Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. júl 2011

@utka .....ved len nech si užíva prázdniny.... 😵 😵 ...tak to máte super zadelené....nech vám to aj tak vyjde...🙂

jacka
11. júl 2011

ahojtéééé......

aj prvááá 🙂

keby ste vedeli čo dolal Maťko k narodkám.......také drevené autíčko od jedného roka....dobre ....ale knižku aké vydava zvuky auto alebo vláčik alebo motorka pre 5 ročného 😕 😕 😕 😕 😠 ....som ostala v šoku.,.....no a u Peťka do bol klinec programu.....RUŽOVU trojkolku.....tak to ma zabilo.......ani sme ju nebrali som vravela mužovi že to už zas nie nech to ide vymeniť.....to čo nemá oči alebo ako to mám chápať???? 😠 😠

jacka
11. júl 2011

dnes ideme ku našim .......sa teším 😵 ...dala nám marhule tak idem s maminou urobiť lekvár mne by sa to samej ťažko robilo.......pri mojich dvoch......... ☹ ...a čo som ešte chcela?????no neviem 😔

utka
11. júl 2011

Ahojte!

@jacka no mme to zadelené a dúfam, že to tak aj bude...
Tak hovoríš, že super darčeky...no má vkus 😀 ... Tak sa budete dnes ešte aj pri šporáku pariť? Dobre, len narobte veľa a dobrý...

utka
11. júl 2011

A kdeže ste?

denisenko
11. júl 2011

@jacka jen rúúúžová to múúúže být....možno svokra žije v tom, že máte párik...chlapca a dievčatko..... 😀
jáj, žienky moje...toto teplo...my sme boli včera celá rodinka na kúpalisku....normálne sa mi dnes zdá, že DEnisko soplí menej...žeby klin klinom???? 😀 😀 😀 😀
a mne je tak blbo......bolí ma žalúdok už tretí den......dúfam, že to zas nebude viroza......ale len tieto teplá.... 😝

denisenko
11. júl 2011

fuuuj....to je hic...35..... 😝 a to idem do práce vraj bude grilovačka..... 😝 😝 😝 😝 😝 ja už som ugrilovaná teraz..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
11. júl 2011

ahojtééé....

@utka však nech vám to vyjde podla plánov...... 😵 😵 .......boli sme v Slov.Lupči...to je asi 10km od BB......veru pri sporáku....som unavená ako kon 😝 😝 😝 .......Maťko vylizoval hrniec....som len zvedavá či to bude jesť aj na chlebe 😀 😠

@denisenko ....rúúúžovu šla vymeniť...dnes volala že má inú farbu...tak sa nechajme prekvapiť 😔 .........že 35 fuj...a v noci sa aspon trochu ochladí????................určite je ti zle s toho tepla??? 😵 😵 😵 😵 🙂 😉 .................bodaj by to NIskovi pomohlo..........a vám sa ten návrat na Sk blíži..tešíte sa???
ako na grilovačke????
kde sú ostatné???....leninke prišiel asi drahý tak teraz žeby prala???? 😕a ostatok???

utka????


dobru....

utka
11. júl 2011

Dobrú noc...

jacka
12. júl 2011

ahojtééééé.... 😎 😎 😎

utka
12. júl 2011

Ahojté!

jacka
12. júl 2011

@utka že aká stručná 😵 ...v práci si????....máte tam aspon klímu?....

pojdem napustiť detičkám vodu.......že vraj má byť dnes posledný den teplo?? 😕

utka
12. júl 2011

@jacka noooo, stručná 😉. Jasné, že som v práci. A klímu máme, však si ju každú chvíľu púšťam, len tak divne fúka, že ju musím vypínať, lebo mi tu všeko na stole porozhadzuje ☹.
Posledný deň teplo? blbosť...Mne ukazuje mobil, že zajtra má byť 36 stupňov...

jacka
12. júl 2011

@utka ....neštípu ťa z nej oči???.............................mobil????.....tak super deti sa aspon vyšpliechajú 😎 😎...len ja takéto teplo nemusím ☹ 😠 😝
s Vikim aj chodia niekam na výlety že je len tam?

leninka75
12. júl 2011

ahojte!!!.........

@jacka ...........no nemám slov na tie darčeky!!!! 😲 .............nevymenila ružovú za červenú? 😖 ......ako ste zvládali peťkovu stravu?.........

@utka....pekne ste si naplánovali prázdniny!! 🙂.........veru teplúčko ešte bude 😵 😵 😵.......

leninka75
12. júl 2011

tatinka už máme šťastlivo doma 😵 😵 😵 😵 .........prišiel v noci zo soboty na nedeľu a Lilka sme museli budiť lebo sa s ním chcela zvítať......taká bola zlatá ako sa na neho vrhla.........muž bol asi 2 dni ešte stále nastavený na Kórejský čas...v noci sa mu nedalo spať a cez deň spal po stojačky....dnes to už asi bude OK.......tak som sa tešila, že to už máme za sebou a dozvedela som sa, že na jeseň možno zasa ☹.......

utka
12. júl 2011

@jacka no mám na mobile počasie, keď som napojená na wifi...
Oči ma neštípu, len som stále taká akoby nachladnutá z nej ☹..
S Viki nechodia nikam, ocino ešte pracuje a mamina nemá vodičák a tam chodia busy asi tak 3x za deň ☹. Ale on je spokojný, lebo je celý deň vonku na dvore.

jacka
12. júl 2011

@leninka75 super že máte otecka doma....tak ste konečne kompeletný 😵 😵 ..do jesene daleko nemsli na to 😉 .......vymenila ružovu za oranžovu zo slniečkom........ach jááj....................Lilka musela byť zlatá...aj mu ušla slzička??? 🙂

@utka ved ja nič....ja len tak zo zvedavosti........ved určite je spokojný ....že má zmenu......nechcu aj mojho 😀 😀 😉 ...............tá klíma je riadna špata 😝

denisenko
12. júl 2011

už som tu...na skok.... 🙂 fuj, tie hice ma zabijú..... 😝
@jacka tá toja svokra nemá chybu..... 😀 ale slniečková je isto pekná...Denisko má rad oranžovú, zelenú a žltú.... 😉 aj jeho trojkolka bola žltá..teda tá hlavná časť.... 😉 ...ako si super odhalila Leninku, že perie.... 😀 😀 dneska mi už zle nebolo.....ale včera som poobede vracala a do rána som bola 3 krát na záchode....a odvtedy mám pokoj 😀 😀 😀 😀 😀 žeby úpal?????
@utka ja som pri klíme každý den v kuchyni večer..tak 3 hodiny...tiež ma niekdy štípu oči.... 😝 nachladnutá som ešte tento rok nebola, ale minulý som soplila celé leto 😝 😝

idem....musím na úrad...ešte stále mi neprišla kartička poistenia.....už na nu čakám 3 mesiace a doma ma bez toho nikto neošetrí...a ja musím isť k zubárovi a na povinnú ročnú ku gyne.... 🙄

utka
12. júl 2011

Ahojte!
jacka, však ja nič...kľudne sa pýtaj...No neviem, či by zvládli aj tvojho zbojníka. naši si určite vydýchnu, keď Viki odíde, lebo on musí stále niečo robiť 😉...

jacka
12. júl 2011

@denisenko ....určite to nebol úpal....... 😀 😀 ....ja skor myslí na niečo iné 😵 😵 ......nezávidím vám tie teplá....fúúj...........sa teším kedy budem mocť tu trojkolku predať........to je bez vkusu.....ked budem stíhať tak ju cvaknem..........len aby ten gyn niečo pekné nezistil 😉 🙂 ...nedám ti pokoj čo.... 😉 😉

@utka 🙂 ....a ozaj má tam nejakých kamoškov????,........ááále zvládli....oni dvaja by sa pekne pohrali a mali by pokoj 😉 😉 😉 .....sem tam na mojho varechou ale inak je to dobré dieťa.........teda až na dnes.....ma totálne vytáčal...a odvráva celý den........a celkovo je nejaký protiva z neho.....neviem čo sa mu stalo 😕 ☹

a možem ísť do hajan....začína ma bolieť hlava...ešte že som stihla prádlo požehliť

dobrúúúú...

utka????

utka
12. júl 2011

@jacka no má tam tri kamošky...neterku 13 ročnú a dve susedy.13 a 15 ročné...takže nič moc, ale zahrajú sa s ním. A keď príde môj tatko z práce, tak zamestnáva jeho...
tak by sa s Maťkom ozaj pohrali...Len keby sa pochytili, tak by asi bola aj varech na nich málo...ale myslím, si, že by sa vedeli pekne zahrať.
deni, žeby mala jacka pravdu???

utka
12. júl 2011

Dobrú noc!

jacka
13. júl 2011

ahojté...

@utka si myslím žeby sa pohrali...aj ked .....rodičia by potrebovali aj varechu ..sem tam...... 🙂 ved uvidíme či nám deni niečo netají 😉 😉

dnes sa slniečko nejak neukazuje 😕

utka
13. júl 2011

Ahojteeee...

@jacka no som aj ja zvedavá, čo povie deni...
U nás je slnko. Dnes má byť dobrý hic...

jacka
13. júl 2011

@utka tu je teplo ..dusno...a slnko ešte spí.............
vám je ako v paneláku....nemáte tam hic

deni....no šup s pravdou von 😉

utka
13. júl 2011

@jacka ani nie...celkom sa to dá vydržať. V obyvke máme luster s ventilátorom a v noci spíme pri otvorenom okne...aj to už okolo tretej zatváram...

jacka
13. júl 2011

@utka tak to máte super 🙂 ......tak to potom vaši nebývaju priamo v Dudinciach....som mal pocit že hej 😔

fuj to je zas teplo 😝

utka
13. júl 2011

@jacka Nie, nebývajú priamo. 9km od Dudiniec v Lišove. A ako si na to prišla, že tam nebývajú?

jacka
13. júl 2011

@utka ..kvoli autobusu 😉 ....že málo chodí 😉

a dnes sme tu len my dve????
som kupila karfiol tak si zajtra vyparžíme tešíme sa ...mnamky mnamky 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre