Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2011

@aninka29 som zabudla....leni chodí pre Lilku na obed domov..... 🙂

jacka
21. nov 2011

@aninka29 noooo.....že určite.....................nieeeee............ale ja som aj odpovedala 😀 😀 😀 😀

aninka29
21. nov 2011

@jacka pod stromček áno 😵 len neviem či vydržím nevybaliť ho...manža mi vravel....skús vydržať,nech máš akože prekvapko pod stromčekom 😀

aninka29
21. nov 2011

@jacka no dobre.....ale v duchu som si aj ja sama odpovedala 😉 😀

aninka29
21. nov 2011

@aninka29 sme prvé obe a hotovo 🙂

aninka29
21. nov 2011

@jacka jááj to malo byť tebe....a ja že,kto ma spomína 😀 😀 😀 😝

jacka
21. nov 2011

@aninka29 že aké sme šikovné...ešte si aj odpovieme 😀 😀

jacka
21. nov 2011

@aninka29 ved to som chcela vedieť......že si vydržíš......nerozbaliť....si to mala poslať na inu adersu 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
21. nov 2011

@jacka že 😀 hotové hviezdy..krásne,múdre,šikovné 😵 😵 😵

aninka29
21. nov 2011

@jacka budem sa snažiť vydržať...aj ked..nedám za seba ruku do ohňa 😀

jacka
21. nov 2011

@aninka29 viac už ani nie je treba..... 🙂 😵 ....aj vlastný muži by závideli keby vedeli čo doma maju 😀 😀 😉

aninka29
21. nov 2011

@jacka a možno mi Ježiško prinesie iný darček pod stromček 😉 🙂

jacka
21. nov 2011

@aninka29...veru radšej si tú ruku tam nedávaj..... 😀 😀 😀 😀 ......aj ked ti prajem vydržať 🙂 🙂 😀

jacka
21. nov 2011

@aninka29 bábätko? 🙂

aninka29
21. nov 2011

@jacka ved to...oni to nevedia 😝 😀 ..alebo vedia,len to akože nevedia 😀 😀 chápeš 🙂

aninka29
21. nov 2011

@jacka moja......neblázni..taký darček ja nechcem 😀 ....ty by si chcela????hmmm..hovor...davaj číslo na tvojho muža,nech mu šušnem,čo by si chcela 😉 😉

jacka
21. nov 2011

@aninka29 chápem,,,,,ved sme hviezdy 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2011

@aninka29 jááá....kdeže....som skončila s rodením........ja sa teším na vnučatká 😀 😀 ............................dalšieho celiatika by som už nezniesla 😉

jacka
21. nov 2011

@aninka29 aký by si chcela darček?......už viem...............auto....už máš?

aninka29
21. nov 2011

@jacka na vnúčatká?....to sa ešte riadne dlho načakáš 😀
@jacka no snád tu pekárničku,ked sa rozhodnem pre nejakú.....a aj nový vysávač na podlahy by bodol 😉 sa mi nechce furt s tým mopom stepovať 😝

jacka
21. nov 2011

@aninka29 no načakám......ved sa to šuchne coby dup.....aha ved už prvorodený ide do školy...... 😉

pekný darček si si vybrala...a čo ešte?

denisenko
21. nov 2011

aj ja chcem darček pod stromček, ked sa už rozdáva..... 😀 sa mi podarilo kúpit Niskovi ten žeriav na dialkové, ale kedže jeho zoznam je dlhý, tak mám ešte čo robit...... 😠 a čo ste kupili svojím polovičkám? ja vobec neviem, ale ani netuším........... ☹ ☹ ☹ v stredu večer cestujeme k babke, na 4 dní, tá je vždy online ked nepracuje, tak budem častejšie...... 😀 😀 😀 😀

aninka29
21. nov 2011

som mrkala jednym očkom po nejakom takom vysávači...ktorý v podstate aj preleští podlahu /nemáte náhodou niektorá? /......tatiko povedal...ved napíš Ježiškovi 😵 takže to u mňa znamená ááááááááno 😀
@jacka auto......v lete mi manža povedal...že mám ešte rok vydržať 😵 .....tak vydržím 🙂

aninka29
21. nov 2011

@denisenko moja polovička si kúpil sám darčeky pod stromček v Holande 🙂 ...a budeme mať spoločný kávovar a tú pekáreň snád a aj ten vysávač,ked bude 😀 ..ale dokpím mu ešte ponožky,aby sa nepovedalo 😀

jacka
21. nov 2011

@aninka29 no vydrž.....ved leto je tu zachvilu....a už máš aspon predstavu?

jacka
21. nov 2011

@aninka29 tvoj muž určite využije vysávač 😀 😀 😀

aninka29
21. nov 2011

@jacka ja už nechcem nič.....vidíš,že aj nad tou pekárnou váham 😝 ...ale ked moj muž mi tááák všetko dopraje 😵 😵 😵

jacka
21. nov 2011

@denisenko super....som videla ten žeriav.........juj NIsko bude mať velku radosť 😵 😵 😵

ja mužovi netuším.....on si tiež kupi sám 😀 😀 😀 ....náročný pacient 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2011

@aninka29 táááák velmi ťa lubi....... 😵 😵 😵 ...láska ako hrom 😵 😵

aninka29
21. nov 2011

@jacka myslíš predstavu auta?.chjooooooooooj....to mám..ale nezrealizovatelnú 😀 .....ale manža má zálusk na celkom pekné velké autíčko..ale ako ho poznám,tak do leta vyberie celkom iné 😉
@jacka čo by nevyužil.....bude musieť...ved to bude aj jeho darček 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre