Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
22. júl 2010

dobré ránko žienky 🙂
@denisenko ak vám ešte z tortičky zvýšilo....hoď kúsok aj na východ....ale taký väčší....je nás tu veľa 😀 😀 😀 😀
dnes bude zase pekota 😝 ......ja som aj za,že bude chladnejší víkend.....ale nie moc
ideme za chvílu do obchodu...neeeeeeeeeeeechce sa mi..............detičky si dnes k obedu zmysleli parené buchty 😠....ale čo mám robiť...........Lucinku dnes už vezieme domov..........tak musím byť dobrá 😀

aninka29
22. júl 2010

žienky,ja už ani neviem ako vyzerá môj manžel...........je preč od 25 júna ☹ ☹ ☹ ................už sa na neho táááák teším............Simonke sa minulú noc o ňom asi snívalo......lebo ráno sa zobudila....hned vyskočila z postele....tatík,je tu môj tatinko.....a chytro utekala do obývačky..a nikde nikto ☹ .............tak,vraví,že mu hneď ide volať,nech sa okamžite vláááti domov............puska moja malá 😵

leninka75
22. júl 2010

@aninka29 ......pekne, že mesiac mužík preč!! ☹ .......a kedy príde??..vieš...

jacka
22. júl 2010

@aninka29 ☹ ☹ .......aspon si ho užije cez dovolenku..... ☹ ...chudatko moje.......a Sabínka ako reaguje ked príde domkov.............no čo volala?.... 😵 😵

jacka
22. júl 2010

som zabudla vypnuť vodu v bazene....ak som si z rána zamakala vylievaní vedier 😠 😠

letty86
22. júl 2010

ahojte
mňa tie horúčavy tak ubíjajú, sa teším, že sa ochladí, včera doobedu sme sa boli prejsť vonku a prišlo mi zle 😠 , som si musela posedieť na lavičke, jaaaj a v obývačke máme 29 stupňov 😝 , ešteže ventilátor trošku chladí, poobede sme boli u mamky a v dome sa teda oveľa lepšie dýchalo 😵 ...budeme musieť poriešiť klímu, lebo je to hrúúúza...
tak som sa vysťažovala 😀
@jacka ja mám kočiarik po Vikinke, zelený 😉 moja naj farba....mám aj šporťák(zelený 😅 ), ale kúpim si nový, je síce super v tom, že sa preklápa rúčka, ale potom sa s ním zle manévruje 😒

@aninka29 zlatá Simonka 😵 , veru, vychutnáte si tatíka na dovolenke 😵
deni, super torta krásne zachyteni na fotke, ako Niskovi chutilo 😅
@leninka75 už si bola na tom sladkom teste? ja idem v piatok a náramne sa teším 😝 😀

letty86
22. júl 2010

kde ste, mamky?
tak padám aj ja 😉

aninka29
22. júl 2010

príde tretieho 🙂
@jacka Sabuška najprv pozerá,že kto si,čo si 😀 .....potom nahodí blažený úsmev a už je tatíkova 😵 😵 😵
pôjdeme sa poobede schladiť ku kmotruške....kúpili velikánsky bazén.....tak chodíme na kupko....vstup zdarma 😀 😀 😀

aninka29
22. júl 2010

@letty86 je ťažké znášať tie horúčavy s bruškom...len si dávaj na seba pozor.........................a to ešte máte s leninkou lepšie...my s jackou sme na tom boli horšie.....sme mali za pár pred pôrodom 😝 😝 😝 😝 ....až mi je teplo,keď si na to spomeniem 😀

leninka75
22. júl 2010

@letty86 ..bola som v utorok.....o 7:00 som vypila šálku čaju s 2 lyžičkami cukru a spapkala som 2 obyčajné rožky a o 9:00 pich do prsta 🙂 🙂 🙂 ...............aj my máme strašné teplo doma....radšej sme až do tmy vonku pod stromami 🙂

leninka75
22. júl 2010

pa, pa 🙂

jacka
22. júl 2010

@aninka29 ...juj no zlatá musí byť.....pokial zaostrí.....že ty si kto???? 😵 😵 ..odkial ťa poznám???? 😵 😵

veru....sme si odtrpeli celé leto z brušiskom....a to sme ešte prenášali...... som sa vytešovala že skor porodím.....teda okolo termínu.....a ništ 😝 😝 😝 ..................................ale tehošky...poviem vám nezávidím vám to.......

leni chutila fajná sladká vodička?..........no nám to takto vobec nerobili........ 😝 ...

strašne je horuco ;sa teším na ochladenie.......čo je vela to je moc

aninka29
22. júl 2010

jáááááááááááááj, u nás fajne popršalo.už sa dá aj dýchať 🙂 ..........sesternicu som už odviezla domov............užívam si klud 😀 ...........taká búrka nás chytila cestou v aute domov,niiiiiiiiiiiiič som nevidela...ešte dobre,že predo mnou šlo auto.....som sa navigovala podla svetiel 😀

jacka
22. júl 2010

@aninka29 ....tak pošli sem....sa tu nedá dychať...síce som počula hrmenie.......ale zo strašnej dialky......ktovie či to nebolo počuť od vás 😀 😀 😀

denisenko
22. júl 2010

jej, žienky. konečne mám 5 minút...ja fakt neviem, kam ten čas letí..... 😒 🙂
a už zajtra skoro ráno ideme k starkej.... 😵 baby, zlá správa, torta už nezvýšila, bola tu sestra s deturencami a už je po nej 😀 😀 ospravedlnujem sa.............................. 😀 😀 😀 😀 😀

fuj veru, pek je poriadny, mna tak strasne bolí hlava už tretí den..... 😝

@leninka75 herečka, to vážne kočík 12 rokov???tak to si dobrá, ja mám doma po Deniskovi taký pekný oranžový a stále rozmýšlam, že možno bude aj pre druhé.... 😀 😀 v dalšom storočí,,,,, 😀

@aninka29 a toho svojho ešte budeš aj poznať? 😎 fakt dosť dlho...predlho 😔

aninka29
22. júl 2010

@jacka to bolo určite počuť od nás 😀 😀 😀
@denisenko však neva....ved ešte nejaká tortička bude 🙂 🙂 🙂 ..tak na nás mysli 🙂 .................no dúfam,že drahého spoznám 😀 .........aaaaaaaaaale,určite hej 😵

jacka
23. júl 2010

dobré ránko..... 😎

konečne posledný horúci den 😝

Peťko dostal taký záchvat revu ....že som fakt nevedela čo sním....stále sa len hádzal do zadu....na rukách sa odtláčal....a reval a reval.....tak som ho vzala do spálni ....priložila...podudkal a bolo dobre....až mi odlahlo

muž mi príde až zajtra....to bude zas víkend 😝

@denisenko ....ale mi sme boli prvý čo sme chceli tortičku 😉 😉

aninka29
23. júl 2010

dobré ránko 🙂
@jacka ..už s nami asi detičky začínajú točiť.......Sabinka,keď nie je po jej..napr.vezme niečo do ruky,čo by nemala..a ja jej to vezmem......ty...ona sa začne pučiť,čertiť......kričať na plne hrdlo,pišťať až ma z toho uši bolia......štumpel malý.......ešte ani rok to nemá 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. júl 2010

ránečko!! 🙂 🙂 🙂 ...........tak si ešte užijeme teplúčko jacka 😵 😵 😵...........inak to ochladenie,.... brrrrrr......práve hovorili, že v čechách sa ochladilo o 20 st.........zasa ďalší extrém ☹.............

@denisenko ....ten kočík je skoro ako nový......a ja nie som moc na módne nepraktické výstrelky 😀 😀 😀..... takže dnes ste tu blízko?? 😉 😉 ........zostanete dlhšie??...

@jacka ......to teda muselo byť!!! ☹ ..........keby sa tie deti rodili tak 3,5 ročné 😀 😀 😀 ......s takým sa už celkom dá.......juj sa ti povlečú dni, keď budeš sama ☹ ☹ ☹

aninka29
23. júl 2010

@leninka75 ahoj...fuu 20 st........tak až niee....dúfam,že u nás sa až tak neochladí.....neviem.....nekukám tv 😝 ...

leninka75
23. júl 2010

@aninka29 .....v rádiu hovorili........ja tiež dúfam, že u nás to nebude až tak moc.........to by bolo tak na nejaké prechladnutie 😠 😠 😠 😠 😠 .........

tak sa teším!!!......od pondelka mi začína dovolenka!!!.......jupíííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......6 týždňov!!!!......

jacka
23. júl 2010

hotovo navarené idem dať Peťka spať...

tak to zas nie takú kosu........len také mierne ochladenie beriem 😉

jacka
23. júl 2010

@aninka29 ....mna ide švihnuť s hračkami....to je moje...to mu nepožičiam....... 😠 😠 ...........a ked ho mám prebaliť 😔 🤐

@leninka75 ..že nás sem prídeš aj kuk ked budeš mať dovolenku......až tak predlho 🙂

leninka75
23. júl 2010

@jacka ...čo dobré si navarila???...........maťko si bráni svoje??......juj a keď začne aj peťko.....to bude!!!......ale vám s aninkou ja závidím, vy toto už budete mať za sebou a s tým budem bojovať ☹ ☹ ☹......potom budete radiť ako na tých krpcov 😉......to vieš, že kuknem...... 🙂 🙂 🙂.......veď by ste mi chýbali 🙂

jacka
23. júl 2010

@leninka75 ..vyprážala som cuketu......dala mi susedka..ale musela byť stará je horká.... 😝 😝
ja mám pocit že budeme bojovať celý život....a toto je len ten lepší začiatok.... 😒 😖

sme si objednali golfáč.....včera....dnes prišiel....a ja také technické drevo ho neviem poskadať 😔 ..a muž príde až ...že až 😝

leninka75
23. júl 2010

@jacka ....no máš pravdu...veď sa hovorí "počkaj bude aj horšie" 😀 😀 😀 😀 .......ale snáď to nebude až také zlé....možno nás v dobrom prekvapia 😉 ......hoď potom foto golfáča.....ja stále nad tým uvažujem, že na jar kúpim.....som videla taký celkom šikovný za 52 eur....teba koľko vyšiel??

leninka75
23. júl 2010

niekto sa pýtal čo som kúpila svokruši na meniny.........vyriešilo sa to celkom pekne....klub dôchodcov poriada 3 dňový zájazd do Prahy, tak sme sa rozhodli, že svokrovcom dáme peniažky, aby si to cvakli.....a rovno máme vybaveného aj svokra 🙂 🙂 🙂 🙂 .........celkom mi to zapasovalo, lebo už neviem čo im mám kupovať ☹ .........

jacka
23. júl 2010

ja by som nebola kupovala....ani pri Maťkovi som nemala....ale tento došiel...... 😝 tiže mohol ešte polroka vydržať 😔

61 aj s poštovným....

@leninka75 že aká optimistka 🙂 😵 ..aj ja budem 😵

jacka
23. júl 2010

@leninka75 ..oj šikovnica si...ja svkore nekupujem nič.....nech jej kupi synček 😉 ..ona aj tak nikdy nič nechce....a počuvať tie jej reči a prečo a načo a kolko to stálo 😝

jacka
23. júl 2010

aninka sa už asi špliecha v tom obrovskom bazene...... 😵 🙂

aj my pojdeme idema sa najesť...som hladná

sme boli kupiť tatarskú ..a z jedného domu že kam idete?.......ideme naspäť ..kde ste boli? 😝 😝 😝 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre