Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. aug 2011

@utka preboha ...až mám s toho zimomriavky......no tak skuste povybavovať čo sa dá......to čo su za hovadiny...ved stačilo mať dieťa zapísane v pase......som v šoku....držte sa

denisenko
5. aug 2011

@utka tak to ma mrzí.....moja sestra rušila dovolenku minulý rok do Turecka....malému sa zapálil pruh den pred odletom....a tento rok tam mali ísť zas...dva dní pred odletom dostali kiahne..... 😖 ja viem, že ťa to nepoteší, ale aspon nie si v tom sama, čo im nevychádza dovolenka..... 😠 ...a to fakt nestačí len zapísané????...Denisko má vlastný pas od 8-mych mesiacov....takže ja neviem, ako to chodí.....ale ked sme pri tom...už mu kobude končiť platnosť...... 😖
@jacka zle mi nebýva.....len ked sa najem, tak vykukne bruško.... 😀 a bolieva ma hlava a žaludok...inak nič 😀 😉

denisenko
5. aug 2011

už víkendujete???? nikde nik:::: ☹

letty86
5. aug 2011

@jacka a na mňa si zabudla, aj ja som dnes hodila kuk 😅
utka- to ma mrzí ☹
@denisenko nie si unavená? ja som bola pri maťkovi a to neskutočne, prvé tri mesiace som si poobede musela pospať

už som nafarbená, ostrihaná a môže byť🙂.....prišli sme z precházdky a obe moje pampúšiky teraz spia, jaaaj, trošku ticha si užívam

denisenko
5. aug 2011

@letty86 hej...bola som unavená presne jeden den...ale to bolo po tom, ako som docestovala, takže to asi z toho..... 😀 😀 😀 ja mám taký rýchly život, že na únavu jednoducho nie je čas..... 😀 😀 😀

letty86
5. aug 2011

@denisenko 😀 a mená máte vybraté, dalšia zvedavá sa pýta 😀 mna to vzdy zaujíma, ked niekto čaká, alebo už má, že aké meno 😀

denisenko
5. aug 2011

@letty86 ..no kedže Deniskovi sme vybrali meno v aute cestou do porodnice, tak ešte asi mám čas.... 😀 😀 ale ja mám už vybraté meno pre chlapca...len MM s tým moc nesúhlasil....kedže prvý je Denis, druhý by bol Simon....nejako sa mi to tam hodí..... 😀 ale páči sa mi aj Nils, ibaže to by mi asi na úrade nedovolili...alebo možno hej 😀 ..dievčatko bude bez mena......a potom nech si vyberie sama..... 😀 😀 😀 😀

letty86
5. aug 2011

😀 že bez mena 😀 , mám rada tie tvoje srandičky, cmuk....a vieš že aj mne sa v poslednej dobe páči Simon 😉 ale isto by u muža neprešlo 😀 tvoja túžba o dalšom synovi je mi z toho jasná 😵 😅

letty86
5. aug 2011

@denisenko 😀 že bez mena 😀 , mám rada tie tvoje srandičky, cmuk....a vieš že aj mne sa v poslednej dobe páči Simon 😉 ale isto by u muža neprešlo 😀 tvoja túžba o dalšom synovi je mi z toho jasná 😵 😅

denisenko
5. aug 2011

@letty86 a čo sa chystáte ešte na jedno, ked u muža by to neprešlo?????? 😵

letty86
5. aug 2011

@denisenko som to čudne skopčila 😕
ale nieeeee, môj muž ani počuť o tom, minule mu niekto vyveštil, že budeme mať ešte jedno baby, tak padal do mdlôb 😀 ale poznám jeho vkus 😉 čo sa mien týka.......ja už by som asi nemala trpezlivosť, tak už asi dosť 😉

denisenko
5. aug 2011

@letty86 no čo je to za chlapa čo by si netrúfol na pár detí, no nie???? 😀 ešteže moj muž je taká veselá kopa ako ja...ked som prišla od doktorky, že krvné testo potvrdili tehu, tak vieš čo povedal????....že, nooo.....a potom si spravme ešte aspon jedno....nech im je veselo..... 😀 😀 😀 😀

letty86
5. aug 2011

@denisenko 😀 😀 😀 pravdu má ten tvoj manžel 😵 môj poopravil to 3x a dosť na 2x a dosť 😵
rozmýšľam, akú zvolím antikoncepciu po kojení, tabletky by som nechcela, tak rozmýšľam nad niečím iným, mudra mi vravela, že aj teliesko si ženy chvália, tak to musím potom preštudovať, keď to bude aktuálne...ináč kludne mi dajte nejaký tip 😵

denisenko
5. aug 2011

@letty86 tak v tom ti asi neporadím, ja som mala tabletky, YAZ....s nízkym množstvom hormonov, nejaká novinka, bez vedlajších účinkov aspon u mna...ale dosť drahé..... 😠 to teliesko mala moja sestra, ibaže potom mala vždy problémy pri menzese, a aj niečo iné, tak sa toho 😠 rýchlo zbavila..... 😝 ja som sa pýtala mojej gyny aj na tie náplaste a podobné zázraky, ale len prevrátila očami, že to by mi určite nedoporučila.... 😎 toť moje skúsenosti s antikoncepciou....

letty86
5. aug 2011

@denisenko ja zvažujem teliesko, alebo tabletky,náplaste som tiež hneď zavrhla,tak nejak intuitívne... dokojíme, uvidíme 🙂 dakujem 😵

denisenko
5. aug 2011

@letty86 není zač...idem....prišiel manžel, dám mu pusu a padám do práce....ani sa nepýtaj, či sa mi chce...nechcéééééé 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
5. aug 2011

@denisenko veríííím, nech ti to rýchlo zbehne 😉

denisenko
5. aug 2011

@letty86 dakujem 😵

utka
5. aug 2011

Čaute. tak sme zostali doma ☹. už som si aj poplakala, ale moje zlatíčko ma utešovalo, že mami, neplať. pozri, ja som veselý. Ale bolo na ňom vidieť, že aj jeho to mrzí. A tie zbytočne zahodené peniaze ☹. A ešte k tomu dnes o jednej umrela manželova stará mama. Síce mala už 93 rokov, ale aj tak. Asi to bolo nejaké znamenie.

utka
5. aug 2011

@letty86 moja kamoška má injekcie. Pichá sa jedna za tri mesiace a stojí okolo 27€. nemá vôbec menzes a je vraj super. Hlavne pre ženy, ktoré už nechcú deti, lebo vraj po nich trvá aj rok, kým sa upraví cyklus...ak by si ešte jedno mimi plánovala...

utka
5. aug 2011

Ach jááááj...ja vôbec neviem spať. Veľmi ma to trápi a chce sa mi stále plakať ☹. A hlavne neviem, či to naozaj netrápi a Vikinka a on nám to nepovie...čo sa asi muselo prehnať jeho hlávkou. Bože...to je vážne zlé. Prečo práve my? Prečo sa nemôžeme aspoň na chvíľu z niečoho tešiť???

jacka
6. aug 2011

ahojte.....

@utka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
6. aug 2011

dobré ránko... 😉 ....
@utka naozaj neviem, čím by sme ťa aspon trošku potešili..... ☹ aj tak sa mi to nezdá s tým pasom.....v cestovke vám to nepovedali???? 😕
@jacka že aká stručná..... 🙂 .....fuj, je mi zle....ale nie úplne najhoršie...idem do práce, možno to rozdýcham... 😝

utka
6. aug 2011

Ahojte. Ďakujem Vám pekne...no čo už narobíme. V cestovke nám to nepovedali a to sme všade uvádzali vek dieťaťa...nechápem ☹.
Vraj nám to zabudli povedať. Už mali také dva prípady a predsa sa nepoučili...debili ☹.

denisenko
6. aug 2011

žienky a kde ste všetky??? už víkendujete???? 🙂
mne je od rána nejak blbo......dúfam, že to len dnes, asi preto že som včera dosť málo jedla......ale vobec mi nechutí..... 😝
dneska doniesol tatinko ešte nejaké Deniskove veci z letnej školky, včera končili........tak mi ostalo smutno, hned na vrchu je totiž jeho velká fotka 😔 ....chýba mi...... 😔 😔

denisenko
6. aug 2011

žabka moja.....

utka
6. aug 2011

@denisenko ja som tuuuu...

utka
6. aug 2011

Dobrú noc!

denisenko
7. aug 2011

dobré ránko..... 😉
@utka už lepšie....? 😕
jej, prší.....aspon nemusím ráno polievať ...... 😀 pekný víkend všetkým.... 😵

jacka
7. aug 2011

ahojte....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre