Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
7. okt 2010

☹ nikto nikde? ☹

denisenko
7. okt 2010

@letty86 tak fajn, že ste v poriadku..... 😉 ja som kúpila Deniskovi mikinky teplučké na zimu a sebe konečne teplú vestu, rána sú už chladné..... ☹ inak, dnes moje dieťa rozbilo svojej najlepšej kamarátke v školke kockou hlavu...teda len trochu...vraj vybuchla vo vlaku bomba.....ale aj tak, čo ho napadlo hadzať po nej kocky????? 🙄
@utka no vidíš, rýchlo ti ho tam preškolia.... 😀 a dokedy tam bude chodiť????ozaj, myslíš že to cvičenie pomože???to musíte potom aj doma, či????ja som taká zvedavá...ja som kedysi tiež chodila cvičiť na skoliozu a prd platné.... 😀
ale to som tam bola najstaršia medzi detičkami školkármi....mala som 17 😀 😀 😀 v tom veku už s chrbticou nenarobíme nič......ale skúsiť treba 😎

utka
7. okt 2010

Ahojte...
No dúfam, že mu to cvičenie pomôže. Doma necvičíme, ale keď už tam nebude chodiť, budeme musieť asi cvičiť doma...

denisenko
9. okt 2010

baby, kam ste zmizli???? ☹ kukám,,kukám a nik..... ☹
ešte aj slniečko nám dnes zmizlo a taká kosa ostala.....Denisko mi tvrdí, že mu je už vonku zima...no čo, celý po mame... 😉

bubba
9. okt 2010

ahojteeeeeee u nás bolo dnes úžasné horúce počasie ja som normálne vytiahla opäť krátky rukáv a to som iná zmrzlina 😅 😅
ináč začína u nás chrípkové obdobie, školkari rednú zo dna na den...som zvedavá kedy to chytí minibubba 😅

utka
10. okt 2010

Ahojte!
Tak ste toho bohvie čo nepopísali...

leninka75
11. okt 2010

ránečko!!!.................juj babuľky ja sa ospravedlňujem za výpadok, ale minulý týždeň som mala taký kľudový........v pondelok na poradni mi namerali vysoký tlak, tak som dostala liečiky a povedala som si, že nebudem robiť takmer nič......síce lilku som do škôlky musela odviesť, ale potom až kým som zasa po ňu nešla lehároš............o hodinku idem na kontrolu, tak som zvedavá čo bude..............síce som si merala tlak aj doma, ale neviem či mám dobrý tlakomer, nejako divne to meralo.........................lilka má od piatku zasa silnú nádchu.....len stým rozdielom, že teraz to tečie von a nie dnu.....tak som ju zasa na celý týždeň odhlásila...................ešte je len október a už 2x bola sopľavá!!!...ide ma poraziť!!!!...............fuj a teraz ešte aj tá kosa ráno!!.............normálne mám zamrznuté strešné okná........

inak snáď sa ukáže aj jacka...a aninka s babami boli tiež choré, tak preto A......

ako sa máte????................

jacka
11. okt 2010

ahojte..................
ja len na skok musim dat Petka spinkat ......pridem.....

jacka
11. okt 2010

uz som tu.......idem si vas precitat.......

len tato klavesnica mi ide na nervy neviem davat dlzne makcene....tak zatial bez nich

jacka
11. okt 2010

no.....tak som tu asi sama samucka.......precitane.........pokecali ste pekne.......som myslela ze lettyaj porodi pokial sa milostivenmu opravarovi bude chciet kuk na pc.....ale prisiel vecer tak frcime 😉

jacka
11. okt 2010

@leninka75 .......ako u dr.........aj moji soplikuju.....jeden viac ako druhy............ 😖

dobru chut...... 🙂

jacka
11. okt 2010

no zienky kde ste.....pojdeme za chvilu pre Matejka........este musim k dr. pre vymeny listok......to je byrokracia 😠 😝

zato vonku je fakt krasne 😎 😎 😎

jacka
11. okt 2010

zato som si pekne pokecala 😀 😀

denisenko
11. okt 2010

@jacka tak pekne vitaj herečka 🙂 🙂 🙂 a odkáž ujovi oprávarovi, že mohol dojsť aj skor... 😝 a čo nové máte???

včera ma moja šéfka tak vytočila, že som skoro dala dnes výpoved----ale už asi tých pár týždnov vydržím... 😝
Denisko soplíkuje stále a ešte k tomu sa mu vyhadzuje ten exém viac a viac ...už má chytené obidve líčka a aj nad okom....a došla nám mastička a v lekárni povedali, že taký silný kortikoid len na predpis.....tak zajtra pádlujem večer k dokine, robí do 18.00.....a dúfam že mu dá niečo aj na ten soplík..... 😖

letty je ešte doma????kto vie???? 😕

@leninka75 a čo ti zvýšilo tlak????už je ok???dávaj na vás&pozor, pekne leháruj dalej....pre istotu 😉

utka
11. okt 2010

Ahojte.
Ja mám tiež kašel ako starý hrniec. Viki je zatiaľ OK. Ale stále ho bolieva bruško, tak sme dnes boli poobede u dr. Zajtra musíme zaniesť do labáku moč a ak bude OK, tak pôjdeme na krvičku. A ak mu nič nezistia, tak je to asi psychického pôvodu.
V sobotu sme boli u ľudovej liečiteľky,ale to je na dlhooo...ale som spokojná. len som sa nespýtala na to bruško. Ale ešte k nej pôjdeme...

letty86
11. okt 2010

ahojte
konečne, jacka 😵
hormóny asi pracujú na plné obrátky, už pár dní som taká bez nálady 😒 a to ma ani nikto nevytáča 😝
@denisenko juuj, len vydrž a niskovi nech to rýchlo prejde 😉
@leninka75 veru, pekne s laurinkou oddychujte, držkajte sa
ja idem v stredu na kontrolu, tak uvidíme, čo sa bude diať...

jacka
11. okt 2010

@denisenko ...........dakujem....... 🙂 .....ten ujo ma len 22 rokov.......a slovo zodpovednost mu nic nevravi 😝 .......................ja ani neviem co noveho.....ideme z Matkom chodit k logopedovi.......L a R...a nejake pisemnka z makcenom..........a kedy ides presne domkov....a dokedy

@utka ...juj ...vas sa tie chodoby drzia ako kliest........ ☹ ☹ ....tak skore uzdravenie.........a daj vediet ako Viky vysledky 😉 .....k tej liecitelke chodis aj ty...co vam este povedala.....

@letty86 ...veru konecne ....taky abstak som mala..aj vy ste mi chybali.... 🙂 ...ty sa kedy chystas rodit 😵 🙂 😉.....sa oyvi ....len aby si ta tam nenechali 😉

tato klavesnica mi pili nevry 😠 😠 😠 😝 😝

leni.....ako ti je domka......... 😵

jacka
12. okt 2010

ahojte.............. 🙂

leninka75
12. okt 2010

ahojte!! 🙂 ..............
@jacka ...22 rokov a ešte k tomu chlap.......prečo si myslíš, že by mal byť zodpovedný!!!!?? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ........ale dobre, že už si tu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵.....................aký výmenný lístok potrebuješ???.........

@letty86 ..............ako sa cítiš???........už to môže prísť každú chvíľku.......

@denisenko ............čím ťa šéfka naštvala???? 😨 .....................

@utka ............porozprávaj nám viac o tej liečiteľke....

ja včera stále rovnako.........tlak zvýšený.....a v knižke som sa dočítala, že mierna preeeklapsia 😠......tak ma dnes poslal na kontrolné prietoky a CTG.........takže tak cca okolo 10:30 bežím......ale keby ste vedeli ako sa mi nechce 😝 😝 😝 😝 😝 😝............busom do PB.....mestskou do nemocky.....tam neviemkoľko času zabijem....a zasa cesta späť.....pomóc!!!!!!...............

jacka
12. okt 2010

@leninka75 ...dobry postreh.........aspon viem kde je hacik 😀 😀 ................listok k logopedovy.............aj som chcela nieco pre Matka.....strasne chrape.......dala mi nejaky sirup......aerius.......tak som zvedava na zazrak

tak ides pekne cestovat......nechces si spravit vodicak...... 😉 ....................a Lilka je kde....

jacka
12. okt 2010

a petko sa zacal hadzat o zem...ale len tak opatrne aby sa neudrel 😝 😀 😀

leninka75
12. okt 2010

@jacka .............no neviem či ti ten aerius zaberie.....nám ho mudra dáva, keď má lilka sople alebo kašeľ a uvoľnenie hlienov..................no veď uvidíš 😉 ........................keď ja som strašný posero čo sa týka šoférovania......a aj tak muž chodí do roboty autom, takže by mi bol vodičák na dve veci ☹ ......................lilka bude so svokrou, ale už peknú chvíľku mi tu píli uši, že prečo musím ísť a že ona chce byť so mnou a že prečo ju nezoberiem,................. 😠 😠 😠 😠
jaj tak peťulko už začína so vzdorom??!!!.................no super!!!!..................sa tešíš, čo??................a maťko v škôlke stále dobre, žiadna kríza???.............

jacka
12. okt 2010

@leninka75 .....ked som citala letak tak som pochopila ze asi tazko........on ma sopliky.........len upachaty nostek...nejde von......tak mi nieco porad..... 🙂
co bojis....vsak by ti hadam kupil auticko...... 😉 🙂 ................................ejha...mas veselo doma 🙂

veru super 😠 ............tolko radosti 😠 😝 ....zlate casy pred rokom 😉 .....................ziadna kriza..keby mohol tak chodi aj cez vikend 🙂 .velmi sa tam tesi 🙂 .....aj mna to tesi 😵

leninka75
12. okt 2010

@jacka .....no tak na tie soplíky by to malo zabrať...inak je to dobrý sirup.....ale nie na chrapkanie ☹ .........ja som teraz lilke dávala coryzaliu, to je homeopatikum a olynth.......už som začala rozmýšľať aj nad pamyconom, ale včera sa jej to všetko pustilo z nosa, tak nejdem vymýšľať..............hej muž by mi kúpil auto tak hračkárske 😀 😀 😀 😀 😀..............veď by sme potrebovali toto čo máme vymeniť za novšie, ale nie sú euráčiky........minuli sme na tie dve nové izby a to ešte ani nie sú zariadené ☹.....................ten tvoj maťko je úžasný!!!...............fakt ti to v dobrom závidím!!!.............juj keby aspoň lara bola trošku viac spoločenská ako lilka!!! 😒...................minulý piatok som myslela, že ma porazí!!!............chodím s lilkou na tanečný, tu u nás v dedine máme detský súbor..............v piatok sme boli tretíkrát, a či sa to moje decko uprostred hodiny nerozrevalo!!!!................ručala jak tur a zvyšok hodiny mi už len sedela na kolenách!!!!!!.............začali nacvičovať nejaké pásmo tančekov a neviem či to bolo na ňu moc, či rýchlo, len sa jednoducho rozhučala!!!!..............

leninka75
12. okt 2010

idem sa chystať..............pa, pa 🙂

jacka
12. okt 2010

@leninka75 ....ked kvapky do nosa su navzkove najdlhsie sa mozu brat 5 6 dni...potom pauza a potom zas.....to bral...no a uz tyzden chrape ako stary chlap ☹ ......nuz uvidim

no musim ist.....este pridem.....ideme trochu von.... 😠 ....do hmly 😝

jacka
12. okt 2010

leni žeby na zotrvačník???? 😀 😀 😉 ..................................no my si musime kupiť dalšiu staršiu šunku.....bo mu šef nebude natrvalo požičiavať auto.........tak namiesto jedného dobrého ..... 😝 .....................uff..tak si mala veselo s Lilkou 😔 ☹
veru MAťko je zlatulinky.......on proste potreboval kamarátov a kopec detičiek.......no a ja mu to tu dať nemožem 😔 ...................ale zato ked príde domov.......tak akoby bolo v nom 100 čertov..... 😝

konečne tu vyšlo slniečko.... 😎 😎

jacka
12. okt 2010

nikto nikde?....pojdem sa pomaličky chystať pre Matejka........hádam ešte prídem kuk.....

leni ako v PB?

utka
12. okt 2010

Ahojte...
No to s tou liečiteľkou je na dlho...Ale pochvaľujem si ju 😉...

utka
12. okt 2010

S Vikim som bola kôli tomu, že býva chorý...pre ňu je blbosť oslabená imunita...vraj je zdravý. Len som musela spopod jeho postele odstrániť niektoré veci, ktoré škodia-igelity, hračky na baterky a tak...
A mne vyliečila šelest, arytmiu úplne odstránila a zaoberala sa aj tými doštičkami, tak uvidíme, či to pomôže. Ešte ale samozrejme musím k nej ísť. Ale je to makáčka...Je vraj dobrá aj na neplodnosť. A jednému známemu vyliečila aj rakovinu...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre