Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2011

@letty86 užite si návštevu 🙂 .................a prídite bez choroby 😉
@leninka75 ............to je dobrý nápad.......všetko si nájdeš 🙂 ...............vieš na čo som myslela.....že dokedy budú detičky veriť na ježiška a mikuláša ☹ .....ked pojdu už zachvilu do školy...tam to už asi také nebude 😒

utka
24. okt 2011

Tak od dr. sme vyfasovali ešte Penbene...A vraj keď mu nechutí Bioparox, tak má piť šalviový a repíkový čaj...

utka
24. okt 2011

Baby, dnes sa stala neďaleko pri našich nehoda... http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/krimi-a-nehody...
Vraj to bola moja spolužiačka z gympla, z vedľajšej triedy, so sestrou a synčekom ☹

denisenko
24. okt 2011

ahojte... 😉
@utka penbene sú dosť silné lieky, že? 😖 rýchlo sa vyliečte..... 😵
@jacka no veru, dokedy budú veriť, že musia poslúchať, tak to neviem...... 😔 v škole sa dozvedia kopu vecí.....a aj to čo nemusia..... 😖

denisenko
24. okt 2011

@leninka75 aj Denisko bol včera ako z divých vajec a na gumičke,...ani spať poobede nemohol, čo bol taký nabitý energiou....myslíš, že bolo niečo vo vzduchu? 😠 😠 ...dnes sme na tom nápodobne..... 😝 na ja som taká unavená, už sa mi z toho všetkého aj herpes vyhodil.....totálna vyčerpanosť 😝 😝 😝

utka
24. okt 2011

Dobrú noc...

jacka
24. okt 2011

@denisenko máš pravdu aj to čo nemusia 😒 .........viac mi bude chýbať to ako veril že niekto nosí darčeky ☹

@leninka75........................som zabudla...aj moji boli včera neznesitelný....... 😠 .......a dnes sa pekne hrali....som si stihla aj v pohode nohy oholiť 😉

@utka dufam že ju budete mať...... ☹ ....nepoznám tie lieky.............a k tej nehode...tam sa vkuse niečo stáva.....nedávaju tam pozor.....neberu to ako dedinu...a letia ako blázni ☹ ..a je to strašne smutné 😢 😢

dobru nocku

aninka29
25. okt 2011

dobré ráno 🙂
@utka hroznéééééé ☹ ☹ ☹
@jacka ja som nad tým Ježiškom,Mikulášom nedávno rozmýšľala....a došla som na to,že až začne Simi chodiť do školy,tak jej asi pravdu a Ježiškovi poviem.....aby nebola sklamaná,ked jej to povie nejaký spolužiak .........bude ma to síce mrzieť ☹ ale asi sa nedá nič robiť

jacka
25. okt 2011

ahojte... 🙂

@aninka29 ideš jej to povedať?.....mne bude velmi velmi smutno za takýmto obdobím ☹ ☹

jacka
25. okt 2011

vyzerá to tak že dneska nepojdeme von............. 😝

leninka75
25. okt 2011

ahojte!!...........to bol vcera poobed 😝 ...lolke sa nechcelo spať a už o piatej bola taká mrchavá, že des.....mala smolu už musela vydržať do siedmej........

@utka...smutné ☹

@jacka....ono to v škole funguje tak, teda aspoň u nás, že farár na náboženstve hneď deťom vytrúbi, že to čo hovoria rodičia o ježiškovi sú bludy 😝 😝 😝 😝 😝.....................ja by som tých farárov kamsi kopla....veď to sú najkrajšie vianoce keď sú deti malé a vidíš to napätie, a očakávanie a potom tú obrovskú radosť 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
25. okt 2011

@jacka ....ak kam sa chystáš keď holíš nohy? 😉 ..........

@denisenko..ty už trošku spomaľ lebo fakt budeš mať malého športovca 🙂 ......

jacka
25. okt 2011

@leninka75 jááá že kam.....no...nepoviem 😀 😀 😀 😀
zlatý farár 😠 😠 😠 ..........................krásne si to napísala..........to je nezabudnutený zážitok ked sa detičky tešia 😵 😵 škoda že to tak krátko trvalo ☹

jacka
25. okt 2011

to je priam neskutočné aký bordel dokážu narobiť....... 😠 😠 ked sú spolu 😝 😝

utka
25. okt 2011

Ahojte. Noc bola dobrá. Už tretiu noc sme spali spolu s Vikim v obývačke. Na obed mal ešte teplotu 38, večer mu vystúpila na 37,7. Som zvedavá, čo bude dnes...
Vikimu sa už asi týždeň sníva o Ježiškovi a Mikulášovi. Stále sa vypytuje, koľko týždňov je do Mikuláša a koľko do Ježiška. Aj starých rodičov sa pýtal, čo by na Ježiška chceli, že píšeme list a tak...No veru, je to krásne, keď ešte verí na neho...

aninka29
25. okt 2011

@jacka no predtým ako nastúpi do školy..tak jej to určite poviem...radšej ja ako niekto iný 😝
boli sme vonku....dnes je celkom pekne.....aj slniečko zubaté 😎 ...a to skoro celú noc pršalo...idem nachystať Sabke obed a šup ju do hajan 🙂

leninka75
25. okt 2011

@jacka ..u nás na bordel stačí aj jedna 😝 😝 😝................

@utka...snáď už lieky zabrali a bude dobre 🙂

@aninka29...ja som sa rozhodla, že to Lilke poviem až keď už bude vedieť nejaké tie šumy zo školy 😀 😀

aninka29
25. okt 2011

@leninka75 ja mám takého tušáka,že tie šumy sa už dozvedia teraz v škôlke pred sviatkami ☹ ...dúfam,že niee

jacka
25. okt 2011

@utka dufam že vám bude už len lepšie.....
aj my budeme písať...sa teším 😵 😵

ozaj nechali by ste už svoje deti samé doma?...napr.žeby ste šli len do najbližšieho obchodu....

jacka
25. okt 2011

@aninka29 myslíš že sa to už dozvedia v školke??? ☹ ☹ ☹ ....to je strašné 😢 😢
vy máte slniečko?????....tu fúúúka......prší....jeden hnus..😝

aninka29
25. okt 2011

@jacka ja by som nenechala...určite nie...akurát ich nechávam samé,ked idem vonku povešať prádlo
@jacka určite sa v škôlke nájde dieťa,ktoré už rodičia poučili..
slniečko už nemáme....ktosi nám ho ukradol....ale zatial ani nefúka,ani neleje

jacka
25. okt 2011

@aninka29 to hej povešať prádlo..alebo vysypať smeti........to ma len tak zauma.....lebo ja mám pocit že ho hádam nikdy nenechám samého ☹
myslíš že niektorý rodičia sú taký aktívny?:...to je ... 😝

leninka75
25. okt 2011

@jacka ..tiež by som nechala baby samé ...........ale bratrancova žena s tým nemala problém..keď jej Natália bola vo veku našich prvých tak bežne bývala sama doma aj pol dňa..naučila ju ako si má zohriať mlieko a jedlo v mikrovlnke.....ja by som sa strašne bála....

leninka75
25. okt 2011

@aninka29 ...všetko zavisí na tebe či budeš chcieť Simku ešte udržať v tej sladkej nevedomosti 😉 ..............setrina Kika je tretiačka a už to na náboženstve preberali, ale stále je na pochybách, nevie či má veriť farárovi alebo mame.....zatiaľ sa rozhodla veriť mame..ale do kedy?? 😕 .......

jacka
25. okt 2011

@leninka75 len potom to sklamanie že ju mama oklamala.....nie ?.....škoda že to tak rýchlo uletelo.....ja mu zatial nebudem nič vravieť....uvidíme kedy príde ten správny čas 😉
to vážne ju nechávala aj pol dan samú....fíha...ja by som ani nedýchala....ved tolko veci sa može stať......

jacka
25. okt 2011

tak by som si dneska schrupla......toto počasie je priam ideálne ....

utka
25. okt 2011

JKa tiež Vikimu nebudem hovoriť nič, ale mám pocit, že sa nebude hnevať, že sme ho klamali...on to pochopí 😉. Ja Vikiho nechám samého len na chvíľu, keď ide niekto k nám a idem mu dole do chodby otvoriť. Tak max. 3 minutky...On mi tvrdil, ýže jeho kamarátka Natalka bola sama doma, keď suseda išla do obchodu, že ho aj ja mám nechať, ale nieeee...ja by som sa bála. Ani nehccem pomyslieť, čo by sa mohlo všetko stať...brrrrrr...

jacka
25. okt 2011

@utka veru može sa stať hocičo........som len bola zvedavá že ako ste na tom vy...a vidím že zatial sme na tom rovnako................................ja by som ho samého tiež nenechala
ved hej ešte teraz by to pochopil že sme ho ....v jeho dobro.....klamali...ale také 10 ročné dieťa to asi inak vezme....či sa mýlim? 😅

leninka75
25. okt 2011

@jacka ...to sa báť netreba, že sa dieťa nahnevá 😀 😀 😀

utka
25. okt 2011

@jacka no nechám sa prekvapiť, či nás za to pochváli, alebo nám vynadá 😀 ...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre