Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. mar 2011

@aninka29 to tebe sa už pýta na nočník???? 😕 😕 😕 😅

jacka
10. mar 2011

@leninka75....a ty si kde zmizla?........ 😅

leninka75
10. mar 2011

@jacka ...........tu som 😉 ...............musím občas aj čosi porobiť 😝 .............

leninka75
10. mar 2011

@aninka29.................u nás stojí zumba 1 euro 🙂 ..............rýchlo sa vyliečte!!

jacka
10. mar 2011

@leninka75 veru treba..aj mne 😀 😀 ........ 😉 ...pojdem dať Peťkovi niečo zjesť a pomaličky pojdeme von....dnes pospal skoro 2h 😕 😕 😕 😕 😕 ....som chodila kuk či je o.k... 😉 .....aj ujo zmrzlinár mi zdrhol....ale hlavne že sa Peťko vyspinkal..... 🙂

leninka75
10. mar 2011

@jacka .............možno je to tým počasím, že tak spinkal .........................už si skúšala zasa jazdiť?

jacka
10. mar 2011

@leninka75 .....tak potom by mohlo byť stále takto 🙂 🙂 ......

leninka75
10. mar 2011

@jacka ..............daj pokoj.........také depresívne počasie..........aj u vás je tak?

jacka
10. mar 2011

@leninka75 je aj tu tak..... 😝 😝 😝 😝 ........zima...sem tam sneh.......

jacka
10. mar 2011

ideme..už sme oblečený...tááááááááááááák sa mi nechce 😝 😝

jacka
10. mar 2011

stále zabudnem..neviem ti poradiť ako odanučím MAťko obhrýhanie nechtov?????..odkedy sa Peťko narodil vkuse ich má v puse..a keby ste videli aké hrozné to má 😔 😔 😔
musím ísť už ma zas ťahá

leninka75
10. mar 2011

@jacka ..........ja veru v tomto poradiť neviem ☹ ...............tak utekaj..pa

denisenko
10. mar 2011

už sme domááá..... 😉 joj, škoda, že ste sa nemohli pridať....vyšlapali sme si s Niskom na zrúcaninu, vytiahli obložené žemle, flaše s vodou, sušienky a kochali sa výhladom........ 😵 asi po polhodke sme sa zbalil a scupitali dolu 😵 u nás je tak krásne.....až mi je to trápne, že sa chválim.... ☹ máme 15, ale slniečko svieti, takže pocitovo je tak 20...... 😵 😵
aj Denisko si pochvaloval, že aký fajn výlet to bol..... 😉
@aninka29 angína??? a kde k tomu prišla? to u vás tuším počujem prvýkrát.....veru, pliaga je to.....aj grckala?len aby ste to nedostali celá rodinka, u nás to tak býva......klop, klop, klop........ 😔
@jacka prečo diazepan??? 😕 aj mne už denisko vyhradzuje čas na internet, ale čo už..... 😅
@aninka29 25 eur týždenne.......to aj s posilkou? aj tak je to moc.....neoplatila by sa ti lepšie permanentka?????????? 😕 práve rátam....to máš mesačne 100???????????????????, 😕

denisenko
10. mar 2011

@jacka Denisko si obhrýza nechty odkedy chodí do školky....má ich len také polovičné....nie že strašné....ale strašne strašné...ani výraz už na to neexistuje....skúšala som všetko, ale nič nezabralo.....dokonca si sem tam v noci obhryzie aj palec na jednej nohe.....lebo na rukách už nemá čo....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a potom že má afty..... 😠 ☹ preto zhánam psychologičku, ved to už naozaj hraničí so zdravím................... ☹

denisenko
10. mar 2011

@jacka už mi to vyhodilo...diazepam na krče pri horúčkach...a je že z nej chceš urobiť narkomanku.... 😀 😀 😀 😀

aninka29
10. mar 2011

@jacka ešte sa nepýta 😉 teda......stále keď sa pokaká alebo vyciká,tak ma ťahá na záchod...tam si vezme nočník,prinesie si ho do obyvky ,stiahne si pančucháče,strhne si plienku,sadne,chvílku posedí...a je to 😀 😀 ........snaží sa......ale ja zatiaľ nočník ešte moc neriešim.......som rada,že sa zoznamuje,a že vie na čo sa používa.....ale tak naostro začneme...až bude teplejšie....aby mohla behať po dome s holou pipinou 🙂
@denisenko chytila v škôlke 😠 😠 😠 😠 😠 😠 poraziť ma ide 😠 😠 😠 ....................................áno s permanentkou by ma to vyšlo lacnejšie...nooooo.ako rátam tak o 50centov na vstup menej.............to som už rátala aj s posilkou....za vstup do posilky si platím 3,50 +prašule osobnej trénerke+nejaký ten spaľovač tukov 😀 .........
baby ja som nedávno čítala článok o obhrýzaní nechtov u detí.......tak vraj im môže chýbať nejaký vitamín,ale môže to byť aj psychika 😒 ..tuším v časáku mama a ja o tom písali dlhokánsky článok.....aj švagrinin malý si tak strašne obhrýza nechty

aninka29
10. mar 2011

@jacka áno dávam jej diazepam,aj dokina kázala

denisenko
10. mar 2011

@aninka29 u nás je to zaručene psychika.....hod dieťa do cudzej školky a nechaj tak....výsledok? adaptuje sa s obhrýzaním nechtov....... 😖 myslíš, že by nám psycha pomohla?

aninka29
10. mar 2011

@denisenko to máš pravdu....Nisko bol ako sa vraví hodený do divokej rieky 😖 .........podľa mňa by pomohla......a keď píšeš,že si vyskúšala už všetko možné aj nemožné.......ja by som to skúsila,kebyže máme taký problém

denisenko
10. mar 2011

@aninka29 tiež sa na to spolieham.... 😵

utka
10. mar 2011

U nás stojí zumba 3,50€, ale na zumbu nechodím...a oatatné stojí 2,70€. Dnes si idem kúpiť tú pernamentku. Tá vychádza 35€ na 15 vstupov...
aninka, díky, ale 5 kg je nič. Na mne to nie je vidieť.
jacka, v práci celkom fajn. Viki chodí do škôlky, som zvedavá do kedy vydrží...

denisenko
10. mar 2011

hurááááá.....tatinka už máme na talianskej strane...... 😉

utka
10. mar 2011

@denisenko super...sa tešíte, čooo???

denisenko
10. mar 2011

@utka jasné...už je tu....možno ešte prídem, ak ma pustí...... 😵

letty86
10. mar 2011

@denisenko dávala som malému od troch mesiacov bio gaia probiotiká a asi týždeň mu ich už nedávam a odvtedy sa zhoršilo to zvrackanie, myslíš, že to s tým súvisí?..som to aj mudre spomínala, ale nič nepovedala...aj vikinka bolo od troch mesiacov na umelom mlieku a tiež to grckanie vymizlo až okolo 9 mesiaca
@jacka k mudre sa dostali tie info o zmene v príkrmoch, ako sme sa tu minule bavili 😕 , že sa už môže skôr, ale ja ešte počkám
@aninka29 angína ☹ nech je simuška raz dva zdravučká a sabinka musí byť zlatá s tým nočníkom 😵
dnes mi učiteľka povedala, že vikinku vybrala a pôjde na budúci týždeň súťažne spievať, moja zlatá, dúfam, že nebude mať trému....z každej triedy vyberú jedno dieťa a budú mať mini slávika, len škoda, že to nebude pre rodičov, budú tam len učiteľky, tak som zvedavá 😵

letty86
10. mar 2011

@denisenko užtie si to 😵
my zajtra ideme k svokre, už sa teším, naposledy sme tam boli v septembri, ešte s maťkom v brušku, takže môj malinký tam bude mať premiéru, babka už nachystala postieľku a vikinka sa už tiež veľmi teší 😵
tak sa mi tu opatrujte, ozvem sa v pondelok 😉 😉

utka
10. mar 2011

Ahojte!
Tak som si dobre zacvičila...len ku koncu ma tak riadne rozbolelo brucho, že som už ani brušáky poriadne nezvládala...
Tak dobrú noc.

leninka75
11. mar 2011

ránečko!! 🙂 ...................nejaká som "omáčkoidná" od rána 😝 😝 😝 ...............lilka sa práve zobudila, že "mamííííí, čajík a čítať!!"

denisenko
11. mar 2011

dobré ránko.... 🙂 ...
@leninka75 a ja som od rána akoby ma prešiel parný valec........ 😝
@letty86 ja som si myslela, že probiotiká by to mali zlepšovať.....a boli ste aj na ten reflux?Vikinka vie tak pekne spievať? šikulka, ked ju pani učitelka vybrala....... 😵 tak si užite víkend, a kde máte tú druhú babku, ked ste sa tak dlho nevideli? 😕
@utka to chodíš cvičievať večer? a potom že máš tolko energie, však? už nebolí?
@aninka29 ako? už lepšie? ☹
@jacka dúfam, že ti mládež nezlikvidovala pc, ked si sa tu už nedostala...... 😅

idem niečo robiť, asi variť.......nie že by sa mi chcelo....ale chlapi chcú obed....... 😝

jacka
11. mar 2011

ahojte.,...

ste toho zas popísali....neviem či to všetko stihnem prečítať...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre