Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
14. jan 2011

@ denisenko tak budete mať veselo 😅 😉
ani ja nič neviem o nefro

leninka75
15. jan 2011

ahojte!!!.............juj mne sa včera nejako nič nechcelo, celý deň pršalo, len spať a spať 😔 😔 .....................s tou nefrológiuou je to tak, že keď sa Laura narodila ešte pri vyšetreniach v nemocnici jej zistili v jednej obličke zväčšenú komôrku........mali sme dávať pozor, aby nebola dlho v pocikanej alebo pokakanej plienke lebo by mohla ľahko dostať infekciu....a povedali nám, že tá komôrka sa zvykne sama upraviť a hneď nás doporučili na nefro.......teraz sme boli na prvej kontrolu a už je to v poriadku.....sama mudra povedala, že máme Lauru pokladať za zdravú.........ale treba to sledovať 😀..................možno potrebuje pacientov 😉

@denisenko ..............psychologičku chcete skúsiť kôli reči???..........veru len utekajte za tatinkom!!!! 😵 😵 😵 ..........

@aninka29 .............no teda, z očkovania zasa nič.......sabka už papká všetko, či jeje ešte varíš osobitne???......

@letty86 .........už tri mesiačky!!! 😵 😵 😵 .............letí to!!!..........ja som si myslela, že keď budem doma, tak sa mi dni povlečú, ale naopak idú ako splašené!!!.....................inak nejako čudne teraz očkovali proti TBC, lebo aj nám sa to opakovane zahnisalo, ale mudra povedala, že zatiaľ je to pekné, tak len ošetrovať liehom a že mala viac takých prípadov.....................maťko má ešte zaťaté pästičky, či už aj začína chytať hračky????............

mudra nám ponúkla očkovanie aj proti rotavírusom, dali ste to niektorá detičkám???????????

letty86
15. jan 2011

ahojte 😉

@leninka75 aj moja kamoška, ktorá má o 2 mesiace staršieho syna od maťka, tiež bola na pľúcnom a má aj staršieho syna, taký ako vikinka a s tým nebola, ani ja s vikinkou 😕 maťko udrží hrkálku, trošku pobúcha a pustí ju, veľmi ho to zatiaľ nebaví,ale zbožňuje hrazdičku, pri tej sa vie pekne zabaviť, búcha, pozerá, rozpráva na ňu 😅 a ešte kolotoč s mackami sa mu veľmi páci 😵

letty86
15. jan 2011

@leninka75 dobre, že je Laurinka v poriadku 😵

utka
16. jan 2011

Ahojte...
leni, super,že je Laurinka OK.
Šikovné bábätká máte...strašne rýchlo to letí...

leninka75
16. jan 2011

ahojte!!...............konečne trošku slniečko po tých upršaných dňoch 🙂.......chystáme sa dnes blahoželať neterke kristíne.....dúfam, že sestra niečo dobré upečie 😵 😵 😵 😵

@utka ...........ďakujem!! 🙂

@letty86 ........šikovný je maťko!!...........laurička zatiaľ ešte hračky nechytá, ale tiež ako maťko má rada medvedíkový kolotoč a hraciu deku s hrazdičkou.......... 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
16. jan 2011

ahojtééééé....
ja len na skok...aby ste vedeli že som už s vami 😉

neskor si vás prečítam.....nejak nestíham......ani dýchať 😔 😝 😉

utka
16. jan 2011

@jacka super, že už máte PC v poriadku.

aninka29
17. jan 2011

ahojte babule 🙂 ........tak my sme zase samé domka ...ale nie na dlho..manža šiel len na týždeň do Rakúska do školy 😀 😀 😀
Simušku som nechala doma...má sopliská ako svet ☹ .....až týždeň v škôlke 😠 ..zatiaľ nekašle,dúfam,že ani nebude
@leninka75 v podstate už papá Sabi všetko 🙂 🙂 snažím sa variť také jedlá,aby mohla aj ona 🙂
@jacka super,že si už s nami 😵
leni,letty...máte šikuliatka detičky 😵 😵 😵 ....každý deň vedia niečo nové 😵
krásny dník mamky 🙂

utka
17. jan 2011

Ahojte.
Strašne ma bolí hlava...aaaauuuuu...
Už cez deň nemám čas kuk, lebo nie som pri PC. Dva týždne...

utka
17. jan 2011

Dnes som bola po mesiaci na kontrolu. mala som 70.tis. doštičiek. Celkom fajn na to,že som bez liekov. Doktorka mi dnes prvý krát povedala, že vraj teraz žiadne tehotenstvo, lebo by sa to mohlo zhoršiť. ..
tak si teda ešte počkáme... 😉

leninka75
18. jan 2011

ránečko!! 🙂 🙂 ..........tiež som nechala Lilku doma, lebo je trošku sopľavá, tak nech sa polieči.......to bude teda týždeň!!!!............práve som bola kuknúť Lauru či spí a taký širokánsky úsmev na mňa hodila z postieľky!!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 ....................

@utka ..........juj škoda, že zatiaľ mimi nehrozí ☹ .........

@aninka29 .............a do akej školy chodí tvoj muž v rakúsku????? ...........simke prajem rýchle uzdravenie!!

@jacka ................len čítaj, čítaj 😉 ...................a dýchaj, bez toho sa nedá 😀 😀

jacka
18. jan 2011

ahojte.....

ja fakt nestínam...nemám sem kedy kuk...Peťko je taká malá opička....všade sa štverá...všetko chce vidieť 😝 😉 .....

my sme stále chorý.....Maťko kašle v kuse a ked prestanem dávať lieky tak zvracia......sme boli u dr. tak nám poslala na gastro.......ale ja pochybujem že tam bude chyba........uvidíme čo povedia.......................kedže Maťko doniesol soplíky tak už odsávam aj Peťkovi-........tú už ani neodkladám si počkám na jar

@utka ...no super dufam že to bude čoskoro v poriadku.....

@leninka75 asi vás neprečítam bez dychu........ 😀 😀 😉

@aninka29 ..kde to chodí tvoj drahý milovaný?........to sa normálene aj učí???

pojdeme zachvíločku pre Maťka....

jacka
18. jan 2011

@leninka75 ...ozaj ako u dr?......či si písala?:

leninka75
18. jan 2011

@jacka .......dávaš maťka do škôlky???..............hej písala som ako u dr., ale pre teba v skratke: vážime 5 690 g, inak OK, na nefrológii je tiež všetko v poriadku, ale aj tak do roka musíme chodiť každé 3 mesiace kontrolovať to čo je v poriadu 😀 😀 😀..............a o 2 týždne prvé očkovanie...............

jacka
18. jan 2011

@leninka75 ..dávam velmi rád tam chodí...........a je v kolektíve......tak nech sa tam vyšantí......... 😉

pekná váha.,...buchtička maličká 😵 😵 😵 -..................nefrologia je sa mi vidí niečo s obličkami alebo močovými cestami?..či sa mýlim? 😅 😅 ......jáj pichanie..... ☹ ☹ ...bude zase plaču......a ideš dávat aj nejaké nepovinné?

jacka
18. jan 2011

@leninka75 ..a Likla ako v školke?.....

utka
18. jan 2011

Ahojte!
V robote sa k PC nedostanem a doma nejako nestíham...

jacka
19. jan 2011

ahojtéééé..........

teda vonku bude zas krásne 😝 😝 😝 😠 😠

čo varíte.......dajte tip?............len mám pocit že nejak to tu nestíhate.... 😔

leninka75
19. jan 2011

ránečko!!!!...............veru nádherný deň sa zasa chystá 😝 😝 😝

@jacka ...........Laura mala pri narodení v jednej obličke zväčšenú komôrku, tak preto nefrológia..............ale už sa to upravilo 🙂 🙂 .............veru je to malá buchtička...........teraz začala strašne slintať, možno jej idú zuby 😅 😅 😅 .........ja som mala prvý zub ako 3,5 mesačná, tak možno je po mne 😉 😉 😉 ................Lilku mám teraz celý týždeň doma lebo začína chytať sople, tak nech to podchytím v začiatkoch..........inak ju musím pochváliť, celý minulý týždeň neplakala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.................dúfam, že to bude tak aj budúci týždeň...............polievočku mám fazuľkovú a urobím k tomu palacinky a obed je hotový!!!!.............

leninka75
19. jan 2011

@jacka ..........a to nepovinné očkovanie...............práve sa neviem rozhodnúť....mudra mi dala letáčik k očkovaniu proti rotavírusom,ale neviem či to mám dať.....lebo to očkovanie je len proti 5 najznámejším rotavírusom a verím tomu, že hnačke a vracaniu sa určite ajtak nevyhneme, tak neviem či to má význam.................veď som sa aj dievčat tu pýtala, ale všetky sa na mňa vykašlali a nepovedali mi svoj názor...................čo si ty myslíš o tom??........

leninka75
19. jan 2011

@jacka ............a čo peťkove spinkanie??............stále sa tak budí v noci??.........

jacka
19. jan 2011

@leninka75 ...no moj názor......ja som nedala očkovať proti rota........podal mna to netreba......nech sa organizmus pekne bráni.....keby to bolo velmi zlé tak to daju do povinného očkovanie..........som by nedala ani MAťka proti pneumo........ale kedže je už povinné je očkovaný aj Peťko.......tak dobre.......ja som aj proti očkovanie proti chrípke........ale to len moj názor........ty ju chceš dať zaočkovať?

spanie.....hrooooooooooooooozááááááááááááááááááááááá 😠 😠 ...idu nám očne obe naraz.-.............si nepamätám kedy som neodbehla od tv večer k nemu........ 😔 😅 ......no a noci......ležka pekne vedla mna..........a podudká asi tak 5X za noc a je dobre.......chystám sa ho odstaviť...ale hádam len ked budu zubky von...nehc sa ukludní.....však je chlap vie čo je dobré 😵 😉 😉 ....a vy ste na to ako?.......ako spinká....a cez den čo robká?....

a ty už fazulovú papáš?.........tak máte fajn obedík......pošli dala by som si..... 😉

jacka
19. jan 2011

@leninka75 ..Lilka je už velká slečna ked neplače....... 😵 😵 ....ozaj ...žiarli na Laurinku?....nerobí jej zle?

jacka
19. jan 2011

vonku je iný hnus...ešte ísť pre Maťka a už ma tam nikto nedostane....

a kde je deni a aninka a letty.......asi chcu dostať čierny bodík.......alebo čo.... 😉

jacka
19. jan 2011

tak chodia na fb a kašlu na koníka.........................pekne 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

oliinka
19. jan 2011

ahojte.už som tu velmi velmi dávno nebola,a písala spm len tak občas.ale chcela som sa vás opýtať čo vedia vaši drobci,myslím ako su natom s farbami,počítaním,kreslením a tak a či chodíte niektorá s deťmi logopedovi

leninka75
19. jan 2011

robím palacinky s Lolou na rukách 😝 ......prehnala to s jedením a teraz ju ťaží v brušku..........

leninka75
19. jan 2011

@jacka ....nechcem dávať očkovať proti rota...myslím, že je to zbytočné......možno neskôr dám proti žltačke A meningokoky..........fazuľovú jem, ale len zemiaky, vodu a slivky.......a Laure dám vtedy pre istotu espumisan............so spaním sme celkom dobre......ráno sa zobudí okolo 5-tej, napapká sa a okolo polsiedmej zaspinká a spí tak do 9-tej......potom zaspí okolo 11-tej ale len tak na hoďku a poobede zaspí medzi 3-4 a spí do jednej v noci.....takže sa nemôžem sťažovať...... 🙂 🙂 🙂 🙂................a keď nespí buď ju trošku ponosím a ona obzerá, že čo máme doma alebo ju dám na hraciu deku a tam obzerá hračky..........

a zúbky idú peťkovi bez teplotky???................ešte mu varíš osobitne či už jedáva to čo vy???.............do škôlky ťa vozí sused, či už sama???..............lilka laure robí zle v tom zmysle, že keď spí, tak naschvál pri nej kričí a dupe a trieska.....

a posielam polievočku................chytááááááááááááááj 🙂 🙂

leninka75
19. jan 2011

@oliinka .... ahoj 🙂 .............moja Karolínka hovorí čisto, takže k logopédovi nechodíme, farby pozná všetky, napočíta do 25, vie napísať takmer všetky písmená abecedy, veľké, tlačené.....vie svoju adresu, dátum narodenia.....vie kde pracujeme a čo robíme.......postavy kreslí so všetkým čo treba, teda hlava, krk, brucho ruky.......začína skúšať sčitovanie jednoduchých čísel ako 2+1, 2+3........ovláda jednoduché úkony na počítači - zapnúť, vypnúť, myšku........celkom sa vie aj učesať...............rada pomáha pri pečení a pri utieraní riadov..............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre