Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2011

čo je s deni???,

jacka
21. nov 2011

ideme sa napapať a potom spinakať 😵

aninka29
21. nov 2011

@jacka presne to vraví aj Simka 😀 ...že si musí nechať miesto v brušku pre sladkosti 😀 😀 😠
@leninka75 ja tiež budem robiť kávičku zo stroja len príležitostne...možno sebe 2x denne...to by som skrachovala na kapsuliach,kebyže som si kávu z toho robila stále...ja pijem moc kávy 😉 🙂 ..................svoje vlasy mám také špinavé blonďavé 😉

aninka29
21. nov 2011

@jacka Sabka akurát papká..a tiež ju pôjdem za chvílu uložiť

aninka29
21. nov 2011

@jacka aj ja by som rada vedieť čo je s deni 😕

leninka75
21. nov 2011

hotovo 😵 ...ešte spálňa, ale to sa musí lolka zobudiť a je kompletka 🙂 ......cez víkend sme pozberali komplet všetku jesennú výzdobu a môžeme postupne vyťahovať vianočnú 🙂..........juuuj taká som rozbehnutá, že keby mám voľný deň až do večera, tak všetko by som už vyupratovala .......

deni príde nebojte 😉..........veď rodina je široká, možno vybavuje aj doktorov a škôlku 🙂

aninka29
21. nov 2011

@leninka75 aj ja by som už najradšej povyťahovala všetko vianočné 😵 😵 .....
ten konoš mi ide na nervy 😠 😠 😠

leninka75
21. nov 2011

@aninka29 ...nejaký je spomalený 😠 😠 ...som rozmýšľala, že či to môj PC..........

som prišla lolku zobrať z postieľky a že aký strašný smrad 😝 ...taká bola zasa doriadená , beeeeeeeee.... 😖

leninka75
21. nov 2011

@aninka29 ..sabka už hajušká?....

aninka29
21. nov 2011

@leninka75 hajušká 😵 .....hned ako sa napapala,tak šla 🙂 ....

leninka75
21. nov 2011

@aninka29 ...a čo ideš robiť?....či len tak?...

denisenko
21. nov 2011

ahojte..... 😉 zas som len tak na skok....hladám sedačku do obyvky.... 😉 😉 😉
@leninka75 kukám, nová foto.....tri princezny....... 😵 😵 😵

babule, ja fakt neviem, kedy vás dočítam... ☹ niečo som sa chcela spýtat, a zas som zabudla........sakra...jedneho dna zabudnem ako sa volám....... 😀 😀 😀 ....ahá...už viem....čo je pravdy na tom, že to dietatko v brušku má po narodení rovnaký režim spánku, ako tam vnútri????? my hádam nechce niekto nahovorit, že budem každú noc dve hodiny hore....... 😝 😝 😝

denisenko
21. nov 2011

@aninka29 aj ty máš novú foto???no..tuším aj ja nahodím......čo som horšia????? 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
21. nov 2011

@leninka75 nerobím nič..relaxujem 😵 ..teda umyla som si podlahu v obyvke,hale a kuchyni,ale inak nič 😀 .
@denisenko no seeeeeeeeeeeeeeeeeervus...ako sa máte? 🙂 ...kde sa túlaš?....a už si vybrala sedačku?
no to ja s tým spánkom ti nepoviem..ale podla mna je to asi blbostinka 😉

aninka29
21. nov 2011

ja čakám upskara 😠 vraj doobedu príde...sa stavím,že bude volať,ked budem na tanečnej 😠

leninka75
21. nov 2011

@denisenko ..no vitaj!! 🙂 ......ťa tu toľko spomíname, že sa ti musí každý deň parádne čkať a maličké je ako na trampoške 😀 😀 😀 .......s tým spánkom súhlasím s aninkou je to somarina 😉 .......dobre vyber!! 😉

leninka75
21. nov 2011

@aninka29 ...hej to tak býva..mne volal, keď som bola u kaderníčky 😝 .....

aninka29
21. nov 2011

@leninka75 jeden čo chodí nevolá dopredu vôbec 😠 ..rovno zazvoní..a ked neotváram,tak až vtedy zavolá,že kde som...že je pred domom 😠 ..si myslí,že ja budem doma na rici sedieť kvôli nemu...som mu to aj povedala..nech je taký láskavý a nech volá aspoň hodku pred tým,než dojde..trubiak jeden 😝

leninka75
21. nov 2011

@aninka29 ..........sa rehocem jak blázon!!!! 😀 😀 😀 ....

aninka29
21. nov 2011

@leninka75 som rada,že som ťa rozrehotala 😉 🙂

jacka
21. nov 2011

mne tiež nešiel kon..... 😝

jacka
21. nov 2011

@aninka29 nemáš chybu 😀 😀 😀 čo ti má doniesť?

leninka75
21. nov 2011

už som sa dosmiala, lilka ma vyhadzuje 😠 .....ide niečo hrať 😒

leninka75
21. nov 2011

@jacka ..a ty si si zdriemla pri peťkovi? 😉 ....

jacka
21. nov 2011

@denisenko no čaves.........podla mna to je tiež hovadinka..........ja som vstávala každu chvílu k deťom v noci.....a ešte k Peťkovi ale nie každu noc..asi tak každu druhú 😉

jacka
21. nov 2011

@leninka75 len som sa bola zohriať som vonku vymrzla.... nejak mám problém zo spánkom v poslednej dobe 😝

aninka29
21. nov 2011

@jacka kávovar 🙂 .......baby len sa smejte 🙂
@leninka75 ty už máš Lilku doma,..či nebola v škôlke?

jacka
21. nov 2011

@leninka75 Lilka je už doma?.......my pojdeme čochvilu.....brrr sa mi tam nechce do zimy 😝 ...ale teším sa na neho 🙂

jacka
21. nov 2011

@aninka29 to akože pod stromček? 😵

aninka29
21. nov 2011

@jacka ja som sa prvá pýtala 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre