Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. okt 2010

@aninka29 ....brr....ani nemyslieť 😔 .....porod sice bude mať v poho....ale potom .....nie dakujem....nechcem 😔

leninka apson raz denne......aby sme vedeli čo je s nou 😉

jacka
19. okt 2010

@aninka29 ....fíha....chudatko moje ☹ ☹ 😢 😢 ..................my sme si pri páde zahryzli do jazyka....ale tak sa valila krv že som nechápala.....odkial sa berie.....a ešte teraz tam mám rozťaté od zubov.............tak tak ...nechodia...lietaju 🙂 🙂 ...........ked ja nejak nestíham foto..........ani fotit.....ani dať do pc....neviem.....to bude asi tým vianočným upratovaním 😀 😀

aninka29
19. okt 2010

@jacka ja som na tom s fotkami rovnako..nemám ani kedy fotiť 😝 ....ja robím vianočné upratovanie každý deň 😀 .....ja sa už neviem dočkať pečenia medovníčkov 😵
s detičkami je to tak no...niekedy nezabránime úrazu..aj napriek tomu,že sme pri nich......ale tým si musí prejsť každé dieťa

oliinka
19. okt 2010

🙂 🙂 dakujem ste zlaté.zatial bude na doobedie a neskor uvidíme 🙂 myslím,že ked mám doma 6 mesačnu bambulku je to aj trošku dobre ked je tam len na doobedie,možno nebude tak často chorý ako ked by tam spinkával a nenakazil mi zbytočne Vanesku.

mirrinka
19. okt 2010

Ahojte....

utka
19. okt 2010

Ahojte!
letty, super, že ste už domka a že pôrod bol dobrý. tešíme sa na fotečky.
oliinka, vitaj medzi nami. To máš pravdu s tými chorobami...tak máš výhodu, že si doma...
mirri, super bruško 😉.

jacka
20. okt 2010

ahojte....... 🙂

aninka..no ako SImka?:............hlavne že sa detičkám nič vážne nestalo.....a všetko sa zahojíííííí 😵

@mirrinka ..krásne brušulko.....také akurát...... 😵 😵 ...............mohla by si sem častejšie kuk..... 🙂 .....že ako sa máš ...a tak.... 😉

aninka29
20. okt 2010

ahojte babule 🙂
@jacka Simuška šla do škôlky bez plaču....asi ten vojenský výcvik zaberá 😀 ...akurát v škôlke,keď sme sa lúčili,tak začala pofňukávať....a povedala mi na to "mami to mi ide samo".....ach jáj

@mirrinka krásne brušulko 😵 😵 teda už riadne vykuklo 🙂 .......

aninka29
20. okt 2010

Sabuška hajká...idem si čo to porobiť..a potom padáme do mesta....idem si kúpiť nejaké čižmičky..snáď niečo pekné zoženiem 🙂

denisenko
20. okt 2010

@mirrinka super bruško.... 😉 inak štíhlunká mamina...... 😉

@aninka29 ja zhánam pre čižmy pre Niska...pre seba už mám........moj chlap tvrdí , že sú stráááášne sexi...teda ja v nich......ešteže som pre neho sexi aj vo vreci..... 😀 ozaj, ty často nakupuješ cez net, že? našla som snehulky pre Niska, ale neviem...pýtala som sa či naozaj nepremoknú a prišla mi taká odpoved, že novinka, tak nemajú odskúšané....tak neviem, porad,,,,, 😖 🙂

a dnes mááááám volnbo, už som oprala, navarila, poupratovala celý dom, upiekla štrudlu a tak šmírujem na nete.... 😀

baby, už sa mi to krááááti......> 😉 😉 😉

denisenko
20. okt 2010

som zabudla.....detičky dneska išli na prechádzku....prvý krát von zo školky, čo je Nisko tam......som zvedavá, čo povie...... 😅

denisenko
20. okt 2010

@jacka od kašla dávam na inhalovanie ambroxol, plus na noc sirup skorocelový na dobrú noc a ešte pleumolysyn kvapky.....ibaže všetko dochádza....... 😔 mne dokina povedala, že so školkárskymi kašlami a soplami mi nič nedá...takže pokým nemá teploty je to úplne normálne......ale to, že nikto sa kvoli jeho kašlu nevyspí, tak to ju asi netrápi..... 🤐 😝 inak, už je lepšie....dnes moc nekašle.....len inhaluje....vždy 3 dni...púotom je lepšie a potom odznova.....vždy sa nájde dobrá duša, čo zas v školke ochorie..... 😔

jacka
20. okt 2010

@denisenko ...to vobec nepoznám..... 😔 .....a to ti dr. predpisuje tam u vás?............moj sice tak velmi nekašle...ale tie soplíky...a to chrápanie v noci.....a ráno ledva rozpráva.... ☹

tááááááááák oddychuj.........a ja som poriadila...zbytočne...vyspali kukuričné chrumky........po celkej kuchyni....som nevedela že či mám plakať.....alebo čo......

ozaj naburali nám auto-........ 😠 😠 ........zozadu tresol........neviem kde kukal.......5 dvere sa nedaju otvoriť........a ĽZ........sa nedaju otvoriť....super..... 😠 😠 .......ešteže sa to mne nestalo 😉

mirrinka
20. okt 2010

Ďakujem kočky.... dnes som bola na poradni,tak drobec sa má fajn,poriadne sa tam vnútri vrtí,aj to už poriadne cítim.....doteraz len také šteklenie a bublinkovanie,ale tento týžden je to už silnejšie a intenzívnejšie 🙂 pohlavie sa vraj ani pri najlepšej vôli ešte nedalo určiť,ale idem sa objednať na 3D tak sa na to teším,ale aj bojím zároveň ....
bruško stále rastie a rastie,konečne som si už aj tehu rifle kúpila,lebo v tých normálnych "gombíkových" sa to už nedalo vydržať...pri Lianke som bola ako doska ešte aj koncom piateho mesiaca,a teraz vykúka už od začiatku tretieho 😀 zo 70 cm v páse som sa dostala na 84 cm 🙂 🙂 🙂

jacka
20. okt 2010

@mirrinka ..a už máte aj meno?......aj mne pri druhom vykukol skor .....a dlhšie trvalo pokial sa zase chovalo 😉

jacka
20. okt 2010

leni....no kde si?????:......... 😕 😕

mirrinka
20. okt 2010

jacka,meno ešte nemáme a asi ani tak skoro nebude,nevieme sa dohodnúť..... čo sa páči mne,tak sa nepáči manželovi....hlavne dievčenské....s chlapčenským je to o čosi lepšie,páči sa mi Marko 😉

jacka
20. okt 2010

@mirrinka ....vidíš ja som nad dievčenskými ani nepomýšlala..... 😉 a tebe sa aké páči?....čo na to Lianka že bude mať surodenca?.......

aninka29
20. okt 2010

hu hu sme doma 🙂 ..čižmičky kúpené......som ani nečakala,že natrafím hneď na také,ktoré sú aj čančy aj pohodlné 🙂 ....
@denisenko áno objednávam veľa cez net 🙂 .......pozri,ak sa ti tie čižmičky páčia,tak objednaj.......to je to riziko objednávania cez net,že nevieš ako to bude vyzerať a slúžiť v skutočnosti.....ale ja za seba vravím,že zatiaľ som bola spokojná so všetkým čo mi došlo od hocikiaľ z netu...a je dobre,že ti povedali,že nevedia.....lepšie ako by ti mali zaklamať,že určite nepremoknú 🙂 takže tak.....ak majú slúžiť tie čižmičky do snehu,tak by premoknúť nemali ...musíš vyskúšať 😉

@jacka a Maťuldo chodí do škôlky,či ho máš teraz doma?

@mirrinka kam ideš na 3D?.....odporúčam ti Dr.Dankovčíka...je perfektný 😉

aninka29
20. okt 2010

@jacka juuuj nepríjemné s tým autom ☹ ...vrav mi niečo...mne začalo pred dvomi týždňami horieť...deti v aute....čo vám poviem /ďalšia z veci,ktorá sa nám prihodila/..šoky neskutočné 😕 😔

utka
20. okt 2010

Ahojte.
Dnes som bola ráno u zubníka...ale pohoda 😉...
Nechce sa mi pracovať, už by som šla domov...

jacka
20. okt 2010

@aninka29 ..preboha..to čo sa stalo?...čo si robila ...rýchlo vybrala deti?......hovor....

jacka
20. okt 2010

@utka ...práca šlachtí...... 😉

@aninka29 ...Maťulo je domka.....robí cirkus že chce do školky.....len nech sa prelieči.....

ja som chcela do obchodu kupiť droždie...mám hroznu chuť na pamušiky.......len obchod otváraju o 15 😝 😝 😝 .....aj chut ma prejde.......a ten vetrisko....fúúúúúj 😠 😠 😠

aninka29
20. okt 2010

@jacka čo sú pamušiky???...no jedno ráno sme sadli do auta,že idem zaniesť simušku do škôlky..štartujem..auto nič..skúsila som ešte raz..nič.....tak si vravím kašlem na to,ideme peši,lebo nestihneme dojsť do osmej...vystúpila som z auta,cítim dym..kukám valí sa z kapoty....ženy,ja som si ešte povedala,že sa teraz nebudem sr.ť s autom,ideme do škôlky,a až potom sa kuknem,čo tam dymí/hlupaňa/..lenže nedalo mi,tak som otvorila kapotu a oheň....ja infarkty..chytro deti z auta von...ešte dobre,že som mala v kufri hasiaci prístroj...tak som hasila.....medzitým som vrieskala na otca,nech rýchlo beží von chudák /ešte šťastie,že bol doma/..tak sme uhasili,zhorel mi štartér,nejaké káble a baterka...takže celkom v poho....škoda ani nevravím koľko....poisťovňa nepreplatila aj napriek tomu,že máme havarijnú..vraj sa to stalo opotrebovaním auta.....však dobre,nehádam sa s nimi 😝 😝 😝...takže tak....ani si nechcem predstaviť,čo by sa stalo,keby som sa na to vykašlala,že sa pozriem,až keď sa vrátim zo škôlky 😕

jacka
20. okt 2010

@aninka29 ......teda som to čítala jedným dychom..............šok riadny....ešteže sa vám nič nestalo......a vy máte stále hasiaci v aute?.......lebo aj my.....pretože máme auto na LPG....

pampúšiky..... 😠 😝 😔

aninka29
20. okt 2010

@jacka ani tak neviem čo sú pampúšiky....u nás sa to asi povie inak
máme áno,taký malý sprejový...my máme diesel

jacka
20. okt 2010

@aninka29 ---šišky........ 🙂

ešteže si ho mala po ruke.....teda.......teraz som v šoku aj ja......fakt neviem čoby som robila...sama v dome 😔 .........no a a poisťovna nemá chybu 😠 😠 ..prachy zhrabnuť to áno...ale vyplatiť.......no čo by sme ešte nechceli.......

aninka29
20. okt 2010

@jacka ahá no jasné...aj som si myslela,že šišky...ale nechcela som trepnúť hlúposť 🙂 ..a posiťovne.....bez komentára....čo som si čítala zmluvu,tak by nám to mali preplatiť...veď aj preto som ich volala.....normálne prišiel obhliadkár,všetko popísal....ešte vraví,že to určite uznajú...a aha..našli si niečo,len aby neplatili.......a to máme ešte pripoistenie proti živlom a neviem čomu ešte 😠 😝 ..

jacka
20. okt 2010

@aninka29 ......poisťovna 😠 🤐 ......som len zvedavá ako to dopadne s naším autom 😖 ..................to vieš vždy sa niečo nájde aby nemusili platiť 😝 😠

jacka
20. okt 2010

len pre zvedavosť...Sabuška spinká?.... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre