Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. jún 2010

ja sa pripájam k dvojičkám 🙂 😀 😀 😀

len som zvedavá ako často tu budu buduce dvojmamy

aninka29
30. jún 2010

@jacka čo fajné varíš jacka?? 🙂
ja napustím bazén až zajtra..sa mi dnes nechce...ani neviem čo budeme poobede robiť

leninka75
30. jún 2010

@aninka29 aj sabi bude papkať karfiol, či jej robíš niečo iné??........vy už od zajtra prázdninujete 😵 😵 😵 ......ešte ma napadlo, koľko je dodacia doba na ten domček??.....

@jacka no veru môj muž je zaťažený na sukne😀 😀 😀 😀 ....... zasa sekcia, takže tipujem, že do nemocky ma dr. pošle tak cca okolo 2. 11..........od kedy je peťko hore??? ☹ .....

aninka29
30. jún 2010

@leninka75 bude papať aj Sabinka karfiol zapekaný...som jej odobrala nekorenené,akurát s rascou to má
domček je už na ceste 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 super....v sobotu som objednávala a včera posielali

jacka
30. jún 2010

@aninka29 ..vyprážanu cuketu.... 😉 ..mnam 🙂 ....Peťkovi som podusla na cibulke...

@leninka75 ..tak preto doma samý babinec 😉

leninka75
30. jún 2010

@jacka on ešte bude ľutovať 😀 😀 ........včera polieval kvety a v jednom prelial, že voda tiekla po stene na zem, lilka dobehla, ruky v bok a začala mu dohovárať..........tak som sa s chuti smiala a hovorím mu, že počaj keď do teba začneme hučať tri!!!!! 😀 😀 😀 😅 😅 😅

fajnotky varíte 😵 😵 😵 ...............

aninka29
30. jún 2010

@jacka fajnučký obedík máte 🙂
@leninka75 sa vrátim k tým vložkám čo si spomínala....môj otec nám bežne robil hanbu v obchode....že on musí pre nás objednávať dva kamióny s vložkami,aj to je nám málo 😀 😀 😀 😀 a ešte,ak mal náhodou cestu do obchodu,tak sme mu kázali nech nám kúpi vložky....a on si pekne krásne opýtal "dajte mi pindafače pre ženy" 😀 😀 😀

jacka
30. jún 2010

@leninka75 ..ty máš čo na obed?.....

tá moja striga že akou dobrou sa spravila...dám vám nove zemiaky?:....že dobre......a kde som ich doma vysypala.....keby sa to dalo tak si myslím že pod všetkými zemiakmi pozbierali tie malilinkaté najmenšie....tka čo dáva ked nemá....ááále darovanemu konovi na zuby nepozeraj že 😉

jacka
30. jún 2010

@aninka29 ..však aj vy ..mnam karfiol....

a k tým vložkám moj ocino ich volal.....to neviem či to tu možem napísať..... 😕 😅 .....a my sme bol 4 ks.....tak kupoval v kartonoch 😀 😀

utka
30. jún 2010

Ahojte.
leni, tak super...dve baby...totižto tri 😉.
aninka, no aj ti dám, že dvojičky...fuuu...to neviem ako by som zvládla...

aninka29
30. jún 2010

@utka ahoj ....aaaale,čo by si nezvládla 🙂 ...ale tak dobre no...obe s deni budete mať dievčatá 🙂 🙂 🙂 ...po jednom kuse

jacka
30. jún 2010

leni...spinkal do pol 6.......a o pol 8 len ležkal....

no..obed tam kde má byť....idem dať Peťka spinkať...ja ešte niečo porobím ...a ...šup rybička do bazena

@utka ...čoby si nezvládal..zvláda..........ja keby som niečo nezvládala tak vychovávať chore dieťatko 😔

aninka29
30. jún 2010

@jacka zvládla by si aj to 😔 ...ale našťastie máš krásne zdravé detičky,ja tiež....ostatné mamky tiež a dúfam,že detičky všetkých nás budú zdravé,zdravé,zdravé 😵 😵 😵 😵
maminky lúčim sa...padáme za chvílu pre Simonku..papapa...ešte sa ukážem 🙂

leninka75
30. jún 2010

@aninka29 to som ešte nepočula, že pindafače pre ženy 😅 😅 😅 😅 .....perfektný výraz!!!! 😀 😀 😀 ..pa

ja si tiež hovorím, že dvojičky by som nezvládala, ale keby na to prišlo tak by to určite nejako išlo 🙂 ........možno viac stresu a nervov, ale veď by sa vychovali........

@jacka a čo má dnes peťko za deň??? ☹ .......nechystá sa spávať už len 1x?? ☹ ☹ 😒

@utka čo viki??....už dobre??

ja som dnes mala na obed tofu na čínsky spôsob.......

utka
30. jún 2010

leni, dík za opýtanie...Viki sa má vraj už dobre...ale ATB bude brať až do pondelka, takže cez víkend budeme čučať asi dnu a nie niekde na kupku. Ale nevadí, len nech je zdravučký...
A čo sa týka chorého-postihnutého dieťaťa, tak to by som ani ja nevedela sa oň postarať. A keby som vedela, že bude také, asi by som šla na interupciu 😒 ...

denisenko
30. jún 2010

ahojte.. 🙂 fuj, ten hic....nedá sa to už vydržať 😝 😝 😝
@utka aj Niso má takmer 110 a 18 kil, ale má ťažké kosti, inak mu ich všetky možem spočítať....chodí jak RTG snímok....fušuje m i do remesla 😀

@leninka75 blahoželám k dievčatku....možno aj ja se ešte niekedy v tomto živote dopracujem 😉 a veru, vložky nie sú lacná záležitosť 😀 😀 😀

@aninka29 tak blahoželáme aj my k babatinku, takto nechať ženy trpieť....poznám..... 😔

denisko zaspal pri rozprávke, chudatko moje...toto teplo je fakt o nervy.....jacka, ten bazén to istííííííííí....čakaj náááás 😀

denisenko
30. jún 2010

a takto to vyzerá::::::

jacka
30. jún 2010

@denisenko ...zlatučký je.... 😵

čakáááááááááám........ 😀 😀

juj mali sme tu búrku a dobre sa ochladilo...aspon spravím prievan..juchu ...dobre že pred hodkou sme boli v bazene a teraz je všade mokro 😀 😀

jacka
30. jún 2010

@utka ..aj ja....... 😒 ...... 😖 😔

jacka
30. jún 2010

@leninka75 ....no nie 1x...však on mi spí len pol hodku.....to nemože.....som ho dala o pol12......o 12 kuk......a potom o pol 3...a o 3tej kuk...... 😔

jacka
30. jún 2010

som bola hodiť tortičku nášmu havinkovi.....svokra mu napiekala 😉 ....to normálne kosa.....18st 😕 😅 ...kto chce 😉

dobre som si pokecala možem ísť 🙂

utka
30. jún 2010

jacka, to vážne je taká kosa?
Keď som išla z práce o 15:30, tak tu bolo 33,5 stupňa... 😎

aninka29
30. jún 2010

@denisenko zlatunký je Nisko 😵 😵 😵 ...keby tak aj Simonku aspoň raz za čas zmohla únava...si už ani nepamätám,kedy cez deň zaspala
mamky,tak náš nový domček už stojí...Simonka je tam už nasťahovaná 😀 ....aj kuchynku si tam preniesla,aj stoličky aj deti...no proste 😀 😀 😀 ...ešte zajtra dokončíme fasádu 😀 /nálepky /..a bude to hotovo

aninka29
30. jún 2010

aj tu sa trošku ochladilo teraz k večeru,aj sa zamračilo...už som iba čakala kedy sa rozprší...ale prešlo to...Sabinka už hajká,hrala sa vonku v krabici od domčeka 😀 ...jáj,to bolo lážo pre ňu......ani jej nevadí,že susedia robia humbuk...čosi oslavujú....a Simonku neviem kedy stiahnem dovnútra.....či vôbec 😀 😀 😀

denisenko
30. jún 2010

@aninka29 tak super a hod aj nejké foto nového bejváka v akcii, už si bola pozvaná aj na kávičku????či ešte len zariadujete???? 😀 😀 t 😀 aká škatula je super zábavka, ako bambulka 😀

@utka tak aj vám sa tak pekne oteplilo?my o 21-ej máme už len 26...dom sa nám vyhrial na 28, ani okenice už neotváram, povadli by sme ako kvetinky v sklenníku... 😀 😀 😝 😝 😝

@jacka tých 18 stupnov si prosím ja, len nech sa mi po tej dlhej ceste niekde nezohrejú... 😀 a podakovala si svokre, že pečie pre havinka???? 😀 aspon niekto má radosť,že?

jacka
1. júl 2010

dobré ránko..... 🙂

aninka29
1. júl 2010

dobré ránko žienky...ach,normálne mi už teraz chýba ten frmol chystania sa ráno do škôlky ☹ ...no čo už

@denisenko jasné,že hodím fotečky.....si predstav,že bola aj káva,aj pizza,aj špagety...aa veľa,veľa jedla mi Simonka ponúkla...som sa najedla do popuku...tak som asi veľmi poslúchala,keď pre mňa nachystala takú hostinu 😀 😀 😀
poobede ideme do nemocky kuk malého 🙂 ...

leninka75
1. júl 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 ........Juj naša l.ilka včera mrčala, že už nechce ísť do škôlky, lebo veľa detí už nepríde!! ☹ ☹ ☹ ......nejako som ju ukecala, ale ešte celý budúci týždeň...to budú boje!! ☹ ☹ ☹

@jacka dunčinko žije?? 😀 😀 😀

@aninka29 no veď aspoň cvične sa schystajte 😀 😀 😀 ......super, že vám ten domec tak rýchlo prišiel!! 😵 😵 😵

jacka
1. júl 2010

tak sa nám začal mesiac našich detičiek........juj to letí.....už 4 roky 😵

@leninka75 .....havino....no musím kuk či žije 😀 😀 😀
@denisenko ...jasné že podakovala....však je to člen rodiny tak musí aj pre neho stále niečo ukuchtiť...nie?...............kedy to ideš domov?
@aninka29 ....veru hod foto....a posluchala si?..... 😉

aninka29
1. júl 2010

@jacka vy ste prví v poradí,že?....Maťuldo má zajtra svoj deň.......čo ste pre neho nachystali?.....robíš aj oslavu?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre