Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

čo mi Peťko urobil...natrhal toaleták do wecka....vzal kefu a začal čistiť.......som zvedavá ako idem dať dole ten papier 😠 😠 😠 😝

denisenko
12. nov 2011

@jacka tak nejako...ale ved som zarobila slušne, takže nejaké úspory sú...... 😀 😀 😀 na prežitie...... 😀 😀 😀 😀 teraz čakám ešte poslednú výplatu, 13-ty a14-ty plat, a ešte stále som sa nedostala k podpore za minulý rok, takže ked to príde v decembri všetko naraz, nejaká 5-ka je istá.....zatial postačí..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2011

@jacka no čo, chcel ti len pomocť...šikulka 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko ved aspon že máš tie úspory 😀 😀 😀 😀 ..........

už máš nakupené darčeky:???............čo ideš mužovi.......vy teraz budete mať prvé výročie.....nie? 😵 😵

dakujem pekne za takú pomoc 😠

denisenko
12. nov 2011

@jacka vidíš, ešte že si mi to pripomenula...som sa chcela spýtať, že čo kupujete mužíkom...ja absolútne neviem..... 😔 😔 😔 no, prvé výročie......ved vieš, dieťa až po svatbe....čo na tom, že druhé...... 😀 😀 😀 😀 😀 darčeky budem kupovať na SK, teraz sa práve vyžívam v babätkovských vecičkách...som si objednala zavinovačku.... 😉 😉 😉 😉 náhodou Peťko sa vyzná, niekedy čistenie záchodov vynáša viac ako robota v kancelárii...... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko ja vobec netuším...moj je náročný....."pacient"......najradšej by som mu povedala nech si kúpi sám 😝 ........ved je velký.....nech sa sústredí na to čo treba deťom 😀 😀 😀 .................ale to je vraj moja starosť 😝 😝

ved hádam niekam pojdete na výročie?...kolkého to máte?...to bolo okolo vianoc..že 🙂

pošlem ti ho....chceš??? 🙂 🙂

jacka
12. nov 2011

@denisenko nezdá sa ti že sme celý den za pc?? 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2011

@jacka kludne pošli..... 😀 pri grcajúcej bárbie sa mi zíde....... 😀 😀 😀 😀 ..hanba mi, ja tiež presný dátum neviem...musím kukykuk do kalendára.....isto pojdeme niekam na večeru, alebo možno aj na víkend...ešte uvidíme.... 😉 😉 😉 s tými chlapmi a ich darčekmi je to fakt ťažké........ja už vobec neviem, čo by chcel...teda okrem iného auta, alebo motorky...ale nie som Onasisova milenka, tak má smolu...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2011

@jacka 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko 😀 😀 😀 ......si ich riadne vystihala........trošku skromnosti by im neuškodilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko s toho si nič nerob...ja tiež neviem presný dátum...ale mirrinka mala presne vtedy kedy mi...tak sa riadim podla nej 😀 😀 😉

jacka
12. nov 2011

deni pomože ti riadiť 😀 😀 😉

denisenko
12. nov 2011

@jacka Denisko vstal z postele, zobral ten lampášik zo včera a spieva mi tu...a ja musím akože fotiť a tlieskať...hviezda moja...... 😵 😵 😵 😵

denisenko
12. nov 2011

@jacka ešteže mirrinka tak často nechodí....aby si to neprešvihla..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko zlatý je 🙂 🙂 🙂 ...tak foť naozaj 😉

máme to dakedy v januári....ešte mám čas.... 😉......ale na fb tam určite napíše 😉....spolieham na nu 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2011

@jacka a to musím teraz spievať ja....a on fotí...ale už je asi dobre...... 😉 😉

denisenko
12. nov 2011

@jacka a kolké máte??? 😕 😕

jacka
12. nov 2011

@denisenko čooooo...to je zákerná otázka...........ale nie .....6 výročie... 🙂 ......

jééééj ty spievaš....to by som chcela počuť 🙂

denisenko
12. nov 2011

tak som pozrela do kalendára z minulého roka...tak je to 18.-teho.... 😉

denisenko
12. nov 2011

@jacka to je hotová samovražda, mna chcieť dobrovolne počuť spievať...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ibaže by si bola hluchá.. 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko ...toto som aj ja robila pri prvom...... 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ......čo budeš robiť o 5 rokov 😉

denisenko
12. nov 2011

@jacka veríš tomu, že ten 7-mi rok býva kritický?????? 😕

jacka
12. nov 2011

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................no daj 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

sa tu rehlím deti na mna kukaju ako na blba 😀 😀 😝

jacka
12. nov 2011

@denisenko nie......neverím 😉

denisenko
12. nov 2011

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa dohodli s mojím? 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko no asi.......... 😀 😀 😀 ....detská telepatia 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2011

@jacka idem robiť automechanika......maminka, možeš mi to opraviť?????? 😠 😠 😠 😠 a kto to asi tak pokazil?????...no, to sa samé....... 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko .....................hééj a u nás sa samé kazia.....poprípade ..."to bol Peťko"

denisenko
12. nov 2011

@jacka ešteže to má na koho povedať....u nás to skúšal: to bol Diego....ale nepochodil...Diego má len nožičky, žiadne ručičky..... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre