Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
1. feb 2011

@letty86 ...............tento rok majú tuším všetky naše detičky predškolskú prehliadku ................ale prečo to dala mudra Vikinke tak skoro?? 😕 ............

leninka75
1. feb 2011

@jacka ..............jasan teším sa z Lilky, len rozmýšľam či ju radšej neodhlásim kôli tým všiam.............

denisenko
1. feb 2011

ako vidím ....platíme asi najviac.......a možno od budúceho roka sa to ešte zvýši, ked išli všetky energie hore, či? 😔
@letty86 7 euro zrpš...to každý mesiac? a to akože načo?
@leninka75 aj lilka bola v saune??? joj, veru detičky sú zlaté, ked sú taký smejkovia.... 😵 asi najkrajšia doba...... 😵
@jacka bábatko?????no uvidíme, chceli by sme v druhej polovici roka...teda asi..... 😅

letty86
1. feb 2011

@leninka75 zlatá lilka, snáď to už bude bez plaču, vikinka neplače, len sa jej tam nechcelo, lebo tam nespí a vraví, že sa jej nechce tak dlho relaxovať v postielke 😀
maťko spinká tak hodinku, keď sme vonku, tak potiahne dlhšie...teraz sa hral pri hazdičke a sám zaspinkal 😵 ale inokedy sa hrajká a zrazu spustí plač, ho musí ponosiť, pomjkať a až tak zaspinká 😔
aj maťko sa tak pätičkami odráža a keď ho mám na rukách a pozerá na vecí, tak hlavičku dáva dopredu, neviem, kde sa ťahá 😀

jacka
1. feb 2011

@denisenko ..že asi?......to možem a chápať že aj skor 🙂

denisenko
1. feb 2011

@leninka75 povinná je v 5-tich rokoch, že????ja som úplne zabudla......sakra.... 😝 ale Denisko by mal byť cez prázdniny u starkej, tak ich vyšlem...... 😅 leni, nemáte tam tie vši nejak často? 😨

denisenko
1. feb 2011

@jacka 🤐

jacka
1. feb 2011

@letty86 ....... 😵 😵 aj ty nám hod foto 😵 😵 .......inak ho ako uspávaš?

jacka
1. feb 2011

mamky musím ísť.......som rada že som si s vami pokecala.....ktovie kedy zas....ale Peťko je už vonku......idem za ním 😉

jacka
1. feb 2011

@denisenko ...prečo nepovieš?..... 😉 🙂

leninka75
1. feb 2011

@denisenko ..ani nehovor!!!...........veru často ☹ ☹ ☹.....

letty86
1. feb 2011

@leninka75 neviem, prečo tak skoro, ale aj kamoškina dcérka, júlová, tiež majú prísť na prevenciu...a objednáva na čas, čo je super, aj poradne, tak nečakáme 😵
@jacka keď tak plačká, tak ho uspávam na rukách a chodím s ním 😀 keď si sadnem, tak spustí plač 😝 potvorka malinká 😵 , ale netrvá to, našťastie, dlho...hodím foto, uvím, či stihnem ešte dnes 😉

leninka75
1. feb 2011

@jacka ....veď deni nám povie, neboj...alebo to z nej vytiahneme 😀 😀 😀

jacka
1. feb 2011

@leninka75 a ako .....skus ty možno tebe povie 🙂

denisenko
1. feb 2011

@jacka lebo neviem, čo ak sa to nepodarí vtedy, ked budeme chcieť? 😀

denisenko
1. feb 2011

ešte by sa mi zišiel niekto do partie.....koho nahovoríme????? 😀

denisenko
1. feb 2011

@jacka nebereš ešte jedno???? 😉

leninka75
1. feb 2011

pre potešenie..................

letty86
1. feb 2011

@denisenko držíme palce...inak naše druhorofené bábiky si podeli mesiace, sabínka august, peťko september, maťko október, laurinka november 😵 😵 takže ty môžeš júl, alebo december, aby to bolo v poradí 😀

leninka75
1. feb 2011

@denisenko .......už zostáva jedine utka, ale tá zatiaľ nemôže ☹ ................neboj ešte máme tehotenstvá v živej pamäti, pokecáme 😉 😉 😉

letty86
1. feb 2011

boooože druhorofené 😀 , viete, že druhorodené 😵
@leninka75 božinku, tá je krááááááásna, cmuky , cmuky 😵 😵 😵

leninka75
1. feb 2011

@letty86 ......aha fakt!!!................to sme sa dohodli či ako?? 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. feb 2011

@letty86 ............to myslíš tú najstaršiu???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................

leninka75
1. feb 2011

@denisenko .................aj Lilka sa saunovala, 1x a mala z toho zážitok!! 🙂

denisenko
1. feb 2011

@leninka75 herečka.....ale je iná ako Lilka, že? kým mi došlo, že je v kočíku pre babíky, tak som si bola 2x skotrolovať ten vek...... 😀 😀 😀 😀 😀 buchtička...... 😉
@letty86 ešte porozmýšlam....... 😀

denisenko
1. feb 2011

@jacka neboj.....ked to bude aktuálne....poviem ti to prvej, slubujem...... 😉 všetko je v pohodičke..... 😀

leninka75
1. feb 2011

@denisenko ...........máš pravdu, laurička je úplne iná, skôr do mojej rodiny.................no vtrepala som ju do kočíka pre bábiky 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. feb 2011

@leninka75 a ja už som riešila dilemu, že ako vyzerajú 2-mesačné bábatka...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. feb 2011

a zas som sa sekla....ved zajtra už bude mať 3 mesiace....blahoželáme dopredu 😵 😵

letty86
1. feb 2011

@leninka75 všetky tri ste kráááásne, len laurinku vidno najviac, tak som sa na ňu zamerala 😀 😵

@denisenko porozmýšľaj, alebo budem veľkorysá, vezmi si ktorýkoľvek mesiac 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre