Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. nov 2011

Ach jáj, sa máte baby...ja som dosť obézna...ale seriem teraz na to,musí mi zase prepnúť, aby som začala cvičiť a jesť iba zdravé jedlá...

jacka
12. nov 2011

@aninka29 takže cviky zaberaju....musím aj ja.... 🙂 ..................ved to...ten čas ..... 😠 😠 😠 ....nestíhačka 😔 😉

aninka29
12. nov 2011

no ..ja už idem mojenky....idem sa fakt najesť.....už ani nevidím na klávesnicu
dobrúúúúúúúúúúúúú noc 😔 🙂

jacka
12. nov 2011

@utka pokial ti to nevadí.......tak je to o.k.......treba sa niekdy riadne najesť.......... 😵 😵...........len ja som v klude nejedla ani nepamätám

jacka
12. nov 2011

@aninka29 dobru chut.........................a dobrú noc........pojdme aj ja..... 🙂

jacka
12. nov 2011

tak dobru nocku........pa zajtra.......to už bude o chvílu 🙂

utka
12. nov 2011

@jacka ale vadí, a ešte ako!!!
Dobrúúúú...

aninka29
13. nov 2011

dobré ránko..prváááá 🙂
@jacka kúp si hula hop....brucho budeš mať samá tehlička 😀
@utka ja viem že ti to vadí ☹ ...ale je to také nefér,niektorým tie kilá idú dole samé,iné musia aj dušu vypustiť,aby aspoň čosi zhodili 😝 ...aj moja kmotruška sa tak trápi teraz 😒 ..aj drží nejakú dietu,výsledok už vidieť pomaličky.......ale ja neviem,kedy sa ona naje normálne......ja ju obdivujem,že sa na také niečo dala.....ja by som to nezvládla

jacka
13. nov 2011

dobré......
druháááááááááá 😉

@aninka29 dik za tehličky....ešte keby boli zo zlata...... 😀 😀 ....................ako je deťom? ☹
čo varíš?

aninka29
13. nov 2011

@jacka zlaté by som brala aj ja 😀 ...........deti,žiadna zima...ani horšie,ani lepšie.........ale zajtra s nimi určite pôjdem k mudre
robím mäsové gulky v paradajkovej omáčke a hovädziu polievku........a ty?

jacka
13. nov 2011

@aninka29 len chod...nech ich riadne popočúva..... 🙂

no to treba do radu na tie tehly.... 😀 😀 😉

varíš mnamku.... 🙂 ................ja sviečkovu ale mäsko som pokrájala....a s cestovinami...a polievka. slepačia.......bojím sa urobiť bezlp, knedlík ,,,,ale aj to príde 😉

aninka29
13. nov 2011

@jacka aj ty varíš mňamku..už dávno som nejedla sviečkovú 🙂 .........ja sa tak či tak nažerem do popuku u kmotry....ona furt nachystá také špeciality fajnové....už sa teším 😵 ...............
akurát som jej chcela volať,že asi na oslavu nedojdeme...aby sme nenakazili iných....ale medzitým mi zavolala kmotra a aj naša oslávenkyňa je chorá ☹ ........takže tam budeme chorí všetci
a utekám pre torty..už volala teta cukrárka 🙂

jacka
13. nov 2011

@aninka29 no pekne tak ste chorý všetci ☹ ☹ ..........................

len sa napapušaj...daj si aj za mna 🙂 ....................kedy ideš pre tortičku?....som zvedavá ako bude chutiť 🙂

jacka
13. nov 2011

hotovo..navarené..........riad umytý...detičky dobručké........dnes je taká fajnová pohodička........

aninka29
13. nov 2011

@jacka už sme doma....tortičky prekráááááááááááááásne 😵 😵 😵 .............si šikula,že už máš navarené 🙂

jacka
13. nov 2011

@aninka29 to vieš od 7h varím..... 🙂

pofoť.........nech vám aj chutia.....mnamka 😵 😵 ...........................inka prečo tortičky*?.....je ich viac?

aninka29
13. nov 2011

@jacka určite pofotím 🙂 .jednu som dala piecť ja,a jednu kmotruška 🙂
idem dať deťom polievku...Sabka mi tu vreští "čem papať mamka" 😀 ...hladoš jeden 😀

jacka
13. nov 2011

@aninka29 akú si dala piecť komotruška......

aj my sme už po obede........obed dostal 5hviezdičiek 😵 😵 .........Peťulo už búva.....Maťko si zapol tv.....akurát ide jahodka..... 🙂

aninka29
13. nov 2011

@jacka kmotruš dala takú ružovo zelenú a na vrchu je lienka 🙂
ja som využívala čas,kým Sabka hajká...som si žehlila vlasy,líčila sa.....až vstane,oblečieme sa a môžme ísť 🙂
ja som sa obžrala tých guliek do prasknutia 😝 a samý cesnak 😀...budem tam od každého utekať 😀 alebo oni odo mňa ? 😕 😀 😀 😀 😀

utka
13. nov 2011

Ahojte.
Ja som dnes uvarila polievočku, doal piecť zemiačiky a kuracie stehná a bola som pomíňať euráčiky. Už mám skoro všetko pre Vikiho pod stromček a aj na Mikuláša.
Manželovi sme zagratulovali, dali sme si fajnový obedík aj so šampusom a ideme sa trošku poprechádzať von, kým svieti slniečko.

denisenko
13. nov 2011

ahojte.... 😉 jáj, to bola noc.....Denisko vracal o pol noci a o pol piatej ráno zas....nato že nič cez den nejedol.... 😖 😖 😖 a od pol piatej sme na nohách...bolo mu zle, tak sme sa museli rozrávať, potom kukať rozprávky od piatej rána, akože nezájem, že mama sa potrebuje vyspať, lebo tie dve hodiny, čo som spala mi asi nestačí...ale čo už.... 😠 😠 konečne je už trochu lepšie, aj balíček suchárov zjedol, návštevy sú už všetky za nami, aj sme stihli nakúpiť....2 x lyže, lyžiarky,prilba, lyžiarske nohavice...všetko pre Deniska.......za 50 eur...a nekup to..... 😀 😀 😀

včera som sa ani manželovi nevenovala, uložila som dieťatko spať a bola som ešte v práci pre papiere a konečné vyučtovanie, tak som tam stvrdla do pol desiatej......... 😝 😝 😝 😝

a teraz idem čítať, čo ste popísali...... 😉

denisenko
13. nov 2011

@aninka29 idem k vám na večeru...milujem gulky v rajčinovej omáčke..máte k tomu aj knedlu???? 😀 😀 😀
@utka ty si šikula, kedy stíhaš nakupovať? 😕 ja nemám ešte pre nikoho nič..... ☹
@jacka k vám prídem na obed zajtra.......sviečkovú mooooožem............ 🙂 🙂 🙂

letty86
13. nov 2011

caute, žienky, vy ste toho popísali 😕 😵
@aninka29 aj k nám už prišla zúbková víla 😵 a tiež som si vypočula, že bolí, bolí, tiež dokopy nič nepapala, jablčko ani náhodou a vôbec si to nechcela dať vytrhnúť...už mala zúbok len na vlásku, ale nie....nakoniec ju svokra ukecala a zúbok bol von a zahlásila, že ona je teraz tááááka šťastná 😅 😵 . Vikinke však skôr ako sa zúbok začal kývať, narástol nový dospelácky a ten tlačil na mliečny zúbok. Boli sme za zubárom a ten nám vysvetlil, že je to o.k., že až v 70% najprv rastie dospelácky zúbok a až potom vypadne mliečny. Horné zúbky tak nefungujú, tam najprv musia vypadnúť mliečne, až potom rastú dospelácke, tie dolné dospelácke sú uložené v druhom rade, tak preto sa to tak deje 😵 Teraz jej ide druhý rezák a už ten mliečny vysúva, ale zatiaľ sa nekýve. K dnešnému dnu už máme jeden rezák a všetky 6tky vonku 😨 😵 ...a zúbková víla priniesla 5 e, to bolo ráno radosti 😀
@denisenko dobre si pokúpila 😵 tak nech je niskovi už len lepšie 😉

@jacka ako tatik, už je doma?

letty86
13. nov 2011

@denisenko aj my s manžom sme mali pomerne náročnú noc...prvú noc som maťka nekojila, boli už také pokusy, ale až tento bol vydarený, inokedy som neodolala a dala papať...keď sa zobudil, tak sme ho nosili, vodičku trošku pil, zaspinkal mi na rukách, potom sa zobudil, keď som ho preložila ☹ ale nejak sme to zvládli, zobudil sa iba 2x v noci, tak som zvedavá, aká bude dnešná noc 😔

letty86
13. nov 2011

jaaaj, musím matka pochváliť, už začína chodiť, už prejde sám pár metrov, tak sa tešíme 😵 😵 😵
aký monológ si vediem 😀

denisenko
13. nov 2011

@letty86 tak gratulujem aj k vypadnuému zúbku..a hlavne Maťkovi, šikulka je to chalanisko 😵 😵 😵 😵

my sme robili skúšku....ale bez nohavíc..vraj sa roztopí......

letty86
13. nov 2011

@denisenko 😵 dakujem 😵
nisko aký zlatý 🙂 😉 frajer, už len sneh mu chýba..a tie nohavice ešte 😀 😀 😀

utka
13. nov 2011

@denisenko no dnes som dosť nakúpila a veľa som poobjednávala z netu.
Viki sa zobudil ráno o piatej, vraj má zapchatý nos ☹. Skoro ma vystrelo, však teraz dojedol ATB. Ale to preto, že je stále bez papúč. Asi mu ich prilepím na nohy!!! Teraz už aj trochu pokašliaval, tak dúfam, že sa to v škôlke nezhorší. Tri dni tam musí vydržať.
@denisenko dobre ste nakúpili. My chceme Vikimu zimné korčule.

denisenko
13. nov 2011

baby....Nisko pýta salámu......asi je už ok...... 😀 😀 😀 😀

letty86
13. nov 2011

@utka ten papučový problém máme aj my 😠
@denisenko jasné...to už je jasný signál 🙂 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre