Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
6. sep 2010

@aninka29 ...tiež mám rada keď sú veci prichystané skôr..len teraz to akosi nezvládam.......ešte aj to počasie mi nepraje 😠 .....nemôžem poriadne sušiť...všetko to tak trvá!! 😖 ...........ja si už teraz vyčítam, že ja budem doma a lilku budem dávať do škôlky ☹ .......ale asi ju budem častejšie nechávať doma......závisí to od toho aká bude laurika 😕 ...

@jacka ...tú krevettu lilka nejedla....to jej tam dal tatino kôli fotke 😉 ......ale zato mušle baštila len taký rachot 😀 😀 😀

leninka75
6. sep 2010

idem už domkov......pa,pa 🙂

denisenko
6. sep 2010

ahojte, maminy.... 😉
ale ste s i pokecali, ked sú deturence v školke.... 😀 som rada, že sa im tam páči.....aj Denisko sa pýta každý den, ale ešte musí tento týžden vydržať.... 😉

inak, vigantol sme brali do jedného roka, aspon tak to bolo v Topolčanoch..... 😉

vidím,že sa vám darí so spotrebičmi......ja som si včera kúpila moje vysnívané hrnce, zatial malé.....ale už mám dušu na mieste....... 😉

denisenko
6. sep 2010

nikto??? ☹

denisenko
6. sep 2010

tak já už jdu..... 😒

aninka29
6. sep 2010

deni ahoj.....sa nejak míňame 😖
jacka,tak ako???...ako dopadla jazda?....dúfam,že dobre....a aj kopec si zvládla 🙂
utka ahoj.....prečítaj......ale hlavne napíš 🙂

jacka
6. sep 2010

tak dopadla som....dobre..prežili sme....som nevedela vycuvať..lebo jeden debo si zastal akurát za mna...... 😝 ..zajtra musim niečo lepšie vymyslieť 😒

zatial len tolko....padám...Peťko nejak zle spinká....asi neho niečo lezie 😝

jacka
7. sep 2010

dobré ránko....... 🙂

jacka
7. sep 2010

no kde ste žienky........Peťulo ...choroba moja maličká zaspinkal...ako nič.....tak teraz neviem že čo idem od radosti robiť 😀
Maťko školku bez problémov....len moj muž.......ho neprezliekol...tak bude velý den v rifloch...a príde ako prasiatko 😠 😠 😠

aninka29
7. sep 2010

ahojky holky 🙂

@jacka no super...zvládla si to 🙂 🙂 🙂 🙂 hlavne,že si vycúvala 🙂 .....Peťulko je chorý? ☹ ..a Maťko?
aj my dnes v pohode v škôlke....akurát,keď sme sa doma obliekali,že už ideme,tak Simonka pustila pár slzičiek,že jej budem veľmi chýbať 😖 ach jáááj...ale v škôlke v pohode...pekne sa prezula a šla,moja kukulienka 😵
Sabuška nejak začala soplíkovať.....tak dúfam,že to prejde babulu...teraz spí....ja som si aj upratala...navarené mám.....tak si pijem v klude kafčo 😵

leninka75
7. sep 2010

ránečko!!! 🙂 ........detičky už sú v škôlkach?? 😉 ......

aninka29
7. sep 2010

@leninka75 ty si len teraz vstala?..že ránečko? 🙂 🙂 🙂 🙂 ....tak dobré ráno moja........ja už mám pol dňa za sebou 😀 😀 😀

jacka
7. sep 2010

ja by som povedala že leninka už zabeháva v práci.....či sa mýlim..... 😉

@aninka29 tak nech rýchlo prejdu soplíky....ja s Peťulom nejdem von pokial nevykukne slniečko 😝 ...ale musia mu ísť na nervy spinkal celu hodku....síce nie v kuse...som bola pri nom asi dva krát

jacka
7. sep 2010

ešte k tomu vigantolu...tak ho vraj sťahuju z lekárni.....ale vraj len preventívne.....že to gumené kvapátko čosi obsahuje......čo sa dostáva do lieku...............len neviem či je to pravda...som to len tu čítala......žeby som cinkla dr.?.......aby ma niekam neposlala 😔

jacka
7. sep 2010

kto nám pošle slniečko.....

leninka75
7. sep 2010

@aninka29 ........ja som sa len tak neskoro dostala k PC 😀 😀 😀 😀 ............hore som už od 5:00 😔 .........juj tak už nám začínajú choroby ☹ ☹ ☹ ..........nech je sabka rýchlo fit 🙂 .....

@jacka ...chytáááááj posielam krásne teplučké slniečko 😎 😎 😎

aninka29
7. sep 2010

@leninka75 aháááá 😉 ...veď ja viem,že ty už vo veľkom makáš.......a vlastne...kedy ty to nastupuješ na materskú?...sa tešíš že 🙂
dnes je vonku táááák krásne 😎 😎 😎 😎 😎 ....keby tak chcelo byť čo najdlhšie...bola som so Sabkou vonku,keď sa vyspinkala......pobehala po ulici,poskákala na trampke....napapala sa...a odpadla do hajan 😵

leninka75
7. sep 2010

@aninka29 ......jasan makám 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 ......ale pusou 😀 😀 😀 .................na MD nastupujem 27. 9...............teším sa, že si chvíľku ešte pospím, lebo potom ma čaká vstávanie 😔 ...............nádherný deň dnes, že ?? 😵 😵 😵 ..........keby som bola doma už mám min 2 práčky na šnúrach, ach, ach..........dobre sabku vyhrej na slniečku nech idú soplíky do kelu 🙂 .....

leninka75
7. sep 2010

dávate už deťom do škôlky pančušky???......

aninka29
7. sep 2010

@leninka75 ja pančušky Simonke dávam,keď má na sebe šaty alebo sukničku.....inak ešte nie 🙂

jacka
7. sep 2010

akože kde je pekne ............ 😠 😠 😠 😠 ..........leninka síce poslala slniečko ale len na pol hodky..zase je zamračené..a kosa....... 😝

@aninka29 ..že som odvážna....kolko ti spí za den Sabuška........

jacka
7. sep 2010

no vyzerá to tak že dnes si tu píšem sama .....so sebou 😀 😀

jacka
7. sep 2010

@leninka75 ....ešte nedávam....ráno si nasadne do auta......tam je zachvilu teplo.....počkám pokial bude väčšia zima.....ale teraz ked je chorý by som hádam aj mohla......

leninka75
7. sep 2010

@jacka .....veď si zameškala.....len si popíš 😀 😀 😀 .............

@aninka29 .....som rozmýšľala, že začnem pomaly pančušky dávať......ráno u nás bývajú 4 st. 😖 ........ale cez deň by lilke bolo asi teplo......

leninka75
7. sep 2010

práve ma svokra dobre nasrala 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..........volala, že sa sľúbili jednej kofe vyorávať zemiaky, že čo lilka........či má niekoho zavolať aby pre ňu šiel do škôlky.............koza, koza, kozaaaaaaaaaaaaaaaa..........tak som jej rovno povedala, že majú divné priority, keď sú im zemiaky prednejšie ako človek...............juj ale som napálená.......už len 3 týždne ju má vodiť a vyberať zo škôlky a ona takto.........keby mi aspoň skôr zavolala, aby som stihla vlak, ale nie........tak som skúsila moju tetu a našťastie môže..............

jacka
7. sep 2010

@leninka75 ....ako vždy meškám všade posledná...... 😝 😝 😀 😀 😀

tak svokra nemá chybu..........to je asi jedna diagnoza.......toto ma vždy vie tak napáliť .........takéto veci 😠 😠 😠 ......a to si jej ešte pekne vynadala...... 😔

Peťu je vyspinkaný idem mu dať niečo zjesť...a šup šup pre Maťka...aj dnes držte silno silno palčeky....tak ako včera 😉

leninka75
7. sep 2010

@jacka .....tak sa držkaj šoférka!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .............idem skôr, potrebujem na nákup......pa

denisenko
7. sep 2010

idem vás počítať a potom hop šup variť.....tatinko už od zajtra nemá obedy 😝
@jacka ako?????už ste domka???? 😉

@leninka75 sa máš, ja ked chcem ísť na nákupy tak si musím počkať na den volna....a ešte aj z toho zajtrajšeho mi chcú vziať večer......nedááááááám 😠

denisenko
7. sep 2010

no fajn, polievočka slepačia sa už varí....ešte dám dusiť masko na mrkvičke a máme jedla na dva dni.... 😀

inak, my pančušky nedávame, ráno býva 12- 14 stupnov, ale už to nie je na tričko 😀 toto leto bolo akési krátke, či sa to len mne zdá????, 😲

leni, už si zbalená??? 😉

denisenko
7. sep 2010

joj, babule, poradte mi.....Denisko má takto vymalovanú izbičku a tiež poriadne atypy.....chcem mu aj objednať takýto nábytok......može byť pre dieťa? http://www.nabytok-aldo.sk/detska-izba-basic/

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre