Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2010

idem tie moje opice poobliekať .....svieti tu slniečko tak aspon na hodku....

denisenko
11. nov 2010

ahojte... 😉
@jacka a čo si dostala??????? 😵 ja dneska tvrdnem s Deniskom doma.......lebo do školky sa ide až o 14.00.......už pomaly začínam baliť, ale kedže mám stále za patami "mamííííííí".......sa mi to nejako nedarí 😝
ale aspon som dala autosedačku do práčky....už bola v strašnom stave 😠

utka
11. nov 2010

@jacka a aký???

denisenko
11. nov 2010

@utka no to si budeme museť asi počkať, kým nám to prezradí...... 😀

utka
11. nov 2010

@denisenko asi áno, ale podľa mňa neprezradí...

denisenko
11. nov 2010

@utka tiež si myslím...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. nov 2010

ahojte babuľky!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........................tak už som konečne späť.....aj to hrozilo, že ani dnes sa sem nedostanem...nejako sa mi PC nechcel pripojiť ku sieti.......ale už je dobre 🙂

ďakujem všetkým za blahoželania!!!

v pondelok keď nás púšťali z nemocky som bola zbalená už o šiestej ráno a nevedela som sa dočkať kedy mi vyberú cvočky a dajú všetky papiere 😀 😀 😀 .................sekcia teraz trvala trošku dlhšie ako pri lilke lebo som mala po tej prvej v bruchu veľa zrastov a že vraj im to moc krvácalo.........laurinka je taký veľký jedák, že už v nemocke sa mi stihli urobiť ragády a to kojím od začiatku cez klobúčiky!!! ....................juj aj vy ste také vyhladované po kojení???...........ja vždy musím niečo zjesť a hlavne vypiť za "kýbeľ" vody alebo čaju 😀 😀 😀 😀 😀 ..............laurika sa zatiaľ tvári ako dobručké bábätko, som zvedavá dokedy 😀 😀 😀 ................v noci je hore tak 2-3x, prespí aj 4 hoďky.....cez deň je to trošku horšie, viac mrnčí ............a hlavne bola taká uplakaná po návšteve lekárky..............lilka je z nej zatiaľ nadšená, dúfam, že ja bude......chúďatenko moje išla dnes do škôlky po dlhšej dobe a tak strašne plačkala, že som nevydržala a plakala som s ňou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹................určite aj počas dňa tam plačká............

čo som tak zbežne čítala, tak zasa detičky trápia choroby ☹ ☹ ☹ ☹ ☹................tak nech sú rýchlučko všetky zdravučké!!!!!..........

denisenko
11. nov 2010

@leninka75 jej, vitaj....... 😉 a pas ti ukazuje, že si ešte stále Kinderko 😀 😀 😀 super, že je lilka nadšená..... 😉 má živú bábiku na hranie???? 😉 a budú aj fotečky?????zvedavá som, zvedavá....... 😉

leninka75
11. nov 2010

@denisenko ............to vieš moja ešte som nestihla upraviť..........alebo si pas myslí, že som slonica a nosím dieťa 2 roky či koľko to oni nosia 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. nov 2010

neviem ako sa to dá upraviť, ale ja na to hádam prídem...............a hodila som 4 fotos do albumu tak kuknite 😉

letty86
11. nov 2010

ahojte

@leninka75 viiiitaj 😵 😵 😵 jaaj, mi hovor niečo o tom hlade, ale som čítala, vraj je to normálne, ten zvýšený apetít 😉
aj Maťko je zatiaľ pokojný, tiež tŕpnem dokedy 😀 už nás aj bruško potrápilo, ale včera nás našťastie nebolelo, sa napapkal a spinkal, ani som nevedela, že ho mám 😵 😵
tak super, že sa lilka teší, aj Vikinka, hoci vidím, že trošku žiarli, hlavne keď príde babka, hneď ju zatiahne k sebe do izby a keď ho má na rukách, tak jej povie, už dosť, babka, poď sa so mnou hrať 😝...
minule boli v meste, babka jej kúpila hracku a pýtala sa jej, čo kúpia bračekovi, tak povedala, aaaale, nič, Maťko má všetko 😀 😝 opička jedna
a pekne Maťko pribral, už má 3900 g, keď nás prepúšťali, tak mal 2920 g, tak mu mliečko chutí

letty86
11. nov 2010

@leninka75 kukla, som, kráááása 😵 😵 😵
aj ja som mala problém to vymazať 😝 v nastavení je taká možnosť, že nechceš zverejniť svoj tehu stav, tak na to klikni a malo by to zmiznúť...a potom si uložíš údaje o laurike

aninka29
11. nov 2010

ahojte 🙂
@leninka75 vitajte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......juchú,konečne doma,že 😵 😵 😵 😵 .......princezná je nádherná 😵 ....
@jacka čo si dostala?...aj ja cem vedieť
@utka no máš ty toho dosť...... ☹
@denisenko u vás je škôlka aj poobede?...či ako to,čo to? 😉

letty86
11. nov 2010

@aninka29 ako sa má ocko?

leninka75
11. nov 2010

@letty86 vďaka za tip 😉 .........lilka zatiaľ nežiarli, je celkom trpezlivá, ale vidím, že jej chýba moja pozornosť ☹ .........drobček pekne pribral!! 😵 😵 😵 😵 ..............

aninka29
11. nov 2010

@letty86 má sa celkom fajn 🙂 ...zajtra by ho už mali pustiť domov
@leninka75 to je super ,že Liluška nežiarli 😵 😵 😵baby sú super.....bude tvoja veľká pomocníčka pri malej 🙂 🙂 😵 ....tej menšej pozornosti sa žial vyhnúť nedá ☹ ...aj druhé bábo má svoje potreby....aaaale všetko sa dá 🙂 🙂 🙂 🙂 .....a už o to to budeš mať jednoduchšie,že Lilka chodí do škôlky

leninka75
11. nov 2010

@aninka29 .....tieto prvé dni sú náročné, kým si všetci nejako zvykneme.....ale verím ti, že to bude potom neskôr v poriadku 🙂 ................a moja, čo si mala s ocinom? ☹

leninka75
11. nov 2010

letty, jacka................čo všetko môžem jesť z ovocia a zeleniny?????............

jacka
11. nov 2010

nestíma vás čítať........čo sa deje???.....


@leninka75 ....asi ta nepoteším ...ale len naše plody...jablká.....broskyne.....maruhle......hrušky........a zo zeleniny NIE zeler.....a opatrne na petržlen...ale inak možeš jesť všetko...........len po troškách a opatrne... 😉 ....ja som si dala takto vlani mesičik dva..z mandarinky ..... na druhy den pomaranč.....a tak ......opatrne......aj z kapustninci som si dala lyžičku ..čo som si len chute na robila....😀

letty86
11. nov 2010

@leninka75 ja som čítala, že sa môže banán, jablko a hruška bez šupky, hrozno, marhule, čerešne, broskyne, melón zelenina : uhorka bez šupy, cuketa, tekvica, mrkva, pór, červená repa, zelený listový šalát
vraj opatrne s množstvom 😉

jacka
11. nov 2010

jasné že bez šupky.....a hej banána som aj ja jedla.......no a ten por........ja ked som robial porovu polievku tak večre osm mala nočnu moru...to je cibulovina ..naduva..........

leninka75
11. nov 2010

tie hrušky a hrozno sa môžu??.....v nemocke baby spomínali, že hrozno by sa nemalo, tak neviem.......čínska kapusta, rajčiny a paprika????.............kyslé uhorky???.............horčica???.....

letty86
11. nov 2010

@jacka ahoj 😉 😵 😵
aj mne bolo divné, že pór sa môže, s malou dušičkou som zjedla pórovú polievku a bolo to v pohode 😉
vraj je to s tou stravou indiviuálne, niektoré mamky jedia všetko zaradom a deťom nič nie je a niektoré detičky sú citlivé na kadečo 😒 treba skúšať
ja si zatiaľ dávam pozor, nejem čerstvé pečivo a viki robilo zle, keď som pila veľa mlieka, tak aj na to si dávam pozor a nejem ani čokoládu a trpím ako kôň, možno aj modrý 😀 😝

letty86
11. nov 2010

@leninka75 ja som hrozno nejedla, ale na tvorbu mlieka je super nápoj, ktorý obsahuje hroznovú šťavu, skúšala som vineu, fakt je z toho tvorba mliečka parádna 😉
ja hrušku neľúbim, ale vraj sa môže, ja som jedla iba jablká a banán a zo zeleniny pór a mrkvu...paradajka je veľký alergén, tak ju radšej nejem...a veru sa bojím jesť aj kyslé uhorky´, aj horčicu, ale postupne to ochutnám, zatiaľ jem dosť striedmo a nudne ☹

leninka75
11. nov 2010

@letty86 .....no veď to...striedmo a nudne 😖 ....tak by som si dala niečo pikantné!!!!........a kávu!!!................ale vydržíme čo sa dá robiť...aspoň rýchlejšie schudnem 😵 😵 😵 😵 ..........
babuľky pôjdem ja pomaly off...........o chvíľku sa dieťa zobudí a budeme sa zasa hodinu kŕmiť 😝 😝 😝 ............pa,pa

letty86
11. nov 2010

@leninka75 môže sa melta a caro, to mi aj veeeeľmi chutí
pa, pa 🙂

jacka
11. nov 2010

@leninka75 ..ja som jedla všetko z mierou...fakt po maličký kusoch.........aj paradajky som jedla......nič sa nestalo.....však aj med je alergen....to by si vlastne nemohla skor nič 😉 ....len dvojnove pečivo s vodou..........ale určite všetko opatrne.....a tá čokoláda 😔 .....ja som si zobal zo stromčeka....... 😔 ...z malou dušičkou..... 😔 😅 ......horčicu som ejdla ..pri oboch..aj uhorky...len pikantné....to mi velmi chybalo..........skor by som sa vyvarovala korenín......ja som jedlo len solila....potom na tanieroch som im dochutila........aj vegetu s glutamanom som úplne zrušila.....

a tiež som jedla akoby som nikdy nejedla....aj po nociach......hlavne v porodnici....som vyjedala kakaovník....... 😀 😀 ...to tým som sa netrápila....lebo velká väčšina šla do mlieka...a teraz som tam kde som bola pred porodom..len to brucho....čo ja viem...to už asi nikdy nebude také čačanučké....lebo ja a cvičenie...hotový nepriatelia.... 😀 😀

denisenko
11. nov 2010

@letty86 tak to sa má Maťko určite dobre, ked tak pekne rastie.....na váhe 😉
@aninka29 nee...pooobede máme len dnes ...výnimočne ....na Martina s lampášikmi a to vieš, že na to treba tmu....takže do šiestej....ale do druhej sme boli doma.....vymyslia hocičo 😠
@leninka75 ja si už tiež vobec nepamatám, čo sa mohlo a čo nie......ale Denisko bolesti bruška nemával ....a na mojom mliečku bol len do troch mesiacov...tak som asi rýchlo zabudla..... 😔 idem kukuk foto a potom o piatej čakajú rodičov v školke, tak mizííím.....

denisenko
11. nov 2010

tak já už idem........dúfam, že detičky nepodpália polovičku Nalsu..... 😀 ale vraj tam bude aj bufet pre rodičov, tak idem na koláčik.... 😀 😀 fotky skúsim hodiť až zo slovenska, nemám kábel k notebooku.... 😖
@jacka a už sa konečne priznaj, čo si dostala od Ježiška????? 😉 😵 .....partizánka.......

jacka
11. nov 2010

@denisenko aha ju pozrime ju zvedavicu.......aj s aninkou.........kupili sme si dalšie autičko.... 😉 ,,,sice staršie...ale lepšie a krajšie...a väčšie......no a pre nás nové....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre