Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2011

dobrú chuť!!!................ja som práve lovila sladkosti v lilkinej mikulášskej taške..............a že vraj schudnem kojením.......ha, ha.....to by museli prestať vyrábať sladkosti..............

@jacka ............to máš nejaký krátky cyklus

leninka75
11. feb 2011

idem do škôlky..dnes máme krátky deň......pekný víkend.....pa, pa 🙂

denisenko
11. feb 2011

@leninka75 a my máme dlhý den...ešte nás čaká futbal.... 😠
po dlhej dobe mi normálne vyšli výborne parené buchty a knedle......ani nabudúce tam nedám olej 😀 tatinko si teda pochvaľoval....dufam, že Nisko si bude..... 😉

aninka29
11. feb 2011

ahojte mamulky..........nejak nestíham 😀 😝 ......obe kočeny doma.....to je o držku 😀 😀 😀
len tak zbežne som si vás prečítala.............jacka chlapci sú nádherní...fešáci 😵 😵 😵 ..................utka Vikimu skoré uzdravenie 🙂 ...už nech tie pliagy dajú pokoj našim deťom 😠
deni,...si mi takééééé chute narobila tými buchtami...mňam
baby u nás karnevalový kostým,ktorý sme si vybrali, snehulienkový napr.....stojí 40euráčov 😠 ...čo vám poviem.....možno budú mať lacnejšie v dráčiku........ale podľa mňa Simi do škôlky nepôjde,keď bude ten karneval 😝 😝 😝
to budú teraz niekedy jarné prázdniny,že........ani som o tom nevedela.......len moja sesternica nám už oznámila,že dojde na prázdniny k nám.......ufff 😀
pekný deň mamky.....u nás je kosa....príšerný vetrisko fúka 😝

denisenko
11. feb 2011

@aninka29 ahooooooj, tak to máš potechu....ešte jedno dieťa navyše..... 😉 ....nie sú tie kostýmy nejak predražené??? 😕

idem pre Deniska pomaly, potom hodíme obed a hor sa do telocvične......pravdupovediac....nechce sa mi...čo už 😝

utka
11. feb 2011

Ahojte.
Moje dieťa okupuje aj notebook a TV, tak som si musela zapnúť PC v chodbe.
Ja som varila polievočku zo sóje a zeleninky a zapekala som cestoviny so zeleninkou.
Viki je už celkom OK. Spal s nami, ale noc bola pokojná. A ani veľmi nekašle. Asi sme to naozaj včas podchytili...ťuk-ťuk.
leni, malá je zlatunká.

letty86
11. feb 2011

ahojte

@aninka29 veru, máme tu riadnu zimu 😒 tie kostýmy sú fakt drahé, vikinke som vybrala v požičovni, bola veľmi spokojná, tak som bola rada 😉
@utka tak nech ste rýchlo fit
@leninka75 fajnotku si varila, ja ľúbim šampiňony, len ich teraz pre istotu nejem, nie vždy mi dobre sadnú 😒
@denisenko počuj, ty si taká šikovná, nedáš, čo má byť a chvália ťa do neba 😀 to bude aj tým, že to varíš z lásky,že 😵
krásny víkend 😵

denisenko
11. feb 2011

.......táááák....futbal sa dnes odkladá.....vraj pre chorobu...len neviem, kto ochorel, či vela detí,alebo treneri.... 😝
@utka to mi hovor o okupovaní notebooku..... 😝 smola, máme len jeden...... 😝
@letty86 z lásky veru, z lásky.....ty varíš ináč??? 😕 😉 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
11. feb 2011

ako vidím, nikde nik.. 😒 idem aj ja, nejako mi je celý den zima a som unavená...... 😔
dobrú noc... 😉

utka
11. feb 2011

@denisenko už? Tak dobrú...

aninka29
11. feb 2011

@letty86 a z ktorej požičovne máte kostým?
@leninka75 Laurička je aká chutnučká 😵 😵 😵 😵 ...krásna princeznička 😵 ...ja by som tááák chcela vrátiť čas....
prajem vám pekný víkend mamky....my budeme valentínsky welnesovať doma vo vani a na gauči 😀 😀

letty86
11. feb 2011

maťko spinušká, manža v robote, vikinečka u babky....a maminka nevie, čo od tej nudy robiť 😀 😝
@aninka29 bola som na sokolovskej, pozerala som na nete a mali tam aj pár obrázkov kostýmov, vyzerali pekne,, viki mala jasnú predstavu, len princezná, tak nám ukázala asi 4 šaty, vikinka ukázala na ružové a bolo 😅 keby som to mala vyberať ja, špekulujem pol dňa 😀 😝. Ostatné som naživo veľmi nevidela, keďže vikinka nešpekulovala. a v triede boli traja spidermani 😕 jeden chlapček bol za udatné kuriatko 😵 muselo to byť zlaté...pridám do albumu tu na mk ten kostým...
@denisenko no jasné, stále tam prihodím kopec amore 😉

denisenko
12. feb 2011

dobré ránko.... 😉 ...krásny den zas pred nami..... 😉
@aninka29 to máš pravdu, niekedy aspon na pár chvíl vrátiť ten čas ked boli taký maličký..... 😵 aj my asi nakoniec skončíme doma, možno ešte nejaká reštika....... 😵
@letty86 niekedy je lepšie dať si poradiť od drobcov, ked už vedia, čo chcú...... 😀 udatné kuriatko by som teda chcela vidieť aj ja......teším sa na fotos...... 😉
pekný valentínsky vííííkendíííík...... 😉 😉

denisenko
12. feb 2011

idem urobiť guláš...knedla je od včera, tak sa ideme realizovať s mäskom 😉

jacka
12. feb 2011

ahojte.....

@letty86 ......ešte že si tak rýchlo vybrala.....super šatočky 🙂

aj ja by som chcela vrátiť čas...... 🙂 😉

@denisenko len var......ja lubim guláš s knedlou....mna.....pozývam sa..možem 😉

jacka
12. feb 2011

tu vobec nie je krásne...akurát tak za oknom....fuka vetrisko...a slniečko len sem tam vykukne........deni nevymeníš? 😉

letty86
12. feb 2011

ahojte 😉
@jacka aj u nás je zubaté slniečko a fúka 😒 ďakujem, len je trošku rozmazaná foto, vikinka si musela aj potancovať 😅
@denisenko veru, som rada, že si to vybrala sama a rýchlo, v tom nie je isto po mne, to tatík je taký rázny, ja obkukávam,jaaaj, katastrofa, môj manža je chorý, keď spolu nakupujeme 😝 😎

leninka75
12. feb 2011

ahojte!!..............brrr to je kosa a ten vetrisko 😠 😠 😠 ..............

@denisenko ...............pamätaj na budúce do knedlí žiaden olej a chlapi sa budú zalizovať aj za ušami 🙂 🙂 ............gulášik už máš??

@utka ...vďaka!!.............super, že viki lepšie!!!............asi budete víkendovať doma, že jo ??

@aninka29 ............ďakujem!!.......veru neskutočne to letí.......a teraz dvojnásobne .............aj taká vaňa so sviečkami má svoje čaro!! 😵 😵 😵

@letty86 ......takže z vikinky rastie rozhodná žena 🙂 🙂 ...............ako si strávila včerajší večer, taká samučká?

leninka75
12. feb 2011

@jacka ..............dnes von asi nepôjdete................

leninka75
12. feb 2011

@letty86 .................úžasná prineznička!!!................dobrý vkus!!................. 🙂 🙂 🙂 🙂 .......

denisenko
12. feb 2011

baby, nám sa tu začali zbierať oblaky...a má sa aj ochladiť.....ja nechcéééééém....... 😝
@letty86 princeznička úplne ako naozaj..... 😉
@jacka tak to počko asi meniť nebudeme..... 😝 ....gulášik je super, knedla na pohladanie...len má jednu chybu.....je jej málo...ale ked ešte dnes dojdeš, tak sa ti určite ujde..... 😵

denisenko
12. feb 2011

plné brucho,.......idem si spraviť kávičku, Nisko spí....potom chce ísť na ihrisko a piknikovať, vraj ideme robiť hamburgery.......asi z piškotov... 😵

leninka75
12. feb 2011

u nás má zatiaľ plné bruško jedine laurička 😀 😀 ..............práve dopapkala....a lilka sa túla niekde u babky, muž v robote.......ale inak pohoda 😀 😀 😀

aninka29
12. feb 2011

ahojte 🙂
@letty86 krásna princeznička 😵 😵 😵 😵 😵

tak už aj Sabka má kiahne..jupíííí.....dnes to vypuklo.......má už tri pupáky.....sa vytešujem..budú to mať obe za sebou...len nech to zvláda Sabi dobre 🙂

aj u nás fučí neskutočný vetrisko 😝 ......Simuška šla na návštevu dole k babke...manža šiel za kamarátom.....ja som sa pustila do upratovania skríň......ale mám super asistentku Sabinku,tak mi to ide ako v lete na saniach 😀 ....ja uložím,Sabinka vyloží...a dookola

utka
12. feb 2011

Ahojte.
Ja som mala navarené od včera. Ráno som bola cvičiť. Bodyforming...lepšie ako stredajšia Zumba...Dala nám teta zabrať,ale super.
Keď som prišla domov, manžel už rozmrazoval mraziak, tak som mala o zábavu postarané...Ešte som upratala kúpelku, povysávala, pozmývala a teraz už konečne oddych. Ešte musím ísť do obchodu, ale to má čas.
U nás je celkom pekne, nato, že ešte ráno o piatej lialo...

jacka
12. feb 2011

@leninka75 ..boli sme poobede už taký silný nefukal...ale studený bol super 😝 .tak aspon na hdku...a tiež sme sami......muž maká......

@aninka29 vyriadené.....taktúto pomoc mám aj ja....vo všetkom mi pomáhal 🙂

denisenko
12. feb 2011

@aninka29 aká ironia...mamička sa vytešuje, že dieťa ochorelo..... 😅 to upratovanie poznáme, a to už sú aj väčší.... 😅 my sme boli chvílku na ihrisku, bolo tám par detí zo školky a potom vraj: mami, oni sú hluční.....jediný, koho tam bolo počuť bol Denis...ale nevadí 😀 .

utka
12. feb 2011

@denisenko super, zlatý je...

denisenko
12. feb 2011

@utka díky...... 😉
@jacka 15 dgskorocelu ,2krat tolko cukru,do pohara na 2až 3 dni potom scedit štavu ,do zvyšku dat 2dlvody,prevarit, scedit,ku tomu pridat tu štavu,znovu prevarit,pridat kyselinu citronovu a dat do flaše a zatvorit ..hotovo... to je od mojej maminy......nech ti poslúži, mne vždy 😉

utka
12. feb 2011

@denisenko To si musím aj ja zapísať a urobiť...Díky

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre