Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
21. nov 2011

@jacka joj,dúfam,že nebudú chlapčiatka choré 😒 .........Simonka sa tiež sťažuje na bolesť hlávky,ked je chorá ☹ určite aj malé detičky bolieva
@jacka tvoj manža by veru ani vo sne nemohol zaprieť chlapcov 😉 😵
Simka takto "dietuje"...fúú už skoro tretí týždeň 😝 ...ale teraz napr.spapala polku z polky rožka....na ra§ajky mala tranchetko,desiata v škôlke čaj..obed nič,olovrant nič ☹

aninka29
21. nov 2011

@utka ahoj utka 🙂

aninka29
21. nov 2011

@jacka darček neprišiel..ujo múdry mi ho prinesie až zajtra 😠

aninka29
21. nov 2011

@utka a máme s leni nové fotky v profile 😀

jacka
21. nov 2011

@aninka29 takže dik.......moji chlapci maju po mne len ritku 😵

jááááááááj veru na to som zabudla.........nové foto...... 😀 😀 😀 .............myslíš že si to nevšimla? 😀 😀 😀 😉

jacka
21. nov 2011

@aninka29 zlatý ujo 😠 😠 😠

aninka29
21. nov 2011

@jacka pre istotu..ak by si náhodou utka nevšimla 😉 😀 😀 😀
@jacka ved aspoň niečo majú tvoje 🙂 ..to chce tretie...to bude určite po tebe 🙂 .....možno...skús 😉 😀

leninka75
21. nov 2011

@aninka29 .........keď nič iné, tak majú tvoj širokááánsky úsmev!! 😵 😵............

@jacka ....u nás sa hovorí, že spomeň čerta 😀 😀 😀 😀 .........

leninka75
21. nov 2011

@utka..ahoj, aký bol víkend??? 🙂

leninka75
21. nov 2011

@aninka29 ...šťastná to žena, že máš chlapa až v holandsku 😠 😝 😖 😒

aninka29
21. nov 2011

@leninka75 ja som akosi nepochopila tvoj posledný príspevok 😒

aninka29
21. nov 2011

detičky vykúpané..idem baby uložiť do hajan.....chodí sa už do škôlky,takže ľaháme skôr 🙂
dobrúúúú noc 😔

jacka
21. nov 2011

@aninka29 tak sa jej spýtame či si všimla nové foto..... 😀 😀 -----utka haloooooo
do tretice????????......ha....dobre čítam.........a že na mna.......čo ked nie.....čo ked bude na suseda 😀 😀

@leninka75 ved hej...dnes tu boli dvaj čertikovia 😀 😀

Maťulo sa vypotil...uvidím ako mu bude ráno....a ak sa nepolepší ostane domka..............Peťko ten chodil že psssst....búva.... 🙂

dobru.....

utka
21. nov 2011

No veru som si fotky všimla...
leni, víkend bol super. Oslavovali sme, pili, jedli hodovali...
jacka, detičkám skoré uzdravenie...

utka
21. nov 2011

Dobrú noc!

aninka29
22. nov 2011

dobré ránko 🙂
@jacka ako detičky? 😒

jacka
22. nov 2011

dobré....

Maťko hreje ako piecka.....neviem či mám s ním skočiť k dr..........doma ho určite nechám

@aninka29 akoto že si prvá 😠 😉

jacka
22. nov 2011

máme zase sneh 😝 😝 ,,,,,pošlem....zadarmo

utka
22. nov 2011

Ahojte. Aj my máme sneh...trošku. Ale nie všade...a na cestách je teda katastrofa. Zase sneh zaskočil cestárov. Ako každý rok.

leninka75
22. nov 2011

ahojte!! 🙂

@aninka29.....no tak som to myslela, že nemusíš doma okrem detí riešiť ešte aj mužove mindráky z roboty 😝 😝 😝 😝........

@jacka.....idete k dr.?

@utka...v BA je vždy kalamita už pri jemnom snehovom poprašku 😀 😀 😀 😀

aninka29
22. nov 2011

@leninka75 ja ich riešim..cez skype 😉 😝
bola som na pošte..tak ma vynerváčila tá oná za priehradkou 😠 😠 😠
čo dnes varíte baby?...

aninka29
22. nov 2011

@jacka chjooj ☹ ....aj Peťulo teplotuje?

leninka75
22. nov 2011

@aninka29 ...no hej len skype vypneš kedy chceš 😀 😀 😀 .....a doma čo s tým čertovým plemenom, vypneš to??.. 😝 😝 😝 😝 .......

@jacka..ešte som chcela, maťko má aj soplík alebo kašeľ alebo hrdielko chytené??...

leninka75
22. nov 2011

@aninka29 ..ja idem uvariť gulášovú polievku a ešte mám mäsko na kmíne s ryžou...........polievka bude rýchlo, tak hádam ešte stihnem druhú polku šatníka 😉

leninka75
22. nov 2011

@utka ... v práci už lepšie??....kolegyne sú už tam?....

aninka29
22. nov 2011

@leninka75 joooj,to by som mu neurobila..však nech sa vyventiluje 😀 ..aj ked je pravda..niekedy by som ho vypla 😝 😝 ...vie ma občas poriadne naštartovať aj cez skype 😠 😀
@leninka75 ja som chcela tebe...ked už pôjdete do toho Popradu pečatiť zúbky 😉 😀 ..tak to už skočte aj k nám...nebudete to mať ďaleko..taká hodka cca cesty....nezabudni 😉 🙂

aninka29
22. nov 2011

@leninka75 a ja mám ešte polievku od nedele..a Sabke urobím mäsko so zeleninkou a kolienka k tomu..nič iné ma dnes nenapadá a ani sa mi nechce 😝

leninka75
22. nov 2011

@aninka29 ......dobre moja, naplánujeme si víkend, začneme popradom a skončíme u vás 😵 .........akú zeleninku dávaš sabke pod mäsko?.......dávaš mrazenú či vlastné zdroje?....

leninka75
22. nov 2011

ozaj ja už pijem normálnu kávu, jupííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...idem si jednu zaliať trošken posedím a pôjdem na ten šatník... 😝

aninka29
22. nov 2011

@leninka75 dnes dám mrazenú.....vlastné zdroje sa už minuli ☹
si predstavte,že mi priniesol upskar balík..ale iný..predvčerom som objednávala...a dnes mi ho už priniesli 🙂 .........
a ten magor,čo mi má doniesť gusta ešte furt nedošiel 😠 😠 😠 😠 ...jasne som mu včera do telefonu povedala..že ked nevie prísť večer tak nech príde dnes do desiatej 😠 😠 😠 idem mu volať mudrcovi 😠 😠 😠
my pôjdeme trošku na vzduch 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre