Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2011

zdochol kon 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2011

@aninka29 ved aj ja....hned ako sme prišli...ani som sa nestihla prezliecť

denisenko
14. nov 2011

žienky moje, čo vám budem hovoriť...den D...debil...alebo radšej dva...od rána sa mi darí....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝
najskor bolo Niskovi zle....ale aj tak sme museli do banky, stihla som tam vybaviť len polovicu, lebo sa tam takmer povracal...no neva...stačí....v lekárni nemali moje ihly, tak prídu zajtra, čiže mi ich donesie až manžel....no neva...rozdýchala som to...potom sme boli u detskej, aspon tam sme sa vybavili hned...vraj črevná chrípka, ale kedže už tretí den, cestovať možeme, ak to chcem risknúť.....medzitým mi prišla sms, že trteba potvrdiť, či naozaj ideme zajtra..tak mi ostáva sa iba modliť, aby mu už nič nebolo....od rána šintruje a aj niečo zjedol......a zas pýtal pizzu....a nakoniec sme boli v nemocnici, objednali nás na druhú a zobrali o tretej...už som mala také nervy, denisko mi spal na stoličke..... 😖 😖 😖 😖 ale koniec stál za to.....dieťatko je v poriadku, má hlavičku, mozoček, očká, noštek, pusinku...vyplazilo mi jazyk, zakývalo ručičkou a otočilo sa....daj pokoj mama....dve nožičky, žaludok, obličky... a presne 25 cm a váži 380 gramov, čo presne zodpovedá mojmu prvému termínu podla posledného menzesu...takže dorástlo, čo malo...a neviem, koho sklamem, vraj bude Simon.....ale nie je to 100 percent....dokina povedala,že to vidí ona a ked to chcela ešte raz kuknúť tak schoval všetko....ale ja sa tešííííím 😉 😉 😉 😉

aninka29
14. nov 2011

@jacka aj mne zdochol na chvílu ,pejko jeden 😝 😀

jacka
14. nov 2011

aha už je tu.... 🙂

aninka29
14. nov 2011

@denisenko huráááááááááá.........som baba jaga bosorka 😀 ......super,že je Simonko v poriadku a je všetko,tak ako má byť 😵 😵 😵 teším sa
Niskovi už dúfam,že bude lepšie a lepšie..aby ste tú cestu domov zvládli bez problémov a vrackaníc......snád už zajtra bude úplne v pohode 🙂

aninka29
14. nov 2011

@denisenko a nezabudni sa nám hned po príchode domov ohlásiť !!!

jacka
14. nov 2011

@denisenko super sa ti darilo..jedna básen.....to budete cestovať cez noc?......
no neverím že to bude Simko..... 🙂 nemože nás sklamať 😉

jacka
14. nov 2011

@aninka29 ved to ide zajtra..nie 😕

aninka29
14. nov 2011

@jacka zajtra idú......

aninka29
14. nov 2011

@jacka ako vás nemôže sklamať?.....ja som deni nesklamala..som jej vyveštila chalana 🙂 😉

jacka
14. nov 2011

@aninka29 no tak že ja som tipovala babu.......aj ked som nechcela aby ma zradila😉....aj tak si myslím že to bude dievčatko 🙂

jacka
14. nov 2011

@aninka29 a kedy zajtra....ráno?...

aninka29
14. nov 2011

@jacka mne sa marí,že ráno cestujú....nie som si istá
neee neee......chalan jak vyšitý to bude 😵

jacka
14. nov 2011

@aninka29 ...eeeeeeeeee..................ved si dr. nebola istá....a potom sa im otočilO.....takže nie je to na 100%....mohla to byť pupočníkova šnura 🙂

aninka29
14. nov 2011

@jacka ved uvidíme,ktorá z nás vyhrá 🙂 🙂 ..a o čo sme sa vlastne stavili?..či o nič? 😀

jacka
14. nov 2011

@aninka29 ved uvidíme.....uvidíme........... 🙂 🙂
vieš že ani neviem....ale asi máš pravdu...o nič 😀 😀 😀 😀

utka
14. nov 2011

A sme doma. Viki v škôlke v pohode. Pani učiteľka ho pochválila, že aký je šikovný, ža aj s tou sadrou vedel kresliť, papať. Tak som povedala, že mám pocit, že má už tú rúčku dobre. Ona mi na to povedala, že nemyslela len rúčku,ale aj múdru hlavičku, že bude z neho dobrý žiak v škole. Išla som odtiaľ ako páv, taká som bola na neho hrdá 😀 . Potom sme si šli predpísať lieky na alergológiu a tam bol horor. Kôli receptu sme tam hodinu stvrdli ☹.
Dnes idem so sudeou večer von, ideme osláviť jej narodky. Len ma nejako pobolieva hlava.

aninka29
14. nov 2011

@jacka musíme porozmýšľať,aká bude výhra 😀 máme ešte čas
ja tie moje baby asi dnes uložím spať už teraz 😠 ...strašné niečo,ako do seba provokujú a vreštia ako najaté....bombardujú celý dom...ach

jacka
14. nov 2011

@aninka29 rozmýšlaj...ono sa to rýchlo šuchne 🙂 ..... 😉
to dobre poznám...a vobec ti nezávidím......ja sa divím..od soboty su moje lásky také dobré ...že ich nepoznávam.. 😵 😵

jacka
14. nov 2011

@utka dobre to padne ked ťa ...teda malého vychvália.... 😵 😵 ......super pocit
teba tiež nejako často bolieva hlava.....................uži si oslavu 🙂 🙂

jacka
14. nov 2011

pojdem im dať niečo po zub....... 🙂
ja mám pocit že som stále v jednom kole........jesť kupať ..spať...ráno vstávať ...........školka.........obed spať.......zas školka..........to je choré celkom 😠 😠

denisenko
14. nov 2011

maminy, nevadte sa....... 😉 😉 😉 hlavné je zdravie, no nie? a na 100 percent to bude až ked bude vonku....... 😉 😉 😉 ale staviť sa možte...... 😀 😀 😀 idem začať baliť, auto príde ráno okolo osmej... 😖 😖 stíham ešte...... 😀 😀

jacka
14. nov 2011

sa nejdem nejak zohriať.....dobre som vymrzla.....na ihrisku....brrr 😠

jacka
14. nov 2011

@denisenko ty vždy stíhaš..... 🙂 😀 😀 ..........................tak vadiť nie....a staviť to áno...no pekne 😀 😀 😀 ....................ved sa musíme o niečom vykecať...nie 😀 😀 😀 ......

aninka29
14. nov 2011

@utka príjemnú zábavu 🙂 ..snáď hlavka bolieť prestane..............no jasné.....bud pyšná,máš byť na čo...fakt je Viki hlavička 😵
@jacka aj ty rozmýšľaj dobre? 😉 ...lebo mňa potom rozbolí gebča od tolkého rozmýšľania 😀
@denisenko už sme sa dovadili 😀 ..ale ešte sa určite budeme,kým porodíš 😉

denisenko
14. nov 2011

@jacka a ty hádam nestíhaš????? a to máš o jedno dieťatko viac..... 😀 😀 len sa stavte, ja budem robiť bankárku...... 😀 😀 😀 😀

aninka29
14. nov 2011

@jacka mojím som už niečo pod zub dala....akurát jedia.....ešte ani pri tom nevedia byť ticho 😀 ..dojedia a idem ich šupnúť do vane
@jacka urob si grog..hned ťa zohreje 😉 ......alebo zakrič na muža..to bude až horúco 😀
ja som si zaliala zázvorový čajík...tak pekne vonia.......

aninka29
14. nov 2011

@denisenko to by sa ti páčilo...bankárkou byť 😀 😀 😀 😀 my sa nestavíme o prašule...ale o chlast 😀 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2011

@denisenko no jasné že stíham......žiadne béčko 😀 😀 😀 .....
že bankárku......nebodaj by si chcela podiel ...či ako ?... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre