Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
14. mar 2011

dobré ránko 🙂
@utka dobre si nakúpila 🙂 ....žeby som šla mrk aj ja....dokedy majú byť tie zľavy?
@jacka Sabka už o niečo lepšie...aj keď ešte stále kašle strašne ☹ ...a ja ani neviem čo všetko mi je..u doktora som nebola zatiaľ.....samoliečba 😝 ....
@jacka som asi prekukla..prečo idete na krčné??.....tak nech to Maťko zvládne v pohode

ja dnes skočím do nemocky za mojou sesternicou,tá ktorá bola u nás na prázdninách......urobili sa jej po nožkách také zrazeniny..vyzerá to ako modriny,ale sú viac červené a veľmi horúce na dotyk ☹ .....zatiaľ jej nezistili nič...tak sa čaká...ešte by jej chceli vziať kúsok kože na rozbor........ach jo.....

leninka75
14. mar 2011

ránečko!....................

@aninka29 .............skoré uzdravenie dievčatá!!!!...............sushi bar 😵 😵 😵 😵 ..................potom nám porozprávaš.......to bude premiéra alebo si už také papala?

@jacka .............krčné s maťkom?...........chlapci sú teda fešáci 😵 🙂 🙂 .......

@utka ..............dobrý nákup!!! 🙂 ...........aj mňa zaujíma či nevieš do kedy sú tam zľavy......u nás najbližší exisport je v žiline alebo v trenčíne ☹ ....................ale chcem skúsiť intersport, ten je v považskej, tam si náhodou nebola?

arusska
14. mar 2011

no tak baby uz sa to blizi. Dnes zacinam 8M a ostava nam 61dni do terminu... straaasne sa tesim 😵 uz nech je to tu 😅

leninka75
14. mar 2011

kuknite do albumu 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
14. mar 2011

dobré ránko.... 😉
@jacka ja tiež tak kupujem....a potom na rok znovu..... 😝
@aninka29 tak sa pekne liečte....... 😵 mate nejaké výročie, či ťa manža pozval len tak? ...z lásky..... 😵 moj ma nepozval nikam, ale urobil mi prekvááááápko......prišiel zo slovenska s vydepilovanou hruďou.....si kvoli mne vytrpel 😅
ale prekvapil ma......v dobrom..... 😉
@leninka75 pekné fotečky, človek nevie ktorá z vás troch je krajšia... 😵

no nič, pomaly idem do práce....dneska výnimočne na 1O-tu......nechcééééésa mííííííí 😝

leninka75
14. mar 2011

@denisenko ...............fíha vydepilovaná hruď!!............ani neviem aký "smailo" by sa tam hodil 🙂 😉 😀 😅 😵 ..........už si to niekedy dal urobiť???...................jeeej ty už začínaš pracovať!!!.............to to ubehlo!!!...............tak nech sa ti dobre rozbieha!!.............a ďakujem 😉

utka
14. mar 2011

Ahojte, ja som dnes zostala s Vikim doma. Hrozne zle v noci spinkal kôli soplíkom...Neviem, čo mu mám dať, aby mu to čo najskôr zabralo...Čo je dobré na naparovanie???
jacka, dúfam, že z bundy nevyrastie...je to veľkosť 128/134 a teraz má 116/122.
aninka, tak rýchle uzdravenie aj vám aj sesterničke...ktovie, čo to môže byť?!
deni, vydepilovaná hruď? Tebe sa to páči?
leni, neviem, do kedy sú výpredaje, ale čo sme si s manželom kúpili zimné bundy pred Vianocami za 50€, teraz ich majú po 20€ 😠 ...
V Intersporte som bola,ale tam nemajú výpredaje. Aspoň sa mi nezdalo. Lyžiarky zo 159€ na 149€ to nie je bohvie čo!!!
Ozaj, prečo nevidím tvoje fotky leni???

denisenko
14. mar 2011

@leninka75 😵 😵 .....dal si to urobiť prvý krát.......do 30-tky to nepotreboval..... 😀 ale vie, čo sa mi páči..... 😵 ideeeem už naozaj...lebo prídem neskoro...... 😀

leninka75
14. mar 2011

@utka ...........na naparovanie je expert deni 😉 .............fotky som nastavila pre priateľov......tebe som už 2x posielala žiadosť, nedostala si?.....kukni na fb.......

mirrinka
14. mar 2011

Ahojte kočky.prišla som len tak kuk nachvílku,už som doma z nemocky,ale stále ešte 2v1 😀 bola som tam strašne dlhých 17 dní a bola to hruza,najmä čo sa lekárov týka.... 😝 vraj mám už len čakať na odtečenie plodovej vody,ale to mi vravia už od 23.februára 😀 takže tak...... a tu čo nového? nemám ani šajnu jak si žijete, je tu ešte niekto 2v1? 😀
leninkina Laura je už riadna kočka,pozerala som predchvílkou album 🙂 tak sa držte,ozvem sa ešte 😉

aninka29
14. mar 2011

@leninka75 premiéra 🙂 ...už sa teším
@denisenko pozval ma len tak...z lásky 😀 🙂 ......pánabeka..... 🙂 obdivujem tvojho muža 🙂 .....musí ťa veeeeľmi ľúbiť,keď sa na to dal.....trpel určite neskutočne 😀 😉
@mirrinka vitaj doma 🙂 ....akurát dnes som sa ti chystala ozvať,že čo a ako.............tak len pekne oddychuj...a čakáme 😵 😵 😵 .....Lianka je určite v siedmom nebi,že má doma maminku...a ty tiež 😵 😵 .........mirri aj rodiť budeš v novej nemocke???........

utka
14. mar 2011

@mirrinka vitaj!
držíme päste, nech je všetko ako má byť...

mirrinka
14. mar 2011

dakujem kočky..... áno,rodiť by som mala v novej,predsa už to tam aj poznám,aj informácie tam už o mne za tie tri týždne nazbierali,aj do poradne tam už chodím,tak už to nejako nechcem meniť...... 🙂

denisenko
14. mar 2011

@mirrinka tak držíme palce, nech to dobre dopadne....dúfam, že čoskoro nás potešíš nejakou novinkou 😵 😵
@utka mi nenaparujeme, ja osobne mám s tým zlé skúsenosti ešte z puberty, Leninka sa trošku sekla....my inhalujeme 😅 najlepšie morskú vodu..... 😵 inak, ked sme kupovali inhalátor, tak sa nám to zdalo dosť penazí...ale teraz si to naozaj neviem vynachváliť....škoda len, že na slovensku to nemajú v lekárnach, poväčšine musia všetko objednať 😝
@aninka29 máme to mi milujúcich manžov, že? vraj aj kozmetička sa mu čudovala, že posledný adept zdrhol po prvom trhnutí..... 😀 a ako? už lepšie?????

baby, ja som z práce doma....akoby ma niečo prešlo.... 😝

utka
14. mar 2011

@denisenko ďakujeeem...Viki sa ani nechce naparovať ☹... A ako bolo v práci? Nejako si skoro doma, nie?

utka
14. mar 2011

Zase jeden z tatinkových výtvorov...

denisenko
14. mar 2011

@utka kreativite sa medze nekladú, šikovný tatinko....... 😉 aj Vikimu lepšie chutí, ked to má tak naservírované? 😉 😀 ja som v práci do pol tretej, aby som stihala aj školku...len teraz ešte nechodím na večer do kuchyne.... 😅
jacka sa zas stratila....asi ju chlapi vytiahli von ak bolo pekne.....čo by sme my dali za to, keby sme tu mali dvor... ☹

denisenko
14. mar 2011

dobrú noc....nejaká som zničená 😝

utka
14. mar 2011

@denisenko no ako kedy s tým papaním...
Tak dobrúúúúúúúúú...

utka
15. mar 2011

Ahojte!
Tak ja som doma s Vikim ☹. Zase má laryngitídu. Po dvoch týždňoch v školke 😒 ...
Včera bol už celkom v pohode, aj v noci celkom pokojne spinkal. Ráno som už bola nachystaná do roboty, ešteže sa zobudil, že chce cikať...zrazu taký hnusný štekavý kašel 😢 . Aj sa mi zdalo v noci, že som ho počula raz tak zakašľať, ale keď som šla k nemu, tak už nič...Ach jááááj...kedy sa mi tohoto svinstva zbavíme???
V robote nebudú radi, ale čo už?

denisenko
15. mar 2011

dobré ránko.... 😉
@utka no tak to nie je bohviečo.....aj mne sa zdalo ráno, že Nisko má nejaké teplejšie čelo.....dúfam, že neochorie.... 😔
nejako sa nás všetkých tie bacily držia.... 😝 idem do práce, tak zas až poobede...... 😵

jacka
15. mar 2011

ahojte.......

@utka ☹ ☹ ☹ ........pojdete aj k dr.?.....skoro sa vyliečte.........tá laryngitída vás často navštevuje ☹ 😔 ...ach jáj.....držte sa...

@denisenko ...príjemnu prácu..... 🙂 .........

jacka
15. mar 2011

včera na krčnom sme nepochodili bohvie ako.........má zväčšené nosné mandle........zatial dala lieky.....Awamys a Xyzal........ale chcela nám dať také lieky čo aj naša detská...tak som jej povedala že to nám nezabralo......vlastne aj toto čo nám dala tak zloženie je podobné len iný názov..........takže pojdu asi von 😝

utka
15. mar 2011

@jacka pôjdeme k dr., aj keď nám nedá a ani nepovie nič nové, ale potrebujem do práce OČR.
No tak mandla pôjde asi von? Neboj, nie je to až také hrozné. Ja mám pocit, že Vikimu už zase dorástla ☹...

jacka
15. mar 2011

@utka ...ja viem..dnes to nerobia tak drasticky.....a dorastie 😉 ....len ako to prežije moj chlop malý..neviem 😉

jacka
15. mar 2011

@utka ...ale hádam vám dá atb.?...nie? 😕 😅

utka
15. mar 2011

@jacka no na laryngitídu sa nedávajú ATB...Olejový obklad na hrdlo, kalciový sirup, zvlhčovať vzduch slanou vodou a na večer polku dithiadenu...
A ja mu ešte dávam homeopatické kvapky Tartephedreel...

utka
15. mar 2011

Chúďatko moje, bol od šiestej do siedmej hore a teraz ešte stále búva...nech sa vyspí, aj ja som si zdriemla ešte. Doktorka dnes aj tak robí len od jedenástej. Najhoršie je, že sme mali ísť 16.teho na logopédiu a budeme sa musieť už druhý krát preobjednávať kôli tejto debilnej chorobe!!!

jacka
15. mar 2011

musím ísť...

mne na dithiaden na krčnom povedla že je to hrozne svinstvo......lepšie je dat nejaký sirup .....xyzalô.,..alebo niečo podobné

nedávaju sa atb?.....tak prečo nám na poho dali 😠 😠

jacka
15. mar 2011

kuk kuk....kde ste žienky?????:........deni maká.......a leninka je kde?.....

@utka no ako?..................neboj logoped počká........ 😉 rýchlo sa vyliečte.... ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre