Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
24. aug 2010

sme doma.......u očnej sme dopadli vcelku dobre...očko zapálené....však to som vedela.............nič nové nepovedala.......dala nám nejaké kvapky a ak do týždňa neustúpi tak zase na návštevu 😝 😝 😝
u nás je pekne 😎 zatial....ale nejak sa rozfúkalo

leninka75
24. aug 2010

@utka ..........myslíš, že tebe by sa splnilo, že prvé dobré, druhé zlé????..................

@aninka29 ...............a to ostatné máte kedy naplánované??

utka
24. aug 2010

leni, neviem, ale myslím si...Ja by som predsa nemohla mať také šťastie, že obidve deti dobré... 😝

aninka29
24. aug 2010

@leninka75 v piatok ráno skočíme na odbery na jeden koniec mesta a na jedenástu na kardio na druhý koniec 😝 ....ja len dúfam,že budú všetky výsledky v poriadku,tak ako doteraz 🙂
aha......ja mám obe deti dobručké...aj Simonka bola veľmi dobré bábo,tak isto aj Sabinka...takže utka...určite budeš mať aj ty to druhé dobručké..............ja by som kludne mala aj sto takých deti..vážne........len keby som rodiť nemusela

aninka29
24. aug 2010

inak ženy..ja som sa dnes tak trochu zamyslela 😀 ...a prišla som na to,že ani sa nenazdáme a sú tu Vianoce.......normálne ma depka chytá z toho 😝 ..ani sama neviem prečo 😢

aninka29
24. aug 2010

ten smajl na konci tam nemal byť.....mal tam byť tento 😝

utka
24. aug 2010

@aninka29 , to máš pravdu...čo zase pokúpiť??? Viki povedal, že on tento rok nepôjde spať a bude čakať na Ježiška, lebo ho chce konečne vidieť. Tak som zvedavá, ako to vymyslíme. Ale chceme mu kúpiť kolieskové korčule a potom ešte nejakú hračku a bude...

leninka75
24. aug 2010

@aninka29 @utka ......úplne s vami súhlasím...........práve pred chvíľočkou sme sa s lilkou rozprávali o adventnom venci......inak u nás je dnes už tipikuš jesenné počasie a predpokladám, že to tak už zostane......kopec lístia po dvore, dážď 😝 😝 😝 ..............ja musím darčeky tento rok zrealizovať v predstihu lebo neviem ako by som s laurou chodila po obchodoch 😝 ...............

utka
24. aug 2010

@leninka75 ja si to hovorím každý rok,že kúpim darčeky skôr,ale nikdy to tak nie je... 😝

leninka75
24. aug 2010

@utka .......nezúfaj, možno raz sa podarí aj v predstihu 🙂 🙂 🙂................prestalo pršať, ideme trošku von.......pa, pa

aninka29
24. aug 2010

ja tiež ako sa poznám budem zháňať darčeky na poslednú chvílu 😝 ...a najhoršie je,že vôbec,ale vôbec neviem,že aké 😝 .........
noo..na dnes by aj stačilo už...mohlo by byť už aspoň šesť hodín 🙄 ..

ukážem vám fotečky mojich gymnastiek 😵 🙂 🙂

denisenko
24. aug 2010

@aninka29 že Vianoce?????a depka??? ja sa tešííííím........na sťahovanie 😉 a že Sabinka veľa spí????? tak to by som s Niskom musela byť u Mudrej každý den.......ten spal celú noc, potom doobeda 2 hodky a dvakrát ešte poobede, asi tak, že Denisko o pol siedmej večer musel byť budený, najesť, okúpať a spal zas až do rána...mi to vždy bolo smiešne, že Denisenko, vstávaj...ideme spinkať 😀 😀 😀 😀 😀 a spáva dodnes vela........ 😀 😀 😀 a chudokrvný určite nie je, aj ked má bielu pokožku a oranž vlasy 😀 😀 😀 😀

aninka29
24. aug 2010

@denisenko no vidíš moja......a mňa tak budú strašiť 😠 ....ja viem,že je malá v poriadku.......ale dobre,však pôjdem kam chcú ,nech majú srdcia na poriadku...............a počuj moja...vy sa už sťahujete na vianoce,že nástalo????už navždy? 🙂

denisenko
24. aug 2010

my s tatinkom sme už Ježiškovi napísali.....velkú telku 😀 😀 a Denisko je maniak na vláčiky, má tú drevenú sadu, alebo Lego, takže niečo k tomu, vdačná tema....... 😀 😀

denisenko
24. aug 2010

nie, len sa sťahujeme do svojho už prerobeného...... 😎 ale navždy....ešte nie...... 😒

aninka29
24. aug 2010

@denisenko aha....ja som už myslela,že navždy...............hlavne,že sa sťahujete do svojho........a aj to navždy bude 🙂 🙂 🙂

denisenko
24. aug 2010

@aninka29 len si myslím, že ked už bude hniezdočko hotové, tak nás to asi bude viac lákať ostať doma 😀 len si neviem predstaviť, čo by sme robili, ked je taká situácia s robotou asi všade..... 😔

aninka29
24. aug 2010

@denisenko tak to veru je všade ☹ ......ale zase,donekonečna žiť niekde ďáááááááááleko je tiež na prd 😝 ........... ☹ .......aha sa na mňa...slamená vdova som.................a až ostaneš tehu,tak asi dopadneš tak ako ja ☹

denisenko
24. aug 2010

@aninka29 no ved, už som si to raz užila, tehu ako slamenná vdova..... 😀 joj, chrustik moj sa zobudil a to tričko....možem rovno vyžmýchať, taký je mokrý.......asi dobre spal 😀

aninka29
24. aug 2010

@denisenko celkom dobre vstal Nisko...nemusíš ho budiť,že sa ide spať 😀 😀 😀 😀 ..............dnes voľnuješ?

denisenko
24. aug 2010

@aninka29 ved som mu kázala že má vstať o pol piatej 😀 😀 😀 tak 10 minút v predstihu....... 😅 eeee, dnes zas do práce....... 😝 ale mám viac času, tatinko už máva zas obedy, tak nemusím vyvárať, ked prídem z roboty...... 😵
Deniskovi dá obed dá pani, čo ho opatruje a ja žijem z lásky 😀 😀 😀 😀 😀

a dokedy bude chodiť tvoj mužíček takto na mesiac????

aninka29
24. aug 2010

@denisenko tak vegetíš.................a Denisko chodí k tej panej domov,alebo sú u vás?.......a nesťažuje si malý?
manža,no to neviem....vieš,ono by sa práca našla aj tu u nás......ale predsa....v zahraničí makáš tak isto ,za oveľa oveľa viacej peňazí

aninka29
24. aug 2010

Sabuška ešte furt spí........no ja neviem,či ona dnes pôjde spať o siedmej..ach jooo
ešte chvílu tu budem sedieť tak priberiem späť to kilo ,čo som horko ťažko dala po sto rokoch dole......už som zožrala jednu velku čoko.......a čoko piškoty a balík gumených cukríkov....sladko mám až kdesi

denisenko
24. aug 2010

@aninka29 ved to, tie euráče..... 😔
Denisko chodí k tej pani, ona má vyše 6O, a zbožnuje deti...a Denisko má rad ju, stále niekam chodia, cestujú, ked je teplo, tak na hory lanovkou, ked je chladnejšie, tak sú s inými detmi na ihrisku, ona mu vždy vie utobiť program....a všetko čo mu na očiach vidí, alebo jej Denisko povie.....ale inak je prísna, sladkosti mu nedáva,učí ho všetko správne...a nie je drahá, tak sme spokojní...... 😉

denisenko
24. aug 2010

tak ja som práve schrúmala jablko, už začala oberačka........ 😀 ale predtým som zbaštila asi pol litra zmrzky, čo už, ja sladké musím........taký náročný víkend som mala v práci, že hned takmer 2 kg dolu, už ani neviem, odkial..... 😔 ešte vydržať do piatku, potom mám volno, lebo ideme dať dolu sááááádru 😅 😅 😅 😅

aninka29
24. aug 2010

@denisenko tak to je super.....dobre ste našli......mali ste šťastie,lebo takých dobrých tetušiek je málo pramálo 🙂 🙂

denisenko
24. aug 2010

@aninka29 a kde máš Simonku??

aninka29
24. aug 2010

@denisenko akú sádru?...mne niečo ušlo,lebo čo?....snáď nemá Nisko

denisenko
24. aug 2010

a chodí ešte spinkať cez den?

aninka29
24. aug 2010

Simonka je vo svojom domčeku s deťmi...varí im večeru........natrhala v záhrade všetko čo sa dalo a kuchtí 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre