bez pomocných samozrejme, ale to ti asi došlo 😀

denisenko
24. mar 2010

hej ségra, kde sa nám to motkáš???? som aj skype.... 😀 😀 😀

denisenko
24. mar 2010

je tam ešte niekto?????

denisenko
24. mar 2010

nik????......tak idem asi kunuť 30 prípadov majora Zemana... 😠

denisenko
24. mar 2010

tak teda dobre....vzdávam to....dobrú noc 😉 ☹

aninka29
25. mar 2010

dobré ránko 🙂 .....bože mamky..ja som hore už od pol piatej 😝 .....to bude asi tým,že spať som išla už o pol omej spolu s deťmi 😕 😀 ....hotová som bola 🙄

jéé 🙂 ...Deni,ty máš ešte jednu sestru?.....som nevedela.....ale kukám,že sa podobáte 🙂 🙂 🙂

ja žienky ešte pančušky dávam...tiež s tým mám problém tak ako letty....neviem kedy ich už netreba 😝 ....ale tak pre istotu dávam
Simuška mala podvečer zvýšenú teplotu ☹ ...tak neviem z čoho.......ale nevyzerá byť nejaká chorá 😒 ...uvidíme

jacka
25. mar 2010

dobré ránko.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre