Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. máj 2010

fíha deni....trošku uvažuješ o ďalšom mimi??? 😉 ............

jacka, že hnusné tie kaše 😅 😅 😅 ........môj muž vždy čakal nastúpený, a keď lilka nedojedla sa olizoval až za ušami 😀 😀 😀 😀 ............ale máš pravdu materskému mliečku sa nič nevyrovná 😵 😵 😵 😵 😵 ...............mne sa skôr hnusia tie stravy v pohárikoch 😝 😝 😝 .........

leninka75
7. máj 2010

deni nevedel 😉 .........ale si predstav, že jeden kolega, tak starý jak ja to vie a keď som sa spýtala, že ako to môže vedieť.....že podľa toho ako mi nárastli prsia 😀 😀 😀 ...........skoro som padla na riť!!!! 😅 😅

ja som si tiež myslela, že pôjdem na poradňu raz za mesiac.....ale môj dr. si asi urobil vlastný systém....

denisenko
7. máj 2010

leni, ja som bola na troch vyvolávačkach....a výsledky stále boli, že nie som tehotná....a moj chlap tvrdil že vidí, že som...a mal pravdu, jasnovidec..vraj som bola taká spokojná mačka 😀 chlapi majú asi in ý zmysel......len neviem kolký.....???

leninka75
7. máj 2010

no povedz na čo sú rtg a utz......stačí sa postaviť pred chlapa a diagnóza je istá 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2010

ja tým kašam moc neverím....fakt su hnusné....ale my sme radšej rozmixovali, čo sme navarili, tp len v čase núúdze... 😝
ale Nisovi to nechutilo..... 😝
leni, niekedy ked som taká dorobená, rozmýšlam či by nebolo lepšie na materskej...ale ešte sme nedostavali, tak.....
😢 a chcem ísť aj na dovolenku a to poriadnu, niekam do mexika, alebo tak..... 😀 jaká som ja skromná, že? 😀

letty86
7. máj 2010

leni, chodím každý mesiac a z toho, že robí ultrazvuk zakaždým som prekvapená, snáď to bábu neškodí, lebo mňa to teší, že ho vidím 🙂
ja ešte necítim pohyby, som sa pýtala dr., tak vraj je to v pohode, mám pocit, že sa tam v brušku niečo deje, ale ako kopance to zatiaľ necítim a zas som neč nepribrala, ale ono sa to neskôr rozbehne
no a kaše Vikinka vôbec nechcela, ju až naplo, keď to ochutnala a dodnes nezje ani krupicu, ale to ma po mne, ja neznášam krupicu 😝
no idem skenovať 😉

denisenko
7. máj 2010

len musíš natrafiť na toho správneho chlapa, čo to vidí... 😀

denisenko
7. máj 2010

letty, ja som varila krupicu 2 x za život, a to ju zjedol tatinko...tak už to neskúšam, som rada že Nisko zje teraz chlepbík alebo rožtek, doteraz nechcel ani to, celá mama....sa nemožem ani sťažovať, lebo ja kysnuté nejem 😀
a myslím že UTZ neškodí, ani keby bolo každý den...sa mi zdá, že som to kdesi čítala..... 😅

denisenko
7. máj 2010

no, práve nám písala kámoška, že nám došla kúpelka...... 😀 takže v novembri sa už konečne asi sťahujeme.. 😉
ešte niekto, kto to urobí.... 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2010

idem niečo aj robiť 😀 😀 😀 😀 už mesiac mám strašnú chuť na lángoše, tak si vysmažím........dnes inak nerobím nič, mam nakázané len oddychovať, ešteže práčka operie aj sama...... 😀
aninka, leni...aj vy viac periete ked chodia detičky do školky?????ja už som "úúchylák" na pranie 😀 😀 😀

letty86
7. máj 2010

joj, deni, aj ja chcem, aby mi kysnuté nechutilo 😝
sranda, tí chlapi majú sem tam pravdu 😀
aj ja som chcela dovolenku, ale bábo prišlo skôr 🙂 a sme sa rozhodli, že tento rok nepôjdeme, asi by som sa necítila komfortne, radšej nebudem riskovať, aj slniečku by som sa viac vyhýbala, tak radšej budeme domka a pôjdeme na výletiky
idem niečo zobnúť, konečneeee prišla chuť 😀

leninka75
7. máj 2010

presne mám ten istý pocit letty akoby bábo robilo vo vodičke kotrmelce 😵 😵 😵 😵

deni mexiko !!! 😵 😵 😵 😵 .............veď pri tom ako makáš si dopraj aj cestu okolo sveta 🙂 ...........kúpelka???.......to ako obklad vaňa, a tak??......aká farba??.......a to by ste sa už na jeseň na trvalo vrátili???......

leninka75
7. máj 2010

deni,pranie ešte v pohode, ale potom to žehlenie 😝 😝 😝 😝 😝 ...........

denisenko
7. máj 2010

leni, na trvalo...ešte asi nie...aj by sme niečo ušetrili, ak by to šlo.... 😢
cesta okolo sveta...brala by som, ja mám nohy túúúlavé...ale už som to zavesila na klinec, to túlanie, ale videla som všeličo.... 😀
a ja nežehlím, len akútne stavy...... 😀 😀 😀 😀
letty, ja už som po obede,ja mávam neznesitelné hlady vždy o desiatej..... 😀 a v robote z toho takmer odpadnem, ale potom to prejde.....ale ked som doma tak si dám obed aj tri krát.....mám sojovém rizoto so šparglou, mnam 😀

denisenko
7. máj 2010

leni, asi takto je vizualizácia našej minikupelky 😀 http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?pi...

leninka75
7. máj 2010

čačané deni a moc 😵 😵 😵 😵 😵 ............a kam to jedlo ukladáš, že si taká štíhlunká??? 😕 ..........kde si všade bola,pochváľ sa nám.... 😉

denisenko
7. máj 2010

joj, moja .......moje nervičky spotrebujú všetku energiu, čo dodám... 😀 😀 😀 raz sa poriadne rozčúlim a kilo je preč 😀
taká trošku krajšie oranžová to bude, ono tie farby sú trolinku iné v skutočnosti, ved to poznáš....ale trvala som na tmavej podlahe.....antracitovej, upratujem aj bledé aj tmavé a musím povedať že tmavá je lepšia 😀
bola som všelikde, najdalej v japonsku......ale chcela by som vidieť ešte španielsko, ked už to mexiko asi nebude... 😀 😀

leninka75
7. máj 2010

tak to ja by som podľa toho ako to funguje teba mala byť ako prútik 😀 😀 😀 .........ako si sa dostala do japonska??....a ako dlho si tam bola???.........ešte mám ďalšie otázočky 😉

denisenko
7. máj 2010

leni, ešte jeden pohlad z iného uhla som našla http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?pi...

denisenko
7. máj 2010

joj, dlho.....predlho 😀 a už je to dávno...... 😀
máme ale farebné kombinácie,že? deniskova izba-kriklavá, spálna fialová, kupelka oranžová...a kuchynu by som chcela takú asi vanilkovú....a krb oranžový a dvere všetky len biele.....som si vymyslela, že? ešteže nikto z mojich chlapov nebol proti 😀

denisenko
7. máj 2010

a aninka?????včera išla na nákup, a odvtedy...hádam sa nepredala....... 😠 😀

leninka75
7. máj 2010

deni nezatĺkaj a priznaj farbu ako to bolo s tým japonskom 😉 😉 😉 ...........
no náhodou fajné kombinácie farieb!!! 😵 ......my sme teraz dali chodbu na zeleno-žlto ale tak krikľavo.....lilkina izba bude ružovo-fialová a naša spálňa bordovo - oranžová 😵 😵 😵 😵 ......ku tomu máme obzreté bledé podlahy....časom chcem obyvku na modro-oranžovo (teraz je slabulinko žltá) a kuchyňu som ešte nedoriešila 😉 ......

denisenko
7. máj 2010

jej, leni......super, aj ja som chcela bledé podlahy,ale do spálne bude biela a zvyšok niečo trošku tmavšie, ale nie teplý odtien....taká ladená bladá do orechova alebo tak niečo....ja mám rada farby..... 😉
nezatlkam, bola som tam 2X...raz 5 a raz 6 mesiacov.....a pracovne, nie na dovolenke, aj ked sme bývali pri mori 😀

leninka75
7. máj 2010

juj deni paráda, taká exotika 😵 😵 😵 .......čo sa ti tam najviac páčilo a čo zasa ee,...

denisenko
7. máj 2010

ked pretrpíš prvé tri mesiace...páči sa ti všetko...... 😀 ale rada spomínam.... 😀
a babatko bude mať izbičku spolu s Lilkou?

leninka75
7. máj 2010

hej hej človeku väčšinou zostane v pamäti do dobré 🙂 🙂

zatiaľ bude drobček s nami v spálni a potom bude mať svoju izbičku.......vyrobili sme dve nové podkrovné izby.....zatiaľ jedna z nich bude naša spálňa a druhá lilkina......naša terajšia spálňa bude do času pracovňa a taká izba pre všetko.....no a potom sa tam s mužom zasa vrátime a detičky budú mať hore svoje izbičky......ale to ešte pretečie veľa vody vo Váhu, kým to tak bude.... 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2010

no, vidíš, ste to fajn vymysleli......my len jednu detskú, ale velku.....keby náhodou bo.li dve deti..... 😀
ozaj, šak to budeme skoro susedy,nee?????? 😀

leninka75
7. máj 2010

jasné......musíme sa potom stretnúť, čo povieš?? 😉 ....

a v podstate by sme sa mohli všetky niekde stretnúť........

leninka75
7. máj 2010

jacka, a ty si kde zmizla??? 😕 😕 😕

leninka75
7. máj 2010

Ok herečky, padám..........potrebujem ísť ešte kuknúť nejaké bordúry......krásny víkend a nepopíšte toho moc, až toho v pondelok nemám veľa načítanie.......pa,pa 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre