Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. júl 2011

@leninka75 nie, vo štvrtok nás naši zavezú do BA a v piatok letíme z BA.
Padám domov! 😝

aninka29
27. júl 2011

ahojte mamky...ďakujem za priania 🙂 potešili ste ma 😵
som stráááášne vyčerpaná 😝 ...normálne sa teším,až sa o týždeň opäť vrátim na chalupu...tam som si ako tak oddýchla 😝
idem,lebo nič nestíham
papa

jacka
27. júl 2011

ahojte....nejak nestíhačka.......

juj utka tieto stresy ti vobec nezávidím okolo dovolenky......a neboj nič muž pranie hádam zvládne...ten moj mi volal do nemocky či može toto s týmoto 😀 😀 ....som nechápala... 😀 😀

leni dakujem za foto....mohla by si aj ty popridávať......nech vidím ako rastú dievčatá 😵

@denisenko.....a ty sa nám ako máš na Sk?........čo Nisko spokojný?? 🙂

sme boli u logopedičky....tak nás vychválila že robí riadne pokroky .......tak teraz neviem či s toho že tak často čítame ....alebo s toho že sa vyvíja......

jacka
27. júl 2011

@leninka75 ma nestraš s toho svokrinou stravou...ja tiež dávam nášmu psíkovi ....dufam že mi neumrie 😕 😉

dobru nocku-.....

utka
27. júl 2011

@aninka29 nezávidím...
Dobrú noc!

jacka
28. júl 2011

ahojte....

utka
28. júl 2011

Ahojte...

utka
28. júl 2011

A to čo? Kde ste všetky?

jacka
28. júl 2011

neviem kde sa všetky vytratili.... 😕 😕

jacka
28. júl 2011

no žienky ....halo..... 🙂

teda vyzerá to tak že bude zase pršať 😝 😝 😝

utka
28. júl 2011

@jacka aj tu je tak všelijako...zamračené.
Mne sa už nič nechce, už chcem ísť preč a dovolenkovať... 😒

jacka
28. júl 2011

@utka verím ti.....však ešte zajtra a hurá..... 🙂
čo veci už máš pokupené?......

jacka
28. júl 2011

no hurá začína zas pršať 😠 😠

super leto 😝

utka dufam že vy tam budete mať pravé leto 🙂

leninka75
28. júl 2011

ahojte!!....skôr som nejako nestihla......Lolka ráno spala len 40 min, tak som baby zbalila, zapla som pekáreň, nech mi vymiesi a vykysne cesto na parené buchty a išli sme k mojej tete..........keď sme sa vrátili, pekárň bola ako hrnček var, pretekalo už vrchom 😀 😀 😀 😀 😀 ......a teraz už konečne parím buchty...robím ich 1x v živote, zatiaľ som len kupovala hotové..uvidím aké budú............

@jacka...hej pridám fotky, ale neviem kedy, zatiaľ nestíham 😒

@utka ......hneď by som aj ja utekala za slniečkom 😵 😵 😵

leninka75
28. júl 2011

buchty na 1x celkom OK.....niektoré síce vytiekli 😕 , ale zlepšíme technológiu a na budúce budú eňo-ňuňo 😀 😀 😀

bubba
28. júl 2011

ahojte,hlásim ... rovnaké počasie ciže o ho*ne leto jak vyšité decká sedia doma chúdence... 😖 a ešte hlásim aj dobré správy - aerius tak výborne zabral,samozrejme + singular na noc čo jej dávam, že po 1,5 msačnom hrozitánskom ašli ani stopaaaaaa!!! konečne konečne konečneeeeee ,no akurát že ten singular tab. je pre astmatikov hm.. ta čo už ....

a pripájam sa k meninovo narodeninovým želaniam 😵 veľa zdravíčka vám!

bubba
28. júl 2011

@leninka75 domáce buchty sú naaaaj ja si vždy robím naraz aj knedľu 😅 kedže to robím len raz do roka lebo som lenivá 😀 😀 sak v dobe obedného menu za 3 ojrá sa neoplatí paprať 😀

jacka
28. júl 2011

@leninka75 blahoželám k buchtám to si že normálne dala do pekárničky???.....ja tiež romýšlam pre PEťKA NIEčO TAKéTO.........ôôôKedže mi nm Peťko pomáha pri písaní tak radšej mizím..

leninka75
28. júl 2011

@jacka ...no veru normálne som si to tam dala vymiesiť a vykysnúť....super vec tá pekáreň!!...ja to ručne neviem tak dobre vymiesiť.........

@bubba ...veď aj ja som doteraz kupovala 😉 ...normálne rozmýšľam, že skúsim aj knedľu 😉 ...super, že sirup zabral 🙂 🙂 🙂 .........

leninka75
28. júl 2011

Lolka dnes 1x spráskala celý jogurt 🙂 🙂 🙂 ...............

dobrú noc! 😔

leninka75
28. júl 2011

aby som nezabudla..............

@utka ..vikinkovi prajem všetko najlepšie k 5-tim rôčikom!!..........cmuuuuuuuk!! 😵

utka
28. júl 2011

@leninka75 veľmi pekne ďakujemeee...
@bubba super, že sirup zabral.
Ja som robila doma knedľu a bola dobrá. Parené buchty som ešte nerobila.

jacka
28. júl 2011

@utka aj ja prajem Vikimu všetučko najlepšie...veeeelmi vela zdravíčka........ 😵 😵 ....posielame cmuk 🙂

jacka
28. júl 2011

@leninka75 super to aj ja vyskušam............však ked ju máme treba využiť 🙂 ......................tak maličkej chutilo...pokladík 😵

ja idem zajtra k zubárovi....brrr..... 😝

jacka
28. júl 2011

dobrú nocku...... 🙂

utka
28. júl 2011

Zajtra je piatooook!!!Teším saaa!!!
Dobrú noc...

utka
28. júl 2011

@jacka ďakujemeee...

utka
29. júl 2011

Dobré ránko...
...prvá???

utka
29. júl 2011

Kde steeee???

leninka75
29. júl 2011

ahojte!!!......

@utka ...tuuuuuuuu.....a jacka si "užíva" u zubára, brrrrrrrr 😖 ..............už odpočítavaš?? 😉

@aninka29...simonke posielame gartuláciu a veľký cmuk!!!!!..... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre