Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. sep 2010

@aninka29 ..a prečo stavebniny....čo idete robkať?:.......to ty také veci vybavuješ????

leninka75
10. sep 2010

@jacka ..na 100% to bolo mňamkové!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........ja som sa rozhodla, že v nedeľu bude zajačí paprikáš a asi kapustnička, taká vianočná, lebo keď sa lara narodí, tak tieto vianoce budem musieť byť bez ☹ ........

aninka29
10. sep 2010

@leninka75 jáj veru...len sa nabaž všetkého dobrého jedla kým môžeš 🙂

@jacka no vidíš...všetko je na mne...to tak vyzerá keď nemám muža doma......všetko musím riešiť ja 😠 😝 😀 .......manža sa nudí po večeroch,tak len húta....a došiel na to /teraz po lete/....že nám treba dať dokopy strechu....však dobre...snáď ešte bude dobré počasie

aninka29
10. sep 2010

už nech sú tri hodiny......sa neviem dočkať Simušky 😵 😵 ...keď som šla do mesta,okolo škôlky..boli vonku na dvore....som mala sto chutí zastaviť......

leninka75
10. sep 2010

padám.......krásny víkendík..pa, pa 🙂

utka
10. sep 2010

Na výlet pôjdeme asi na Červený Kameň.
U nás je školné 12,69€, strava neviem koľko na deň, ZRŠ 20€ na pol roka a čistiateň 14€ na pol roka. Dosť...
Tak idem ja domkov pomaly. Pekný víkend.

jacka
10. sep 2010

hlásim sa..... 🙂 ...
@aninka29 ..ja už mám moju lásočku doma....hned vo dverách ma zvozil že prečo som prišla tak skoro 😕 😕 😕 😠 ....potom doma....že prečo sa Peťko hral z jeho autičkami....... 😕 😕 ..ja na to ako si na to prišiel.....nemal som ich takto poukladané 😕 😕 😕 😕 😕 😕 🙄 ....no...som sa dožila 😖 ..................................tak to ste odvážny teraz na strechu 😅

aj vám krásny víkedník 😵

@utka ..nechystáte sa na jarmok????

denisenko
10. sep 2010

@aninka29 tak vám držím palčeky, aby vám počasie na strechu vyšlo....ešte mám v živej pamati ako sme my mali pod celtami, lebo prišla búrka...... 😝 svokre zatieklo....... 😔 😔
@jacka a ako prežije Maťko to, že zajtra a pozajtra ostane doma?????zlatý, že sa tak teší.........až vystrelí z postele 😀
joj, dorobená som ako kon........a ešte aj varím...zapekané zemiaky a zeleninovú polievku, nič rýchlejšie okrem cestovín ma nenapadlo... 😝 😝 😝 😝 teraz musím dva týždne variť pre oboch chlapov...... 😠 😝
šípková ruženka ešte spí, tak idem trochu nurať po nete..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. sep 2010

dneska nám mali namontovať novú kuchynu...a volali, že až budúci týžden...... ☹ majú šťastie, že nie sme doma..... 😝 😝 ja už som sa tak tešila....... 😠 😠 😠 😠 😠 a asi sa nám rozrastie rodinka....ale nie tak, ako čakáte..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. sep 2010

babule už víkendujete?????? 😉 tak idem aj ja, ale pracovne..... 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ 😠

utka
10. sep 2010

deni, však hovor...ako sa vám rozrastie rodinka???
jacka, nejdeme, lebo konečne zostávame doma cez víkend!!!

utka
11. sep 2010

Ahojte!
To som tu akože prvá?
No my sme zostali doma, žiadny výlet ☹. Vikino mal v noci teplotu 38,6. To ale vydržal dlho v škôlke...Ach jáááááj 😒 .

jacka
11. sep 2010

ahojte--
ja dnes akosi nestíham....ani dýchať.....to je hnus a ešte raz hnus vonku................sme chceli ísť na jarmok do BB.....ale.....vkuse pršíííí 😝 😝 😝 😝 😝 ......................tak som triedila Peťkove vecičky.......juj aký bol malinkatý 😵 😵 ...

@utka .......aj ste šli na pohotovosť????..to má dosť vysokú..chudatko....len sa skoro vyliečte ☹ ☹

denisenko
11. sep 2010

ahojte... 😉
my sme boli tu na minijarmoku použitých veci...samozrejme že sme nakúpili....Deniskovi knižku rozprávok v nemčine za 1 euro......a prilbu na bike... 😉
@utka už je lepšie???my sa zatial držíme, ale v pondelok začína školka, tak dúfam, že si nič neprinesie domov...... 😖

@jacka aj ti je to luto, že už nie je taký maličký???? 😅 😅

@utka asi priberieme Diegovi dámsku spoločnosť, býva kýsi skleslý v poslednej dobe..... 😀

utka
11. sep 2010

deni...nie som v obraze...Diego je kocúr???

letty86
12. sep 2010

ahojte, ja som včera nestihala ani kuk, veeea roboty a pomalé tempo 😀
peknú nedeľu prajem 😵

utka
12. sep 2010

Ahojte.
My sme včera celý deň preteplotovali, aj v noci. Cez deň zatiaľ nemal. Na obed si dal pár lyžíc polievočky a mrkvičku a chúďatko všetko vytyčkoval. Ale po tom, akoby uťalo. Už je veselý, neležká, hrá sa... Tak uvidíme, aká bude noc.

denisenko
12. sep 2010

@utka už je lepšie????možno len nejaký rýchly vírus zo školky, že??? 😎 my mse chceli ísť s Deniskom na ihrisko ale takú hambu mi naroboil, že som šla radšej domov.....niekedy je vážne nezvládnutelný.....a strašne nadáva....po nemecky......po slovensky totižto nevie, takže doma ho to asi neučíme, že?ja už niekedy vážne neviem, kam sa podelo to slušné dieťa................. ☹ ☹ ☹ ☹ 😔

utka
12. sep 2010

deni, to akože riadne škaredo nadáva? A prečo? Len tak, či ho niekto nahneval?
Viki tiež pozná nadávky, aj škaredé, ale nepoužíva ich...už ho to prešlo... Teraz len do kelu a do Piteľovej(to je dedina pri ZV).
Zdá sa, že už mu je lepšie. manžel mu dal vedierko, že ak mu bude zle a bude chcieť grckať, tak aby ho mal po ruke. Tak teraz si hocikedy spomenie, že "Ozaj, ja som zabudol gucať...idem skúsiť". Zakašle do neho a je.

denisenko
12. sep 2010

@utka jej, to pekne ten tatino vymyslel 😉 ale hlavne že ho nepotrebuje...to vedierko...... 😎
Denisko nadáva dosť škaredo...nie tak až krčmovo...ale dosť na to, aby sa všetci obzerali...... 😠 radšej nepublikujem, možno by mi zrušili príspevok..... 😀

bubba
12. sep 2010

ahojte herečkyyyy 😎

niežeby som vá chýbala,ale vy mne áno,tak aspoň občas na vás dojdem mrknúť 😀 😀 😀

ako sa máte?čítam že škaredo rozprávame....hm(denisenko moja je nar.26.7.tak o tom pocite,že niekedy je nezvládnuteľný - moja nezvládnuteľná mi nemusíš hovoriť,ked si predstavím že máš doma podobné levíča ako ja...hehe )...moja zasa začala používať českú terminológiu,všetky hračky búcha o seba,mazne sa a tak...no ...je najstaršia v malej triede 😅 😅 😅 (všetci zhruba rovnako starí kamoši už išl do veľkej tr.) ináč samé malé 2,5-3r deco...booože dúfam že to vydrží a nebude frflať.Už začala chodiť na celý deň kedže od leta pracujem ,pekne spáva naobed - čoho som sa obávala,ale kedže vstávame ráno o 5-45 tak slečinka by zaspala aj na koberci 😀 😀

hrozné so stravovaním v školke - taká dohladovaná dojde odtál že neviem čo jej skorej napchať do úst....chudiatko moje..

majte sa pekne a držte saaaaaaa šecia nech ste zdraví - u nás v školke začínajú sople - pomóóóc!!! 😅

utka
12. sep 2010

deni, a to len tak pre nič-za nič nadáva?
Aj my mýme doma levíča 😉..
bubbka, vitaj. Tak ty už pracuješ? A kde? A to čo, že zostala v triede s takými krpcami?

bubba
12. sep 2010

ďakujem utka, v kanclíku pracujem.....áno ja viem že všetky júlovečky majú levíča 🙂) ja som myslela že len tí čo sú si bližšie narodení sú si asi podobnejší (a ako kukám,viktorko k nám patrí 😀 😀 😀 )

nejako to naprd vyšlo tá školka - ona bola vo svojom ročníku jediná,potom ešte jedna čo s nou zostala v školke tá je o 4 mes.staršia,ale tá jej toho moc nedá - ešte len nedávno začala rozprávať a tak...no,tažký prípad... potom veľká diera a až 3 ročné deti sú po nich. Všetky kamaríti a kamarátov čo mala takých adekvátne rozumovo vydarených prešli do vyššej triedy lebo sú všetci 6mes až 12 mes starší. Malá tr. je tu od 3-5 a od 5-6(7) je vačšia.no tak teraz je medzi bábatkami a začína sa tak aj správať. ☹ ale šak hádam ju to prejde.

ináč som si kúpila nový šiací stroj - teda žiadny som nikdy nemala len som chcela a celkom mi to ide na tooooooooom jupííí som sa dnes pol dna učila a pošila som barbinám toľko šatičiek že až 😀 😀 😀 😀 ohromná zábavka ale na niečom sa to naučiť musím nie? 😀 😀

denisenko
12. sep 2010

@bubba aj ja chcem šijací stroj....... 😀 síce krajčírka nie som, ale šiť viem....ibaže asi by na to vobec nebol čas 😝
a máš pravdu, deti sa správajú tak, ako tie ostatné v školke.......preto moje vie nadávať len v nemčine.... 😀 😀 😀 a to som rada , že sa naučil len od dievčat a nie od chlapcov, asi by to bolo ešte horšie......... 😝 😝 😝 😝

leninka75
13. sep 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 .............

@bubba ..........ja mám račicu 😉 😉 😉 .............ako sa ti páči práca v kancli??

@denisenko ........nisko si rozširuje slovnú zásobu?? 😀 😀 😀 😀 ........šikovný chlapec!!! 🙂 ........si ho mala naučiť tie slovenské, tým by tam nerozumeli a boli by 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........a už máte pre kocúra vyhliadnutú fešandu?? 😀

@utka....ako viki??......išli ste k Dr. či do škôlky?? 😕........my sme tiež plánovali červený kameň, ale nakoniec sme si to nechali na neskôr.....

@jacka .......ale rýchlo ubehol ten rok, že???.........ty malé vecičky odkladáš a ja ich vyťahujem 🙂 🙂 🙂

leninka75
13. sep 2010

a vy ste mali včera taký krásny slnečný deň??? 😵 😵 😵 😵 😵 ...........po tej hnusnej sobote až tak dobre.......my sme sa neplánovane vybrali do ZOO v lešnej.........neskutočné množstvo ľudí tam bolo a asi tak 90% slovákov 😉 ......tento ďalší víkend by sem chceli ísť na Oravu.....ale asi by sme išli už v sobotu niekde prespíme a chceme ísť na Oravský zámok a do Dolného Kubína do vodného sveta.....niečo nové je tam otvorené, tak chceme ešte rýchlo kuk, pokiaľ sa nám dá.....a potom už si asi dám pokoj s výletmi,lebo s tým mojim pohybomje to stále horšie a horšie ☹ .........

jacka
13. sep 2010

ahojte.....pomoc ja nič nestíham.......musím ísť Peťula uspať.........idem prídem 🙂

aj tu bolo krááááááááááááááásne 😎 😎 😎 😎 ....................ale dnes to ak nevyzerá 😝

jacka
13. sep 2010

@denisenko ..........................tak my zatial nenadávame.....ale čo ma dorazilo...začal pluť 😠 😠 😠 😝

@utka ....podarený je.....že kašlať do vedra 🙂 🙂 ....a ako Viky?....dala si ho do školky?

@leninka75 ...veru ...letí to.....však keby si nebola tak daleko tak ti ich podávam.........ja ich už nebudem potrebovať

leninka75
13. sep 2010

@jacka ...už spinkáte?? 😔 ...........ja som bola v piatok v pokušení v tescu.....taký krásnučký overal som videla teraz na zimu a že za 3 eura, ale potom som si spomenula na to vrece maličkého oblečenia čo mám, že som radšej nič nekúpila..............

juj také mám od víkendu čudné brušné pocity.....sem-tam ma na spodu brucha pichne, potom ma zabolia kríže.....dúfam, že to neznamená nejaký predčasný pôrod...... ☹

leninka75
13. sep 2010

a ozaj........ten recept na zapekané žemle čo som tu písala minulý týždeň.......v sobotu som to robila na večeru...do pol hoďky to bolo hotové......muž sprášil 3 žemle a ešte aj tanier vylízal 😀 😀 😀 😀 😀 ............bolo to výborné!!!!......doporučujem vyskúšať.......aj lilka to skúsila len vypila fľašu kakaa, tak nevládala a že jej to mám urobiť niekedy skôr pred kakavkom lebo jej to strašne chutí 😀 😀 😀 😀 😀 ...........na narodky to chcem urobiť do tých krátky tučných bagetiek čo mávajú v tescu.......bude sa to lepšie jesť.....na tie žemle sme museli otvárať ústa ako vráta 😅 😅 😅 😅 😅 ..........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre