Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2011

@aninka29 počuj ja velmi rozmýšlať nemožem...............moje mozgové závity za 5 rokov zhrdzaveli...... 😀 😀 😀 ..neviem ako si na tom ty....predpokladám že lepšie 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2011

@aninka29 na muža nemožem zakričať.......čo ked sa ešte zo stretka nespamätal........ 😀 😀 😀 ......určite s ním nebude reč........ 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2011

@aninka29 teraz do vane.....,....my ked pojdeme do vane...tak rovno do postele.....aby vedeli že ked maju pyžamo tak rovno spať.... 😠 žiadne vymýšlanie ........čo si im dala

aninka29
14. nov 2011

@jacka tak asi áno..som na tom snád o niečo lepšie ako ty..moje závity sú ešte len v stave hrdzavenia...ale dobieham ťa moja 😉 😀 😀 😀
@jacka určite je aj on premrznutý zo stretka...však,ked frajeri od rána gulášuju vonku 😀 ..len sa ti to hanbí povedať 😉 ..noo..štuchni ho 😀

jacka
14. nov 2011

ozaj...vy čo dávate deťom piť...doteraz som dávala bazový sirup..ale pomaličky dochádza.......do mája daleko....Peťko ešte čistu vodu vypije..horšie je to z MAťkom..ten ani čaj nie 😠

aninka29
14. nov 2011

@jacka rožky...Sabka s paštetou a šunkou😕 😝 a Simi iba so syrom..aj to zjedla len polku z polky rožka 😝

aninka29
14. nov 2011

@jacka moje pijú čajík..a vodičku.........džúsik sem tam 😉

jacka
14. nov 2011

@aninka29 ved som šťuchla...ked som sa ho pýtala že kde spal.......odvtedy na mna nemluví 😀 😀 😀 😀 😉 ...................by som nepovedal že je premrznuty......skor nevyspatý 😀 😀
tak si švihni s tým dobiehaním...nenechaj ma v štichu 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2011

@aninka29 tak Simka dala zabrať.....rožku 😠 ............to Sabka má riadnu kombináciu 😉

jacka
14. nov 2011

@aninka29 čistu vodičku?

aninka29
14. nov 2011

@jacka a kde spal??..teda nespal?? 😀 😀 😀 ...............tak nič z neho 😀 ...nechaj ho vyspať...snád zajtra ťa zohreje......dnes si radšej daj ten grog 😉 😀
kočky pijú Lucku tú ochutenú vodičku

jacka
14. nov 2011

@aninka29 skor nespal.......... 😀 😀 😀 ..........kdeže zajtra....ten sa bude spamätávať týžden 😀 😀 😉 ........grog ten nikdy nesklame 😀 😀 😀 ............zohreje a neodvráva...😀
aha ...viem ktorá to je....a robia ju aj v 1,5l flaši nevieš?

aninka29
14. nov 2011

@jacka týždeň??..tak to riadne prehnali s tým gulášom 😀 😀 😀 😀
ja kupujem 1,5l flaše.....manža mi urobil zásoby...teraz mám malinu so šípkou..je viac druhov....fajna vodička 🙂

aninka29
14. nov 2011

Saba sa mi pos..la do gatí 😠 ...to je slabé slovo...ona sa zdrišťala 😀 😀 .....ja už fakt neviem ako na ňu
idem ich kúpať...

jacka
14. nov 2011

@aninka29 hm...Peťko mi robí presne to isté.......takže ked niekam ideme....von alebo autom dávam plienku....a zvykne tam urobiť poklady......už aby bola aspon jar...dufam že dovtedy ho to prejde.....s Maťko som toto nepoznala.... ☹ 😝

som ho nepoznávala ked včera prišiel.... 😀 😀 😀....... 😉.........ale nie naozaj..........nevyzeral tak zle....😀....

vážne robia a také velké ....to musím pokukať.....

chod ich obriadiť......ja idem ešte nachystať ovocie...s Maťko niečo prečítať.....a pomaličky kupať a spať 😉

utka
14. nov 2011

Vy sa nezdáte...na chvíľu sa vzdialim a už nestíham čítať...

aninka29
14. nov 2011

@jacka ani ja som toto so Simkou nepoznala...........Sabka asi bude nosiť plienky navždy 😀
deti najedené,vykúpané...idem sa ešte spršknúť ja, zavoláme tatovi,dáme lieky a huráááááááááá kuriatka do hajan a velká sliepka bude kukať v klude tv 😵
@jacka a to už Maťko číta sám...alebo opakuje slovíčka po tebe?..či ako
@utka tak ako..hlavička prestala bolieť..vychystaná na jazdu?..... 🙂

denisenko
14. nov 2011

@aninka29 že chlast...beriem aj ten..... 😀
@jacka jasné, že podiel.....ty nie?

ufff, kufre zbalené a pocelodennom prehladaní celého domu sa našli aj stratené papiere......huráááá 😉

jacka
15. nov 2011

dobré ránko.....

prvááááááááá 😀 😀 😀

jacka
15. nov 2011

@denisenko no ty si šikovnica......... 😵 .....prasjem šťastnú cestu.......nech vám rýchlo ubehne.....ked prídete na Sk sa rýchlo ozvi 🙂

jacka
15. nov 2011

@aninka29 opakuje po mne slovíčka...nie je ešte taký šikovný............len my sme čítali paiere od logopedičky.....knižku čítame ked sa okupe a mal by ležkať......a aj v tedy opakuje slovíčka.......

@utka no ako bolo?

aninka29
15. nov 2011

dobré ránko.....druháááááááááá 😠 ...si ma predbehla ty jedna 😀
@jacka aha aha chápem...a ako vám to ide....zlepšila sa výslovnosť? 🙂
@denisenko šťastnú cestu....určite sa ohlás ked dorazíte 🙂 🙂

jacka
15. nov 2011

@aninka29 ....však sa nehnevaj hned z rána 😀 😀 😀 😉

celkom dobre mu to ide.......aj R počuť častejšie.....len tie sykavky....potentované 😠 ...ale dr. povedala že to je už najmenej.....no uvidíme 😉
detičky sa maju ako?.....

aninka29
15. nov 2011

@jacka no dobre,nehnevám sa.. 😉 😀 ............šikulko je 🙂...časom bude vedieť všetko 😵..a chce sa mu čítať,alebo ho musíš prinútiť nejak?
detičky dobre.....akurát som im dávala liečiky....ešte sa poriadne neprebrali,tak je tu ticho 😀 ...

aninka29
15. nov 2011

zase byť celý deň doma 😝 ...možno s nimi vyjdem na chvililinku poobede von...či?? 😖

jacka
15. nov 2011

@aninka29 ..........nemusím ho nutiť....stačí ked mu poviem že nepojde do školy ..bude stále v predškolskej......tak berie aj sám papiere 😀 😀 😀 😀 .........vy už nechodíte že?

si uži to ticho........ 😀 😀 ..........dalšie bude len večer 😀 😀 😀 😉

jacka
15. nov 2011

@aninka29 pokial bude slniečko.....tak aspon na hodku by som šla.....ale tu je hmla...nejdem nikam......teda .......aspon zatial 😉 ..stále ma taký hnusný kašel tak neviem

aninka29
15. nov 2011

@jacka nechodíme...nejak sa neviem prekúsnuť cez to...že šla riešiť hned všetko rezaním 😠 😝 ...........myslíš,si že robím chybu,ked nejdem???..........Simonka vie R povedať krásne...aj s tým jazykom už pracuje pekne...vlastne len s tým sme mali problém..tak neviem......asi pôjdem,ale k nejakej inej
@jacka u nás mráz neskutočný...ako keby nasnežené bolo...ale slniečko svieti.....tak možno na chvílu vyjdem s nimi

leninka75
15. nov 2011

😝 😝 😝 😝 😝 ..................ahojte vy české žandárky!! 🙂

@denisenko...držte sa, šťastnú cestu!!!.........ja si stále myslím, že to bude Ninka 😵 😵 😵 😵

@utka ..........to moc moc poteší taká pochvala 😵 😵 😵

@jacka...to bol celý víkend preč??......

@aninka29 ..Sabka baští paštéku??:. 😅 .......ti urobila robotu 😝 😝 😝

leninka75
15. nov 2011

do prkna..šak mi polievkla vykypela kým vás čítam a píšem 😝 😝 😠 😠 😠 😠...a Lolka zatiaľ povyberala káble zo šuplíka a všetky nabíjačky............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre