Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
28. apr 2011

@utka počkaj...on je alergik? 😕

utka
28. apr 2011

@denisenko to ešte nevieme...mali sme ísť 27. na krvičku, ale keďže ochorel, tak ideme až 17.5. Ale dúfam, že nebude mať alergiu...
Dnes som bola na taebo a zajtra idem na masáž...to je parada...

denisenko
28. apr 2011

@utka joj, ako ti závidím..... 😵 dnes som bola v robote a zajtra idem zas..... 😀 😀 😀 😀
dobrú nocku.... 😵

jacka
29. apr 2011

ahojtéééééé 😎 😎

ja len na sekundičku......idem zaviesť MAťka a potom musím k dr s Peťkom....ale určite prídem.... 😉

leninka75
29. apr 2011

ránečko!!!........dnes som Lauričke uvarila brokolicu, dúfam, že to dobre dopadne 😨

@jacka ...no vitaj 🙂 🙂 ......stále grckáte?...

@denisenko .......tatino má zatiaľ kľudný spánok, ale ono to príde 😀 😀 😀 ......máte už veľa hostí?

@utka.....ako taebo?......nezničila si sa moc? ..

jacka
29. apr 2011

@leninka75 dakujem..... 🙂 stále..... ☹ .....a máme rotavírus...... 😕 šikovná dr......ako rýchlo na to prišla 😅

leninka75
29. apr 2011

@jacka ...inak mi bolo čudné, že ti kázala dávať kinedryl!!!.............ja vždy ako prvú pomoc dávam hylak...........a teraz vám niečo dala??.....to musela dlho rozmýšľať kým prišla na diagnózu 😒

leninka75
29. apr 2011

@jacka ....ako moc je to nákazlivé???.....maťko je OK?

jacka
29. apr 2011

@leninka75 ....no ona mi povedala že mám kinedril dávať dalej po štvrťkách 2xdenne.....a ten hylak.....................vieš že ani dlho nerozmýšlala...........sa spýtala na stolicu že aká je.a ja jej že stráááášne smrdká..........a hned zapotila že je to rota..............vravím že je šikovná...a to grcká vlastne už v stredu bol týžden.....
som sa pýtala že prečo to ešte niekto nedostal...a vraj je to ako s chrípkou....bud alebo 😅 ........................Maťkovi nič nie.........našťastie.....

jacka
29. apr 2011

ideme na chvilu von.......... 😉

jacka
29. apr 2011

už sme domka........pojdeme sa najesť a šup spinkať....nejaký je nesvoj dnes ☹

utka
29. apr 2011

Ahojte. Konečne piatok...

jacka
29. apr 2011

@utka veru 😉

pekný víkendík sa praje..... 😎 😎

utka
29. apr 2011

leni, taebo super, ale zase nás precvičovala tá baba, čo nemá konca kraja!!!Bola som dobre unavená...ale to bývam vždy po taebo...normálne neviem od únavy spať. Ale už sa teším na dnešnú noc, to budem spať ako bábo...

utka
29. apr 2011

Pekný víkend!!!

denisenko
29. apr 2011

ahojte.... 😉
@jacka jéééj, vitaj...PC opravený?.... že rotavirus,no paráda....a to ho akože týžden vracká????a vyriešila to kinedrylom? 😕 😕 😕 ....šikovná dokina.... 😝 tak to vám teda nezávidím...vy ste sa asi telepaticky dohodli s aninkou, že budete marodiť.... 😠 😔
@leninka75 mali sme doteraz stále plno.....ale budúci týžden má byť kludnejší...dúúúúfam.......... 😝
@utka tak to poznám, ani ja od únavy nezaspím...a to spávam 5 hodín každý den...... 😎 Viki je už OK?

no paráda, začal hokej.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .... 😝 telke sa nedostanem, s chlapom sa nedá rozprávať o ničom inom, tak som zvedavá čo budem robiť, ked mám volný nepracovný večer....... 😝 😝 😝

utka
29. apr 2011

@denisenko Viki je už OK...dúfam. Zajtra sa uvidíme...teším sa na neho!

denisenko
30. apr 2011

dobré ránko.... 😉

utka
30. apr 2011

Dobré ránko!
Ešte čakám na manžela a kamoša kým naložia posteľ a ide sa za naším synáčikom. Huraaaaaaaaaa...

jacka
30. apr 2011

ahojtééééé..... 😎 😎

@utka určite ti velmi chýba,že 😉 aj ste spolu telefonovali?....

@denisenko ..neviem či určila dobru dg.......stále mi grcká.......keby aspon stery vzala....ale nič...a už to musí ísť aj maličkému na nervy.... ☹

denisenko
30. apr 2011

@jacka no to teda nie je bohviečo..... 😠 práve rozmýšlam, čo pomohlo na vracanie Niskovi.... 😔 ...akt neviem....na kakanie len smecta, ale na vracanie.......myslím že tiež len hylak a laktobacilky....odkedy ich užíva, máme o kopec problémov menej....už druhý rok ich berie a minulé leto sa nám vyhol campylobakter 😵

jacka
30. apr 2011

@denisenko čo su to laktobacilky?............chuda malé už je s toho unavený.....len ležká...alebo sa ku mn e tulká....a čo mi vadí dosť...velmi málo pije 😔

dnes bolo krásne......len poobede prišla kosa...brrrrrrr......záhradka posadená už len sa o u starať 😉

dobru nocku......žeby posledná 😉

denisenko
30. apr 2011

@jacka čo si, že posledná...ako to poznám ešte aj mna utka obehne.... 😀 laktobacilky sú na obnovu črevnej mikroflory, kedže sme mali tri dva roky po sebe campyla, tak mi dokina poradila, že mu to mám dávať, aby sa mu žalúdoček stal obranyschopnejším..a odvtedy naozaj máme pokoj, aj s hnačkami, trvali teraz len dva dni, aj z tej črevnej chrípky sa dosť rýchlo dostal......tak myslím že to má svoje plusy......my máme tieto http://www.lekarna.cz/swiss-laktobacilky-detske...
dobrú nocku, moj chlap zas čumí na telku......ešteže sme kúpili novú a velkú 😀

jacka
1. máj 2011

ahojtééé.....

@denisenko ..však utka je mimo 😉 .......................to sú ako probiotiká....to može jesť len ked trochu vyzdravie.....mám pocit 😔 ....tak vy ste si užli svoje ☹ ☹

denisenko
1. máj 2011

@jacka a ako? už je lepšie?.....asi som to včera zariekla,Denisko tiež v noci vracal....ale on sa asi prejedol bryndzových halušiek, alebo tá bryndza bola akási nedobrá, lebo aj tatinkovi bolo z nej ťažko...... 😠 ale už vyzerá dobre...teda dúfam... 😵
som sa práve dnes dozvedela vraj budem mať 4 dni dovolenku.....žeby som šla na SK??? 😅

jacka
1. máj 2011

@denisenko len pod pod..... 🙂 🙂 .......budeme sa tešiť 😉
podla mna je Peťko na tom stále tak isto.....grcká....a dnes aj kakal.....ja neviem čo mám robiť....len polihuje....ked ho chytím tak len samé kostičky....už aby s tým prestal ☹

som hladná ako vlk...také halušky by som si dala.....ale len dobru bryndzu 😉 ....a dnes je Niskovi ako?....už negrcká?

denisenko
1. máj 2011

@jacka a pojdeš s ním zajtra ešte k dokine? ...aby sa nedehydroval......my ked sme mali toho campyla prvý krát a nik ešte nevedel čo mu je, kedže tretí den dosť kakal, tak nás hned nechali v nemocnici...to mal dva roky....predsa len u týchto drobcov je to riskantné....... 😖 ..DEnisko je už asi ok, bol s tatinkom vonku na zmrzline.....skoro som odpadla, si mala počuť tu prednášku a zdravej výžive, bolestiach brucha a chlapskom rozume.... 😀ale zatial mu nič nie je, tak čakám ako bude v noci.....som povedala, že ked pojde kakať alebo grckať nech budí tatinka a nie mna 😀 😀

denisenko
1. máj 2011

teda.....písala mi mamina na skye, lebo dcere jej priatela sa narodilo bábatko....kamarátka....a už ho musia operovať, chudatko maličké...v bratislave...vraj sa mu vobec nevyvinul konečník.....tak to si neviem ani predstaviť ☹

utka
1. máj 2011

Ahojteee!

@denisenko chúďatko maličké ☹...
@jacka ako Peťko?
Ja som skoro odpadla, keď sme prišli do ZV ☹. Viki spinkal, čo je u neho nezvyk a keď sa zobudil a prehovoril na mňa...ešte viac je chorý ako bol. Nechápem...Svokra mu prestala dávať lieky, že vraj mu už nič nebolo. Mal aj očko zase červené. Tak neviem, čo je na tom pravdy. lebo mu nedávala ani sprej do nosa, čo má od imuno-alergologičky....Skoro ma vyrútilo!!!
Takže si beriem dovolenku a budem s ním doma. Zajtra poobede skočíme aj k lekárke pre istotu, nech sa na neho pozrie.
Dobrú noc!

utka
2. máj 2011

Dobré ránko!
A to akože som prvá? Hmmmmmmmmmmmmm

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre