Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. máj 2010

dobréééééé........ránko..... 🙂

leninka75
11. máj 2010

ránečko!!! 🙂 ...........čože mali detičky včera kúpací deň 😀 😀 😀 ..........

jacka to si musela mať doma fajný koncert 😠 😠 ..jeden cez druhého 😉 ..........na vystúpení tuším majo len natáčal, ale doma ju odfotil....pootravujem ho nech hodí foto 😉

letty, ja som už bola včera zúfalá ☹ ......čo som chytila do ruky, tak všade bolo, že pre tehošky zakázané ☹ ☹ .........tak aspoň ten paralen a cibuľa s cesnakom....uvidíme, čo bude...a viki máš doma??....

aninka, tak aj ty si bola pyšná maminka.....fantastický pocit, že!! 😵 😵 😵 😵 .........tak druhá beňová vám doma rastie 😉 😉

jacka
11. máj 2010

že koncert 😀 .......Peťko ostal vrieskať v kočíku a ked som zapla vodu tak som aj tak nepočula 😀 😀 .........................však aj teba to čaká 😉
leni mne sa zdá že ibalgin sa može......len ku koncu teho nie..........veru všetko je zakázané.........ale to sa viac menej vyrobcovia chránia keby niečo sa stalo

a kde máte bruškááááá...... 🙂

jacka
11. máj 2010

ani...tak si rada že je dobre v školke........ 😵 ......a nechceš ju tam nechať aj dlhšie....a čo tá školka u vás.......ozvali sa?

ja som Maťkovi nemohla dať nič.....však ešte ked som ho prenášala do vane tak s neho tieklo ako z vodníka.................ja len dufam že nebude chorý ....a teraz máme aj tie krstiny tak by to nebolo nič moc ☹

že Beňová........... 😀 😀 ......Simka sa celkom pomamila,že?...a kecať a kecať.... 🙂 🙂 ....................a čo Sabínka.....aké robíte pokroky..... 😵

jacka
11. máj 2010

čo mi Maťko povedal....šla reklama na pampersky ako bábo spinká.......a ja mu že to je ako náš Peťko....a on...len on vela spinká a Peťko málo 😀 😀 😉

leninka75
11. máj 2010

jacka, nestraš 😒 .........kedy máte ten krst, už som zabudla dátum??............juuuj maťulko zlatko, aký všímavý!!! 🙂 🙂 🙂

inak aninka, ty si na to ako stvorená 🙂 🙂 .........nezorganizuješ to stretko??.........niekde v Tatrách, to by tak bolo pre všetky skoro rovnako.........alebo u jacky na dvore 😉 😉 😉 😉

jacka
11. máj 2010

teraz v sobotu....15.5.... 🙂 .......

u mna na dvore....alebo na záhrade....dám vám motyky... 😀 😀 😀 😉 😉

leninka75
11. máj 2010

na opieranie?? 😀 😀 😀 😀 😀 ............

a už to máš všetko zorganizované na sobotu??..........pôjdete do tej ázijskej reštiky??.......

letty86
11. máj 2010

ahojte, krásky
aninka, ďakujem...to je super, že si tak Simonka zvykla, zlatúšik šikovný a ešte aj "beňovitý" 😀
leni, len sa rýchlo vylieč, nech si fit a ako Lilka? Vikinka chodí do škôlky, ale aj dnes len do 12tej, učiteľka vravela, že mala soplíky, ale nech ju kľudne dávam, že to nie je nič strašné,nech sa pohrá...kašel ustal, tak som rada 🙂 ..sa mi minule sťažovala, že dávali rodičia také choré deti, že ani pomaly hlas nemali, ale rodičia tvrdili, nieee, nie su choré 😠 to nemám rada, potom sú raz dva choré všetky deti 😒
jacka, Maťko bude plavec, keď ho to k vode ťahá 😅

jacka
11. máj 2010

pojdem do azijskej...na osobu vyšlo 8,5.....sa mi zdá že celkom slušná cena 😉

letty...vzorná si ty maminka........mali by si s teba brať príklad iné mamy 😉
ja mu dám plavec...muž chce z neho tenistu 😉

leni ja ti dám že na opieranie.......makať makať...... 😀 😀 😉

krásne je vonku....... 😎 😎 😎

leninka75
11. máj 2010

veru letty, aj takí sú niektorí rodičia 😠 ..........ale zasa na druhej strane, keď nemajú babky a nemôžu byť často doma, tak je to dosť problém........... taký začarovaný kruh!!!

jacka, celkom slušná cena 🙂 ......a čo budete mať??..daj menu, nech si narobíme chute...a ty nevieš, že tehošky sa majú šetriť??? 😀 😀 😀 😀

babuľky, máme kiahne!!!!...........rozdávame, neprídete sa nakaziť 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. máj 2010

nikde nikto 😕 😕 ...........idem skôr ku tej mojej malej kiahni 😅 😅 ............zajtra mám dovču, tak neviem či sa mi podarí vás z domu kuk..........majte sa krásne.......pa,pa 🙂

denisenko
11. máj 2010

leni, kiahne??????,zo školky????
ja mám zajtra volno...sa tešííííííím 😀 pojdeme s Deniskom mínať výplatu...... 😀 😀
inak nám už druhý týžden leje ......každých desať minút 😝 😝 😝 kto nám ukradol slniečko tak nech nám ho prosím vráti 😀
jacka, super cena...si myslím a čo v tom bude?????
aninka, tak blahoželám...k slečne nebezpečnej 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. máj 2010

letty, Vikinke dodatočne blahoželáme a vela zdravíčka želáme.....cmuuuuk 😉
leni a ty si už kiahne mala???????to je v tehotenstve véééééélmi nebezpečné 😕 🤐

denisenko
11. máj 2010

jacka, a odkedy pojde Maťko do školky????

aninka29
11. máj 2010

ahojte žienky...nejak mám teraz málo času 😝
Simonka v škôlke super,super...vo štvrtok chceme ísť s manžom za riaditelkou,tak sa aj dohodneme na celodennom pobyte 🙂
chcem ísť cvičiť.....ale neviem či budem stíhať,lebo má dojsť za chvílu návšteva.....a oni sa zvyknú zdržať trošku viac ako dlho 😀 😀 😀 ..............manža dojde zajtra........som nám už naplánovala víkend.....v sobotu na celodenný výlet do Hungary do zoo...a nejaký vodný svet nový......tak ideme kuk....a v nedelu sme pozvaní na los hostinos....sesternička ide na prvé sväté prijímanie.....takže to tam budeme od rána 😝 ...ale tak,teším sa kvôli Simonke....kúpili sme jej krásne náušnice....Simonke urobí teta kvetinárka krásnu kytičku z ružičiek.....atď

jacka...Sabušká má nové to....že.....sa vie sama samučičká posadiť z ľahu 😵 😵 ...ďalší pokrok u nás 😵 😵 😵 ...a vykukol jej druhý zúbok...takže je zubadlo zubaté....ešte nie su úplne vonku..ale sú 🙂 🙂 🙂 ..a inak nelozí,neštvornožkuje...iba sa posúva.....ale neriešim........Sabuška sa rovno postaví na dve 😉 🙂 🙂

no a...za to stretko som...veľmi,veľmi by som vás chcela vidieť a spoznať aj naživo.....ale ja sa do organizovania nepúšťam......som za akýkolvek kraj...mne je to jedno...najlepšie by bolo ....keby to mala každá čo najbližšie......a som za aj za dvor u jacky.....ale jacka...pripájam sa k leninke..a takisto budem praktizovať iba opieranie sa o motyku 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. máj 2010

😀 aninka, dáš dieťa do školky a máš menej času?????to si si nejako zle vyrátala 😀 😀 😀
baby aj ja chcem isť na stretko, ale pre mna by bolo aktuálne niekde v strede ....tak v LInzi?????? ☹
joj, idem variť...mám chuť na zemiakovú babu.....sliny tečúúúúúúú 😀
a blahoželáme aj k druhému zúbočku.....šelma zubatá
😀 😀 😀 😀

jacka
11. máj 2010

no vy ste ale.......že opieranie...... 😀 😀 ....... 😉 😉

ani ....však je šikovná maličká Sabínka..... 😵 😵 😵 a blahoželám k zubadlu 🙂 ....tak už aj z nej bude šelma zubatá 🙂 😉

leni......ja predpokaldám že si mala kiahne....inak by si to asi s takým kľudom nepísala.....že?...........ja zatial kiahne nie dakujem....až za rok ked bude Peťulo velký 😉

deni ty aj žiješ?...... 😵 .......no varíš fajnotku........hod aj mne....... 🙂

no menu bude aperitív, polievočka kuracia, rolky, dva druhy ryže , tri druhy mäska....to bude v dvoch miskách ......ktoré sa na spodu daju zohriať......proste mnamky.....mali sme to na svadbe....tak sa teším.... 🙂 😵

ale vidím že aj aninka bude jesť velkou lyžicou 🙂

ja som dnes.....uplne ale uplne k.o..........doobedu som si umyla okna......aj ked nie všetky.....a poobede šup do záhradky....tak už može liať a liať ....ked je všetko posadené.........................jasné že som mala doma muža......inak by som stoho všetkého spravila velmi maličko 😔

jacka
11. máj 2010

juj...som sa nejak rozpísala....Maťko pomáhal sadiť......pokladík ako ho to bavilo hádzať kukuričku do zeme 🙂 .......ten je už čistučký....ešte Peťko a hurááááááááááááá........ 🙂

jacka
11. máj 2010

tak prajem všetkým dobrú noc...... 🙂 😔

aninka29
12. máj 2010

dobré ránko 🙂

jacka,hmmmm....fajnotky budete mať...hneď by som šla 🙂 🙂 🙂 ...................si šikulka,toooolko sa namakať...samozrejme aj Maťulko 😵 😵 😵 ...šak dojdite aj k nám do záhrady na brigádu 😉

aninka29
12. máj 2010

deni..noo...predstav si,aj ja som z toho hotová....dieťa v školke a ja nestíhačky...ale to bude asi tým,že chodí len doobedu...........dnes dojde manža domov....huráá...aspoň nebudem musieť dva dni vliecť aj Sabinku do školky......lebo to my kým sa naložíme,pred školkou vybrať kočár,jedno dieťa,druhé dieťa..ideme.....ach jáj...až mi je z toho smiešno,ako ideme 😀 😀 😀 😀
noo..ja by som nebola proti ani keby sa stretko uskutočnilo u deni.....počkaj moja..šak ja tam raz dorazím ..aspoň na týždeň...niežeby som sa nasilu pozývala 😀 ..ale tak treba využiť možnosti 😀 😀 😀

jacka a ty by si mohla niekam ďalej,ak by bolo to stretko /nemyslím u deni 😀 /.......lebo ak nie,tak dáme niekde tam poblízko u vás,ale to musíš vymisleť ty,že kam...kde je také eňo ňuňo miesto 😉

aninka29
12. máj 2010

oprava - vymyslieť 😉

včera som nakoniec cvičiť bola...návštevu som tak pekne vypoklonkovala 😀 😀 😀 😀

aninka29
12. máj 2010

poobede sa ozvem žienky 🙂

despedida 😉

jacka
12. máj 2010

dobré ránko......

aninka ...no si šikulka.....ešte cvičiť po večeroch.......a ako sa citiš ked prídeš domov?

som si pohádzala závesy a záclony......do pračky...tolko svetla je tu 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. máj 2010

😀dobré ránko..... 😉
aninka, čo je to despedida?????? 😲 😀
joj, cvičiť.....ked sa pozriem na brucho tak tiež mám chuť cvičiť brušáky, ibaže som ešte nezistila že akože kedy 😀
a s tými deťmi do školky...svatá pravda.....ja tiež ked som doma ho do školky nedávam, lebo sa mi ráno nechce isť ho zaniesť a cez obed zas ponho....taký rozbitý den....a dva krát do toho hnusného kopca 😝 školku máme cestou do mojej roboty,tak vtedy ma to netrápi...ale ked tam nejdem, som lenivá...... 😀 😀
jacka, také chute s tým menu si mi narobila.......možem sa pozvať???? 😀 😀

jacka
12. máj 2010

deni.....si sa nepomýlila takto skoro byť na koni 😀 😀 😀 😉
pozvite sa všetky........ 😀 ..aspon strige a spol. menej ostane 😀 😀 😀 .... 😀

ty čo chceš cvičiť.....však si ako prútik 😕 ......

aninka29
12. máj 2010

hu huuu...prekvapenie 😀 😀 😀

aninka29
12. máj 2010

deni...dovidenia ..teda,aspoň si to myslím 😀 😀 😀 😉

jacka,po cvičená sa cítim výborne...prídem domov,leháro gaučing.....fajne sa napapám a idem spokojná spať 😀 😀 😀

aninka29
12. máj 2010

oprava - po cvičení 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre