Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
17. nov 2011

super..baby sa zase naštartovali 😠 idem ich riešiť 😀

jacka
17. nov 2011

@aninka29 čaj som robila Maťkovi...nejkde som to vygoogila.....a kedže ho ON vypil tak musel byť dobrý.......

veru mnam.....mnam..... 😵 ......to nemá chybu 🙂

jacka
17. nov 2011

@aninka29 ved ja som rada......ale to prišiel len raz dva krát za den..teraz chodí každu chvilu a pritulkať....pokladík moj..... 😵 😵

už ich prešla rozprávka 🙂

aninka29
17. nov 2011

@jacka chytili druhý dych po večeri 😀 .......rozprávka ich nebaví 😝 ....behajú maraton po dome....som zvedavá,ktorá začne rinčať ako prvá 😠

aninka29
17. nov 2011

@jacka zlatý moj 😵 ...........mne kočky tiež často vravia ako malubia..hlavne Simi..."mamka ja ťa lúbim ako koňa" 😀 alebo ako "celý svet" 😵 a Sabka "jubim ťa mamika" 😵

jacka
17. nov 2011

@aninka29 moji sa tu zas hraju na psov....... 😠 😠 😠 .....tečú mi z nich nervy 😠 😠 ....nie je už 8h večer???

krásne ako ťa lubia 😵 😵 😵

Maťko mi zvykne vrvaieť že ma lubili tolko kolko je domčekov na zemegulu... 😵 😵 😵

jacka
17. nov 2011

pomoooooc ja sa z nich zbláznim 😠 😠

aninka29
17. nov 2011

@jacka pomooc aj ja 😠 ...neskutočne vystrájajú.... 😝
@jacka krááááááááááááásne ako ťa ľúúbi 😵 😵 😵 😵 😵

aninka29
17. nov 2011

@jacka psi sú ešte dobrí...ale ked sa začnú moje hrať na prasiatka 😀 ..to by si mala počuť to krochkanie na nervy 😠 😀

jacka
17. nov 2011

@aninka29 ved by skusili krochkať..... 😀 😀 😀 stačí mi že maju deravé kolená 😝

jacka
17. nov 2011

@aninka29 vitaj v klube 😠 😠

aninka29
17. nov 2011

@jacka a zase sa hrajú pekne 🙂 ...Sabka je mama a Simka je jej bábatko 😀 .....ukladá Simonku do postele "hajaj Monka"....a dáva jej piť akože mliečko z didušky 😀 😀 😀 ...podarené sú
idem im chystať veci na kúpanie

jacka
17. nov 2011

@aninka29 jééj....super hra.... 😵 😵

jacka
17. nov 2011

@aninka29 aj moji sa už skludnili......prišiel ich otec 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
17. nov 2011

@jacka 😀 😀 😀 😀

deti vykúpané...teraz sa hrajú,že cestujú autom na chatu 😉
som si zaliala zázvorový čajík....velmi mi chutí..tak ma zohreje....že už ani nemám studené nohy,ruky...čo ich mám inak stále 😝

jacka
17. nov 2011

@aninka29 .....ja som ho ešte nepila..............
ja ich idem teraz pohádzať.........a potom..... 🙂 🙂 😎 ......pohodička...ešte zajtra prežiť....dufam že budu dobručký..ked sa dnes vybláznili 😵

aninka29
17. nov 2011

konečne spia 😵 😵 😵 huráááá
dobrú noc 😔 🙂

jacka
18. nov 2011

dobré......

@aninka29 konečne hore 😀...zobudený najdený...krásny den pred nami....😉

aninka29
18. nov 2011

dobré ránko
@jacka dnes máš ešte odpustené,ale od pondelka som tu určite prvá ja 🙂 ...nemusíme nikam vstávať 😵 ..deti napr, ešte spia 😵 ...a ja som vstala,lebo ma pobolieva hlava,tak som si hned šupla tabletku,do toho mám plný nos 😠 vonku hmla..to bude dnes des deň 😝

jacka
18. nov 2011

@aninka29 vy nejdete na kontrolu?

navarené....idem si dať predpísať recept k dr....aj papiere konečne zaniesť.....zychvílu som tu 🙂

aninka29
18. nov 2011

@jacka ideme...ale kázala prísť až okolo obeda,aby sme neboli medzi chorými 😉
som dala variť polievočku..druhé urobím až ked prídeme od dokiny..dnes to bude rýchlovka..syrové kroketky...teda syroví šmolkovia 🙂

aninka29
18. nov 2011

baby mne tak treští v hlave 🙄 ....až pôjdeme k dokine,tak sa jej opýtam,či mi nemôže predpísať nejaké atb 😝 ..nechce sa mi čakať u mojho doktora pol dňa s deťmi medzi tými "chorými" babkami 😝 😝 😝

aninka29
18. nov 2011

@jacka a čo si varila?... 🙂

jacka
18. nov 2011

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
18. nov 2011

@aninka29 kuriatko som piekla ..ideme v sob. k strige aby mali čo jesť

aninka29
18. nov 2011

@jacka čo si napálená? 😕

aninka29
18. nov 2011

idem nás vychystať pomaly....skočíme po ceste aj do mesta na nákupy......moc sa mi nechce,ale treba doplniť zásoby

jacka
18. nov 2011

@aninka29 ....na dr........krava ........chcela som aby mi vypísala jeden papier.....mi povedla že ho mám nechať u nej....trebalo tam len výšku váhu a hmotnosť a tlak..........som ho vzala domov......však ja ho potrebujem na gastro...........potom že jednu múku.....nevedela kod tak mi ho nenapíše......to čo?????..........tam má pc....kopec papierov na nich.....niežeby si ho otvorila kuk do neho....ale niéééééééé.....musela sestričky.............vravím jej aby popočúvala Peťka že nejako kašle len ráno......a ona hned alergia na roztoče.....dala nejaký aerius......cestou som recept vyhodila................

jacka
18. nov 2011

@aninka29 ..ako u dr.?

jacka
18. nov 2011

@aninka29 super foto 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre