Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. apr 2010

správne leni...trošku nech podietuje 😉 🙂

sa ti povie šup......ale nemám auto.... 😝 muž je v kuse v robote....

na to fučanie si čerstvo spomínam......tiež som takto pred rokom fučala ako slon 😀 😀 😀 .....len ty pekne nedietuj.....maličký potrebuje papať aby bol veliky a ťažky 😉 ..........................................no a kde je foto bruška

jacka
30. apr 2010

juj deni to mi s tou nožičkou ani nevrav....... ☹ ☹ 😔 ....už aby sme boli u mudr....sa popýtam ☹

leninka75
30. apr 2010

.foto???......aké foto??? 😨 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........

kukám cez okno ako je vonku krásne 😵 😵 😵 .........zbožňujem takéto počasíčko, sleniečko, teplúčko.......dnes tu dlho nevydržím..........aj tak musím ísť skôr lebo u nás v dedine sa dnes stavia máj a samoška, že moji svokrovci tam nesmú chýbať 😠 😠 😠..........a verí tomu, že keby vzali aj lilku, tak by s ňou išli do krčmy 😠 😠 😠 😠..........lebo pivo to si oni neodpustia za žiadnych okolností 😒........a nechcem aby mi decko chodilo po krčmách.....šak sa ešte nachodí keď vyrastie 😉 😀 😀 😀 ......

leninka75
30. apr 2010

jacka neblázni, že veliký a ťažký 😨 😨 😨 ......to by mi potom museli brucho fiknúť od boku po bok, aby ho vytiahli 😝 😝 😝 ........
ozaj, už som zabudla...kedy sa dá už určiť pohlavie??.........v pondelok idem na sono na to prejasnenie šije, ale pohlavie sa ešte asi nebude dať určiť, či???..........nepamätáte??? 😕

aninka29
30. apr 2010

leni dorazí večer okolo šieste............hej deni...kolkokrát tu brat príde,furt s nejakou inou 😝

a mám super správu....Simuška môže od utorka nastúpiť do škôlky do mesta 😵 😵 😵 😵 ....zlatá pani riaditeľka tam....vraj,že ak chceme tak do júla kludne môže chodiť tam,a ak ju náhodou nevezmu od septembra tu u nás do škôlky,tak ju vezmu tam 🙂 ...takže ja ju tam dám...bude tam pol dňa.......a má tam aj bratranca,budú spolu v triede...tak som rada....aspoň si babulka zvykne 🙂 🙂

aninka29
30. apr 2010

leni asi ešte nieee.....ale ak to bude chlapisko a bude dobre natočený....s vajkami na obrazovke 😀 ....tak áno 🙂

aninka29
30. apr 2010

a ak nie,tak v tom 20tt...to už vidno bude určite 🙂

jacka
30. apr 2010

no vidíš aninka......zbytočne si sa stresovala...... 🙂 ...všetko sa dá vyriešiť.............a v meste si myslím že jej bude lepšie....... 🙂 😵 ......sa teším s tebou

to čo je za horučosť vonku.......som dala Maťkovi krátky rukáv..... 😝 ...to čo bude potom v lete....zima? 😅

leni tak potm rýchlo na kona...a šupe sem s novými info 🙂

denisenko
30. apr 2010

jej, aninka....utorok je raz dva tu....sa teším aj za teba....už som zvedavá, aké budú dojmy 😉
leni, hádam teraz nediétuješ? 😠 pohlavie sa na sone s určitosťou dá zistiť až neskor, ovela neskor sa mi zdá....mne v siedm om mesiaci tvrdili, že je to dievča....aj je, len má nadmieru vyvinutého pipíka 😀
jacka, my máme dnes trošku chladnejšie........len 23 😀 😀

denisenko
30. apr 2010

ja už som fakt mimo......idem robiť na zajtra chlapom parené buchty....a urobila som si cesto z celého kila, akože pre dvoch....a ja že čo ma bolí ruka, ked to miesim 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. apr 2010

haloooo....nik?

denisenko
30. apr 2010

no nič....idem ešte niečo spichnuť na večeru, dám si kafé a ostrihám Niska ked vstane, spachtoško moj vlasatý 😀 😀 😀
ešte možno kuknem...alebo určite????

jacka
30. apr 2010

kuk......kuk...................................................................................................................................................................................................................ako ti išlo strihanie?........ 🙂
že s kila....to aj pre susedov robíš? 😀 😉

aninka29
30. apr 2010

deni hoď aj k nám nejakú tu buchtu 😀 😀 😀

známej takto zistili pohlavie už v tomto štádiu tehu.....takže všetko je možné 😉 🙂 🙂 🙂

mamky ja sa už s vami lúčim na dnes....zase ma chytilo slnko...ešte aj uši mám červené 😀 😀 😀 ......

vlastne sa nelúčim.....na večer som sa dohodla so sestrou,že popíšeme na fb.....tak kuknem na vás 🙂

letty86
30. apr 2010

Ahojte, mamky, hlásim sa, už sme domka, takaaaak ste mi chýbali, som na vás myslela, že ako sa mi máte
😅
včera som vás čítala, ale taaak veľa ste popísali, že som už nevládala odpísať 😝 😅
leninka mojaaaa, , blahoželám 😵 😵 , jupiii, nie som v tom sama, to som rada 😀 😀 ...tak nám silno držím palce a ešte sa nedá pohlavie určiť, vraj až okolo 20 týždňa, keď sa ovšem bábo pekne natočí 😉
ja sa mám fajn, len tá únava neprechádza, som myslela, že budem plná energie a akosi nič 😒 tak ešte čakám 😎
aninka, to som teda nepočula, že berú podľa toho, či rodičia pracujú, nám povedali, že podľa toho, kto dal kedy prihlášku, držím palce, nech sa Simuške páči 🙂
deni, tí chlapi sa pri tebe majú 😉

jacka
30. apr 2010

jéj letty.......tak ako si sa mala?......ved aj ty si nám chýbala.... 🙂 ....aspon si tu budeš mať s kým kecať..tak ako ja s aninkou 😵 😵

jacka
30. apr 2010

nikto.....nikde?......

tak dobrú nocku.......a pekný víkend..... 😎 😎

aninka29
30. apr 2010

ahoj letty 🙂 🙂 ..chýbala si 🙂 🙂 🙂

dobrú nocku žienky

jacka
1. máj 2010

dobré ránko...... 🙂

tak zatial to nevyzerá na slniečko.... 😒

jacka
1. máj 2010

jéj dnes je už prvého.....tak nezabudnite pod čerešnu..alebo kompot že deni.... 😉 🙂

denisenko
1. máj 2010

😀 ahoj, letty.......a ja že si sa stratila 😀 😀 😀
ja ti nevím ,jacka, vraj pod čerešnovou haluzkou s malými čerešnami....ale kedže tatinko dnes ťahá od 6-tej rána do 6-tej večer, si asi počkám 😀
strihanie mi šlo, denisko robil kombajn,foto je na FB 😀 😀 a buchty vám neostali..... ☹ urobila som ešte aj 3 knedle, stráááášne sa vydarili...tak šup šup s nimi do mrazáka....a zajtra jednu vytiahnem, tatinko upečie bravčové kolienka a kapustičku tiež máme .......mnam, mnam, mnam........tečú mi sliny....... 😝 😀 😀 😀
a vraj nám bude zajtra liať celý den..... 😲

denisenko
1. máj 2010

nik???????aha, zabudla som, víííííííkend.... 😖 😉

denisenko
1. máj 2010

haloooo..........je tam niekto???????????????????? 😀

denisenko
1. máj 2010

tak dobrú noc a peknú nedelu...... 😉

jacka
1. máj 2010

ja som túúúú...

jacka
1. máj 2010

deni ..juj aj mne tečú slinky......z vášho obedíka......dobre si sa vynašla....s cestom....aspon máš knedlík po ruke... 😉 ..........ja neviem čo zajtra......asi nič 😀 😀 ....budeme držať líniu 😀 😀

jacka
1. máj 2010

deni už si zdrhla?:....

jacka
1. máj 2010

tak idem aj ja..........dobrú nocku.....

dufam že tu zajtra niekto kuk...... 😉

jacka
2. máj 2010

ahojtéééééééééééééééééééé............................... 😎 😎

utka
2. máj 2010

Ahojtééééééé

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre